Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Колкото до традициите. Тате искам да се омъжа за коняря Джон. Лордът възмутен Но синко това е невъзможно. Защо бе тате. Та той е католик!

В САЩ вече отмениха мамо и татко, по напред са с матеряла.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Официалното заличаването на думи като майка и татко, съпруг и съпруга като обозначения за социален статус, за да не се обиждат обратните, сиреч сексуално различните, в крайна сметка не накърнява ли првата на нещастните хетеросексуални, които са съпруг и съпруга, майка и татко и имат право по съответния начин да наричат партньора си? Техните права кой и как ги защитава от тази олигофренясала лЕберастия?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Накърнява ги, ама кой ги пита? Хетеросексуалните по дефиниция са потисници на хомосексуалните. :laugh:

Също както белите на черните, мъжете на жените, религиозните на атеистите и т.н.

Потиснат да си в днешно време!

Както се казва - Бог да ме пази от Потиснатите, от Потисниците аз сам ще се опазя! :tooth:

Редактирано от Михов
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Официалното заличаването на думи като майка и татко, съпруг и съпруга като обозначения за социален статус, за да не се обиждат обратните, сиреч сексуално различните, в крайна сметка не накърнява ли првата на нещастните хетеросексуални, които са съпруг и съпруга, майка и татко и имат право по съответния начин да наричат партньора си? Техните права кой и как ги защитава от тази олигофренясала лЕберастия?

Не ги накърнява. Трябва да се създаде една обща терминология, която да е общовалидна за всички случаи, а подобни термини очевидно не са. Въвеждането на една по-широка терминология не ограничава, а разширява правата.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Общовалидната (95% от наслението) терминология съществува във всеки език от както свят светува. Това сега не е общовалидно, а обща лудост.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това не е вярно. Ако даден закон визира термин ите съпруг и съпруга, обаче има брак между двама съпрузи или две съпруги, очевидно законът не се отнася за тях. Затова трябва да има или нов закон, или да се ревизират понятията, което е много по-логично.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Бе то добре, ами у нас и у езици като нашия как ще да стане? Като няма обща дума? Ще се измисля ли????? :hmmm:

Цялата работа е много глупава и деструктивна по следната проста причина - хубав, права-права. Обаче тези, които ще се възползват от тези права ще са единици, максимум десетки. И заради това милиони трябва да променят вековни и присъщи им понятия???!

Ми то вредата от това нещо ще е много по-голяма от каквато и да е полза.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не ги накърнява. Трябва да се създаде една обща терминология, която да е общовалидна за всички случаи, а подобни термини очевидно не са. Въвеждането на една по-широка терминология не ограничава, а разширява правата.

Алва,

хайде стига глупости и въздух под налягане, когато става дума за права. Баща е родител от мъжки пол, майка - от женски. Това са си понятия, които обозначават ясно нещата. Аз като дете от хетеросексуален брак имам право и на майка и на татко. Щом имам такива, имам право да наричам родител 1 от мъжки пол баща и имам право той да се нарича така, а родител 2 от женски пол - майка. Това, че гейчетата си нямат майка и баща си е техен проблем, а не мой. Документите в този вид накърняват правата на хетеросексуалните. За това във формулярите трябва да има и майка и баща и родител 1 и родител 2 (последното е за малцинството дето се размножава неестествено) и всеки според положението си да отбелязва това, което е. Равни права не означава да се изличава разликата между хората. Това последното е егати и лицемерието, което прикрива май нещо друго.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бе то добре, ами у нас и у езици като нашия как ще да стане? Като няма обща дума? Ще се измисля ли????? :hmmm:

Цялата работа е много глупава и деструктивна по следната проста причина - хубав, права-права. Обаче тези, които ще се възползват от тези права ще са единици, максимум десетки. И заради това милиони трябва да променят вековни и присъщи им понятия???!

Ми то вредата от това нещо ще е много по-голяма от каквато и да е полза.

Има обща дума. Съпрузи.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Бе то добре, ами у нас и у езици като нашия как ще да стане? Като няма обща дума? Ще се измисля ли????? :hmmm:

Що да не се измислят термини? Оруел говори за "новговор". Май времето на всичко, описано от Оруел идва...

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Що да не се измислят термини? Оруел говори за "новговор". Май времето на всичко, описано от Оруел идва...

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80

И аз точно това си мислех. Обаче, новговор измислят системите, които са всичко друго, но не и либерални и демократични. Изводите си правете сами.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Алва,

хайде стига глупости и въздух под налягане, когато става дума за права. Баща е родител от мъжки пол, майка - от женски. Това са си понятия, които обозначават ясно нещата. Аз като дете от хетеросексуален брак имам право и на майка и на татко. Щом имам такива, имам право да наричам родител 1 от мъжки пол баща и имам право той да се нарича така, а родител 2 от женски пол - майка. Това, че гейчетата си нямат майка и баща си е техен проблем, а не мой. Документите в този вид накърняват правата на хетеросексуалните. За това във формулярите трябва да има и майка и баща и родител 1 и родител 2 (последното е за малцинството дето се размножава неестествено) и всеки според положението си да отбелязва това, което е. Равни права не означава да се изличава разликата между хората. Това последното е егати и лицемерието, което прикрива май нещо друго.

Ти може да наричаш по какъвто начин си искаш. Обаче в законодателството трябва да има общовалидни термини. Ако дете няма майка и татко, а двама родители от един и същ пол, всички предписания визиращи майка и татко са невалидни. Затова пак трябват или нови закони, или нова дефиниция, за да се откликне на новата действителност.

Законите не са лични прищявки, патос и емоции, а предписания, регулиращи отношенията между хората, и като такива трябва да са ясни, точни и в съзвучие с действителността, в която хората живеят.

(последното е за малцинството дето се размножава неестествено

няма малцинство което да се размножава неестествено.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти може да наричаш по какъвто начин си искаш. Обаче в законодателството трябва да има общовалидни термини. Ако дете няма майка и татко, а двама родители от един и същ пол, всички предписания визиращи майка и татко са невалидни. Затова пак трябват или нови закони, или нова дефиниция, за да се откликне на новата действителност.

Законите не са лични прищявки, патос и емоции, а предписания, регулиращи отношенията между хората, и като такива трябва да са ясни, точни и в съзвучие с действителността, в която хората живеят.

Сега, ти не ми обяснявай какво да пише в закона и как се пише закон. Законът е регулатор на обективно съществуващи отношения и много лесно може да се дифинира и майка и татко и родител 1 и родител 2 кога и как се записват. Не може да се унифицират различни неща. Прилагането на такъв принцип винаги накърнява нечии права, а за накърниш правата на мнозинството е не регулация, а диктат и олигофрения. Аз според действащите опредления, създадени на база обективната реалност имам и баща и майка и имам пълното право да искам да се запише това обективно състояние. Който си няма такива, ще се записва по друг начин. Това е толково просто да се уреди в закона, но не това е идеята както виждаш. А това вече плаши и то трябва да плаши, че заговорили се за принципна унификация без това да касае нечии права и тяхното съдържание, то ми замирисва на тоталитаризъм.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... няма малцинство което да се размножава неестествено.

Дрън-дрън. Естественото, сиреч създаденото от природата е един родител от мъжки пол и един от женски. Това са родителите на детето и това е естественото. Кой и как ги отглежда в обществото е съвсем друга работа. Я ми кажи при две лесбийки коя е носител на спермата (и на съответния генетичен материал), та да е таткото като било естествено, а? Хайде стига глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма различни неща. Има брак между двама души, и в единия, и в другия случай. И никакви права не се накърняват. Има двама родители, какъв е полът им няма никакво значение и не виждам защо изобщо трябва да се споменава. По съшия начин по който не се споменава ръста, килограмите, образованието и тн. на съпрузите.

В закона се споменават онези белези, които имат обективно отношение към казуса. Полът няма, защото не дава изключителни права дори и в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дрън-дрън. Естественото, сиреч създаденото от природата е един родител от мъжки пол и един от женски. Това са родителите на детето и това е естественото. Кой и как ги отглежда в обществото е съвсем друга работа. Я ми кажи при две лесбийки коя е носител на спермата (и на съответния генетичен материал), та да е таткото като било естествено, а? Хайде стига глупости.

Дендро. Хомосексуалните хора се размножават по същия начин както и хетеросексуалните. Или

а - решават да не се размножават

б - размножават се чрез сурогатно майчинство или баща под наем, което чисто биологически е напълно естествено размножаване.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Дендро. Хомосексуалните хора се размножават по същия начин както и хетеросексуалните. Или

а - решават да не се размножават

б - размножават се чрез сурогатно майчинство или баща под наем, което чисто биологически е напълно естествено размножаване.

Я стига глупости. Отвори си една биология и прочети как от две лица от различен пол се създава дете и не ми разправяй, че две лесбийки или двма педали могат да си създадат дете по същия начин.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Естествено че могат.

Двама гейове наемат майка, и чрез спермата на единия от тях размножаването е напълно по естествен начин. Оплождас е жената, забременява, ражда хаха

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не, Алва - не могат. Нито сурогатната майка, нито таткото под наем могат да дадат това, което естеството на природата изисква - детето да носи смесения генетичен материал на родителите си, на майката и на таткото. А, как се раждат като физиология на процеса няма нищо общо с това. Така родените деца имат родители, които не съвпадат със записаните и това поставя много сериозният правен проблем кой в същност е този родител 1 и родител 2 и прочие и прочие. И съвсем не са празни приказки, особено ако детето има унаследени генетични заболявания, например. А какво искат педалчетата - ами могат да искат и слънцето да свети по-силно или по-слабо и да го наричат Родител 3. От това глупостта няма да стане по-малко, а само повече.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Е добре, но... как хем без жени, хем с деца?! Това не го разбирам... Прекалява се.

И как бащата гей си присвоява правото да лишава детето от майка!? Ми детето е самостоятелен субект на права. Нали трябва да има майка, за Бога, а така с тия заместващи майки се създават изкуствени сираци, съжалявам, ама ...... не може така.

И освен това, прав е Дендро - ако искат да си пишат Родител 1 и Родител 2. Другите хора които пък на всичко отгоре са и повече, искат да пише Баща и Майка! Ей Богу!

После само разсъдете, тия малоумници на запад. Ми то у нас винаги ще се знае, че Родител 1 и Родител 2 са от един пол, защото ще се разбира по името. В англосаксонския свят ако не може да се разбере кой е Лесли Гроувз, например, жена ли е или мъж, тука може много лесно.

Следователно, бидейки напълно безсмислена, какъв ще е единственият ефект на тази мярка? Ми да разришава изконни неща, такъв ще е.

Или ся аре да си сменяме и фамилиите ли??!

На маймуни искат да ни обърнат!

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не.

Има биологични родители,

и такива, които възпитават детето, дават му наследство и тн.

Това за което гогорим засяга само втория случай.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Що за безумя са това.....

Детето носи 100% гените на бащата гей и жената, която го е износила.

Да де, само че не жената му е родител две, а другото гейче, нали? Явно не вдяваш, че това кой с кой се оножда си е личен проблем на двамата, но при създаването на деца нещата стават много по-сложни и не може с лека ръка и леберастка олигофрения, водена от популизъм да се решават тези неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Жената е биологичен родител. Нейните права се регулират от закона.

Когато това дете обаче живее с другия си биологичен родител и неговия еднополов партниор, естествено е че тук не може да се говори за майка. А за родител 1 и 2.

Но не за това говорим.

Очевидно хомосексуалните хора се размножават по абсолютно същия начин както и всички останали.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... Очевидно хомосексуалните хора се размножават по абсолютно същия начин както и всички останали.

Глупости. Не мога да разбера защо повтаряш този дивотия като не си изобщо глупав човек. Двама педали или две лесбийки няма как да се размножат по между си и да имат общо поколение. Това е нормалното размножаване в смисъл, че така е определено от законите на природата. Именно това обозначават и понятията като родител - кои са носителите на генетични материал, от който е заченото детето. Кой отглежда детето е съвсем друга работа. И при хетеросексуалните има случаи, когато по една или друга обективна причина генетичните родители и отглеждащите децата не съвпадат или не съвпадат изцяло. Но не за това става дума във връзка с размножаването.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...