Отиди на
Форум "Наука"

някой да ми помогне


Recommended Posts

  • Потребител

Zdraveite ami 4esno kazano ni6to ne razbiram ot himia i sko niakoi koito razbira i ako moje da mi pomogne 6te sam blagodarna.Ideiata mi e slednata moje li da se izmisli ne6to v smisal kato sprei i kato se napraska dadeno ne6to da stava tvardo kato kamak,stava vapros niakoi moje li da mi izmisli sprei i kato napraskan edno ku4e6ko ako to da stane tvardo da niama mirizma i da stane primerno v niakakv drug cviat i da ne me e gnus da go hvana s goli race i da go hvarlia.Sega mnogo hora 6te se smeiat ama niama ni6to az si pitam prosto ima li ot vas takav mozak koito moje da izobreti tova :)))))).I da gledala sam komedita kadeto edin izmisli sprei i fekalite na ku4etata iz4ezvaha.Ami tova e dano po malko hora mi se podigravat i pove4eto odgovoriat seriozno:)))))

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Тук пишем на кирилица.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Mерси че писа

Ами хайде измислете нещо, но пак да не е чак много скъпо не може ли примерно нещо от рода на пяната за врати и прозорци . Пак казвам аз нищо не разбирам и моля да ме извините.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не става ли да се напръска с полипропиленова (така ли се казва) пяна или с пяна за бръснене?

А защо трябва да го хващаш с голи ръце?

Ползвай метличка и лопатка или някакви ръкавици (медицински или други).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами защото метлата и лопатата са отдавна измислени а целта е да се измисли нещо ново и когато си навън не винаги обикаляш с метла и лопата а ако си имам такъв спрей пръскам и готово .

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

..... Ами хайде измислете нещо, но пак да не е чак много скъпо не може ли примерно нещо от рода на пяната за врати и прозорци . Пак казвам аз нищо не разбирам и моля да ме извините.

То, ако така ставаше.....

С течния азот е решение за моментално втвърдяване, ама не може да се пипа, а като може няма да е твърдо.

С полиуретан може да го покриеш, но ще ти трябва подложка.

По принцип съществуват такива аерозоли, но за специфични материали и са скъпи. А даже да "работят" в твоя случай вероятността да "залепиш" акото за земята е голяма.

Пробвай с найлонови ръкавици за еднократна употреба.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Като не ти се занимава с кучешки ако-та, защо си вземаш куче?

"Има куче - има ако. Няма куче - няма ако". :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Zdraveite ami 4esno kazano ni6to ne razbiram ot himia i sko niakoi koito razbira i ako moje da mi pomogne 6te sam blagodarna.Ideiata mi e slednata moje li da se izmisli ne6to v smisal kato sprei i kato se napraska dadeno ne6to da stava tvardo kato kamak,stava vapros niakoi moje li da mi izmisli sprei i kato napraskan edno ku4e6ko ako to da stane tvardo da niama mirizma i da stane primerno v niakakv drug cviat i da ne me e gnus da go hvana s goli race i da go hvarlia.Sega mnogo hora 6te se smeiat ama niama ni6to az si pitam prosto ima li ot vas takav mozak koito moje da izobreti tova :)))))).I da gledala sam komedita kadeto edin izmisli sprei i fekalite na ku4etata iz4ezvaha.Ami tova e dano po malko hora mi se podigravat i pove4eto odgovoriat seriozno:)))))

Възпитаваш кучето, че на тебе удобно време да си върши работата. Например когато му даваш да яде, после 1-2 часа го караш на разходка....

Ако е станала белата, тогава обикновенно с кърпичка за нос или мека много слойна тоалетна хартия покриваш изпражнението. става сухо и се събира по-лесно. Ако си чистач на чужди имот и тяхното куче мърси, тогава може да се купува специална кутия, която се отваря като лопатка и може в нея да се примете изпражнението и да се затвори херметично без да пипваш с ръка....Иначе най лесно е да си пъхнеш ръката в нейлонова кесия и като хванеш резултата покрит с хартия, да я обърнеш наопъки.....

При по-малки кученца има които ги привикват да си вършат работата в котешка постелка. :post-70473-1124971712: :post-70473-1124971712: :post-70473-1124971712:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е, не всички могат да са магьосници...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

..... явно са ме излъгали че тук сте все умници

:))))

Хммм това плаче за нещо. Изследвай с-ва на "акитата", прибави физичните с-ва и постни полученото. Ще проверя и ще ти пратя сметката :).

Придържай се към химията. Иначе темата заминава!

Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...