Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Римлянин,

сега като се запознах с идейната мозъчна активност и интелектуална плодовитост на най-добрия приятел на Човека (след вярното куче, разбира се), започнах да си обяснявам с моя просТ ум, що аджеба правоверните мюсюлмани бомбиха онези ху...ве в лицето на небостъргачите (бати сексуалното - да стържеш небето, ама не с ренде :grin: ). То било в защита на мюсюлманската правоверна и вярна жена, за която всяка постройка натопорчила се към висините е израз на... абе, знаете на какво и има опасност да я склони към грешни и неалахоугодни помисли. Сал случая си с Пентагона си остава загадка. Не е приличащ... на знаете какво, оти е нисък и разплут. Сигурно той е бил за заблуда, за да се прикрие чистата непорочност на атаката срещу натопорчените... капиталистически пениси.

ПП - между другото, тази информация за Айфела и феминистичните мераци е пусната на 01.04.2013. :grin: Само У. Еко може да разреши тази загадка.

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

да, новината се оказа партенка, ама с оглед на прецедентите през последните години на запад, не бих се учудил ако някой ден някоя клати...ска организация надигне подобен вопъл, за да оправдае някак съществуването си. :elvis:

Редактирано от Last roman
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

да, новината се оказа партенка, ама с оглед на прецедентите през последните години на запад, не бих се учудил ако някой ден някоя клати...ска организация надигне подобен вопъл, за да оправдае някак съществуването си. :elvis:

О, да. Никой не бе си изненадал. Дори и Алвата, но той пък ще го оправдае по своя засукан начин с изфабрикуването на нови определения за понятия според целта. важното е да сме нетрадиционни и... добре нахранени. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

ще се роди нова поговорка - гладна феминистка айфелова кула не бута. :grin:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

да, новината се оказа партенка, ама с оглед на прецедентите през последните години на запад, не бих се учудил ако някой ден някоя клати...ска организация надигне подобен вопъл, за да оправдае някак съществуването си. :elvis:

Поредната щуротия ала Буковски.

Значи, не е вярно, но може и да стане. Пускането и раздуването на партенки за поддържане на напрежението е характерно за ксенофобските идеологии.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Може ли някой да ми каже какъв е смисълът от съществуването на феминистките днес?

През 19 век исканията на първите феминистки са били справедливи до едно,но днес поне в Европа не виждам за какво още се борят.Иначе има части на света,където определено трябва да има феминистки(не че е възможно там да съществуват физически,ама какво да се прави),защото положението на жените е отчаяно,но Европа ми се струва че не е от тях.

Редактирано от Gloster
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Смисълът е да се подкопават европейските общества с антиценности и да се въртят всевъзможни пари от умопомрачителни проекти.

Висчко има смисъл, даже "Кремиковци". Зависи за кого и какъв е истинският му смисъл ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Общо взето съм съгласен,с изключение на "антиценностите".Поне според мен не съществува такова нещо или ако съществува то е само от определена гледна точка.

А от феминистките би имало смисъл,ако работеха за подобряване на положението на жените,там където са официално дискриминирани.Но това е почти невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

За Глостър:

Feminism is a collection of movements and ideologies aimed at defining, establishing, and defending equal political, economic, and social rights for women.[1][2]

Няма страна в която жените да са равни с мъжете. Неравенство (обобщено или в определени области), дори и количествено малко има (се отчита) и в най-развитите, и демократични страни..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Как да няма?? В съвременните демократични държави това е точно така. Къде например има неравенство в Българи, дори и тук, ако щеш?

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Е няма как жените и мъжете да бъдат еднакви. Огромната част от жените не желаят да бъдат феминизирани. Една голяма част от жените смятат за по лесно да завъртят главата на някой мъж и така да си оправят живота, отколкото да учат и работят. За мъжете които не признават феминизираната жена е ясно какво правим, бой по канчето, рестрикции, обвинения и даже ако има нужда съд. Ама какво правим, когато жени предпочитат да разменят своите равни права за финансови и други облаги?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Смисълът е да се подкопават европейските общества с антиценности и да се въртят всевъзможни пари от умопомрачителни проекти.

За всичко са виновни мъжете,техническия прогрес и конкуренцията :shades:

tn.jpg

Редактирано от Пандора
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

За всичко са виновни мъжете,техническия прогрес и конкуренцията :shades:

tn.jpg

Аслъ!!!! :):):)

Чудно нещо! :) Тук ли беше пуснал някой реклама от 19 век - "Напълнейте с нашите продукти!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

За всичко са виновни мъжете,техническия прогрес и конкуренцията :shades:

Мани, много са гадни мъжете...и аз не мога да ги понасям :frusty2:

За Всичко Мъжете Са Виновни

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Мисля, че ви е нужно малко нагледно обяснение за нуждата от равенство в обществото:

http://www.youtube.com/watch?v=1BrRwbojjfY

????

Т.е. клипът иска да каже, че мъжете крадат химикалките на дамите, а те не виждат някакви стъклени прегради????

Или аз не съм вдянал, или това видео изобразява нещо несъществуващо в реалността.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

баси простотията е този клип. Някой е гушнал парички и смукал, смукал от пръстите си какво да измисли.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Мани, много са гадни мъжете...и аз не мога да ги понасям :frusty2:

За Всичко Мъжете Са Виновни

Друго си е ,когато са скрити по харемите sm42.gif всичко си е наред.

Редактирано от Пандора
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

еми на изток от рая са по харемите. На запад от рая те са в ролята на султани. Междинното положение като че ли напоследък все повече се размива.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

по-лесно и безопасно е да следиш положението на жените в Западния свят. И да си измисляш проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Мисля, че ви е нужно малко нагледно обяснение за нуждата от равенство в обществото:

http://www.youtube.com/watch?v=1BrRwbojjfY

Всъщност отдавна на някои жени им се налага да вършат и мъжката работа

На село на полето всички са равни...

Има ли организации,които да следят положението на жените в части от арабския свят (и другаде)?

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3099811

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...