Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Ник, хайде малко да слезем от висините на финансовия сектор, и да отидем при обикновените жени от провинцията, които работят като шивачки (примерно) за по 300 лв на месец.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

http://www.wnd.com/2002/04/13722/

Ей, за това иде реч. Още на 18-та страница съм го посочил. Но Алвата се прави на улав.

ПП - още препратки във връзка с изследванията:

http://www.wnd.com/2000/07/4551/

ППП - ето и един от фактите, дето не съществуват за Алвата:

"An overt pedophile organization with office addresses in New York and

San Francisco, NAMBLA provides resources to pedophiles seeking

information about sexual relationships between men and boys. Its mission

statement says the group “supports the rights of all people to engage

in consensual relations, and we oppose laws which destroy loving

relationships merely on the basis of the age of the participants.”

ПППП - още интересни четива по въпроса:

http://www.wnd.com/2000/06/2973/

добре, къде са официалните източници. Твърдения от полицията, фбр и тн. не са правдоподобни, защото приемат, че щом мъж прелъстява момче, значи е гей. Ама не е. Оттук насетне нито едно от твърденията, които сочиш, не са верни, не са официални, а са манипулативни пропагандаторски и лъжи.

Както казах и преди, не взимайте случайно подбрани статии и без грам информация по въпроса да ги хвърляте насам-натам. Конкретно за горните данни сега ще обясня.

В 2002 г. излезе изследване, едно единствено, на Family research concil, организация, оглавявана от докро по теология, което обявява, че 1/3 от насилниците на деца са хомосексуални. Това са традиционни твърдения за американските протестантски консерватори, които бълват огромно количество литература като това, което Дендро посочва. Литература, непотвърдена от нито една международна организация - излиза, че САЩ са доста уникално място. Но както и да е.

Установено е, че около 1/3 от всички случаи на сексуално насилие над деца са случаи с непълнолетни момчета и възрастен мъж. Оттук насетне тази информация е широко цитирана, макар, че самият автор на изследванията, проф. Грот, има сериозни забележки под черта.

Така например психологията приема, че насилниците над деца са два основни групи - фиксирани и регресивни. Фиксираните са привлечени единствено от деца и нямат никакъв интерес от връзки с възрастни. Регресивните търсят и имат връзки със зрели индивиди и търсят дете като отдушник и компенсация за понесени трудности и фрустрация при сексуалните им контакти със зрели индивиди. фиксираните педофили не са заинтересувани и нямат хомосексуални контакти с възрастни, изпитват силна сексуална антипатия спрямо зрели мъже и твърдят, че това, което ги привлича у едно дете са неговите женствени черти и липсата на вторични полови белези, като окосмяване. Насилникът се самоидентифицира със жертвата, процес, наречен емоционална конгруентност, и това е причината да търси предимно малки момчета, не момичета.

Регресивният насилник е доминиращо хетеросексуален. Поведението му има инцидентен характер и е провокирано от трудности при нормалните сексуални връзки със зрели хора, неувереност, страх от провал, комплекси, целибат и тн.

Неслучайно казвам всичко това, защото именно върхо горните изследвания се базират всички публикации на консервативни теолози, и тем подобни, които обаче удобно пропускат бележките под линия на основния си източник.

безумия, ама не аз твърдя, че мъжете щели да изчезнат след 5 милиона години, нали. :guitar::guitar2:

Иначе традиционната древногръцка педофилия си е жив хомосексуализъм. Източници, ако щеш и изображения - колкото щеш. Религиозната християнска педофилия, също най-често е с хомосексуален оттенък. Доказателства има в изобилие в нета.

Не, древногръцката педофилия не е хомосексуализъм, а педофилия. Има съществена разлика между педофилия и хомокескуализъм.

Редактирано от alvassareiro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Значи са бисексуални, което викаш е по-малкоо зло, м? ;)

за да прецениш дали някой е хетеросексуален, или хомосексуален, трябва да видиш сексуалното му поведение със ЗРЕЛИ ХОРА, не с деца.

то и момичетата на тази възраст са с неразвити вторични полови белези.

на тази възраст и момчетата, и момичетата са по-скоро женствени, което е основното нещо, което привлича педофилът. Женствеността. Защо търси женствени момчета и момичета - ами щото има проблем в контактите си със зрели жени и търси компенсация.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Ник, хвърчиш в облаците, не защото не си прав. Склонен съм да се съглася, че това което говориш е наистина така. Проблемът е, че жените дискриминирани по този начин са нищожно малък процент представителки на висшата класа. Хвърчиш в облаците, защото говориш само за висшата класа, за високи позиции, високи заплати, кариери и т.н.

Затова те приканвам, да се приземиш от "облаците" вишата класа на "земята" нормалните хора, които работят за нормални заплати.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Ох боже, какви високи заплати?

Това което има като данни (изследвания), е за хора/жени с определени професии - не става дума за заплати, аз за професии (лекари, лекарки, работещи в финансовата сфера и други) схаващаш ли,

Виж сега, ако за тези професии и професионалисти има дискриминация, представи си какво означава това за жените с нетолкова знакови професии..

Е, ти вчера внуваваше че жените просто са такива и онакива, не искат да учат, гледат да не работят, не искат да бъдат фениминизирани, а просто да се присламчат към някого и да си оправят живота - демек ти внушаваше и пропонираше (според мен) следното "какво да говорим за дискриминация - никои не ги дискиминира, те просто са такива, самите те са толкова непретенциозни и сепмли, но иначе са интересчийки, че им е все тая дали някои ги диксриминира и изобщо не трябва да се говори за дискриминация"

Редактирано от КГ125
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

за да прецениш дали някой е хетеросексуален, или хомосексуален, трябва да видиш сексуалното му поведение със ЗРЕЛИ ХОРА, не с деца.

на тази възраст и момчетата, и момичетата са по-скоро женствени, което е основното нещо, което привлича педофилът. Женствеността. Защо търси женствени момчета и момичета - ами щото има проблем в контактите си със зрели жени и търси компенсация.

Подкрепям за първото.

Именно, дали човек е хетеросексуален или хомосексуален се определя от партньора му, а не от жертвата му (ако е педофил) .

/и да пак си прав, под "хомосексулен педофил" изглежда се има предвид хомосексуален педофил (хомосексуално прелюбодеяние - човел прелъстил или насилил момче), а не гей/

Има такива изследвания (направени на тази база) за педофилите- ама не съм сигурен дали има някакви корелации и връзки (ако има какви са те) между сексуалност на педофилите и пол на жертвите

(може педофилията да е свързана и със екхибиционизма, или садизма/мазохизма - не знам)

Тук има един абстракт:

http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/00926238408405945

А да- преди малко четох като абстракт от друга статия ,това което си цитирал по горе, и го запомних: регресивните насилните са хетеросексуални, при хомосексуалите регресивност не се наблюдава

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/666571

A random sample of 175 males convicted of sexual assault against

children was screened with reference to their adult sexual orientation

and the sex of their victims. The sample divided fairly evenly into two

groups based on whether they were sexually fixated exclusively on

children or had regressed from peer relationships. Female children were

victimized nearly twice as often as male children. All regressed

offenders, whether their victims were male or female children, were

heterosexual in their adult orientation. There were no examples of

regression to child victims among peer-oriented, homosexual males. The

possibility emerges that homosexuality and homosexual pedophilia may be

mutually exclusive and that the adult heterosexual male constitutes a

greater risk to the underage child than does the adult homosexual male.

Мдааа, последното изречение..

/:)Ти понякога (често) си гений,

Редактирано от КГ125
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Доколто разбирам, сравняват се:

-стратовите заплати

-бонуси/извънреден труд на годишна основа

така че да, викам така :)

Стартовите заплати за еднакви длъжности могат да дадат такава информация. Бонусите не, пак защото не знаем какъв процент от жените на висши длъжности са родили. Може те д формират занижението на процента.

Единственото, което може да обуслови дискриминация е ако на една и съща длъжност и за една и съща работа, на жената се плаща по-малко.

В България не е така, за Англия не знам но не ми се вярва да има такова допустимо правило.

Всичко останало са глупости и въздух за многобройните антидискриминационни НГО-та, които някой ден от пране на пари ще изперат и себе си.

Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Сега, по отношение на медицината. Както знаеш, имам си вземане даване с българското здравеопазване. По мои наблюдения тази сфера е една от най силно феминизираните. Ако желаеш, мога да проверя, но по мои наблюдения при лекарите около 70% са жени. За това, че докторките получават по малки заплати не съм чувал.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Стартовите заплати за еднакви длъжности могат да дадат такава информация. Бонусите не, пак защото не знаем какъв процент от жените на висши длъжности са родили. Може те д формират занижението на процента.

Единственото, което може да обуслови дискриминация е ако на една и съща длъжност и за една и съща работа, на жената се плаща по-малко.

В България не е така, за Англия не знам но не ми се вярва да има такова допустимо правило.

Всичко останало са глупости и въздух за многобройните антидискриминационни НГО-та, които някой ден от пране на пари ще изперат и себе си.

в България и средно за света за една и съща длъжност жените взимат около 30% по-малко от мъжете. това беше изследване, което излезе наскоро.

http://www.bcci.bg/pressview/863

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

всичко е индивидуално. Проблемът на България е, че има много неквалифицирана работа ръка, излишък от кадри в някои сфери и осигуряване на минимална работна заплата /с цел укриване на данъци/. Така че държавата ни малко трудно може да е обективен критерий за оценка на адекватно заплащане на труда.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Няма и да чуеш, защото такова нещо няма в нито една сфера на работата, когато длъжностите и работата са еднакви ;)

И мен ме съмнява че българските лекарки (*жени -лекари) са по-зле платени от мъжете-лекари, но явно проблемът съществува в Европа.

(във Франция със сигурност го има)

Къде е Невски сега да ни светне какво е положението в Британия?

(Той се прибра при семейството си де, и съвсем ни изостави)

Няма и да чуеш, защото такова нещо няма в нито една сфера на работата, когато длъжностите и работата са еднакви ;)

Това че ти не си слушал за такова нещо не значи че такова нещо няма (По-скромно я карай де)

И къде го? - /въпросът мой - кг/

Иначе ме съмнява че за лекарите в България има "gender gap" в заплащането

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Основната причина е, че представителките на нежния пол по-често излизат в нископлатени или неплатени отпуски за отглеждане на децата си.
Радка Стаменова е собственик на три училища и организатор на международни изложения в образованието. През годините й е било най-трудно да съчетава управлението на фирмата с грижата за децата си.
В страните от Европейския съюз жените заемат около 14% от висшите постове в компаниите. В България те са почти 16 на сто. Задължителни квоти за жени във висшите етажи на фирменото управление има в Белгия, Франция, Италия, Холандия и Испания.

Сиреч, пак грешен извод. Сумарно се получава, че получават по-малко, когато и само когато работят по-малко. Защото излизат в отпуск да раждат. Това с квотите е изумителна глупост. Ако някоя държава може да си го позволи, нека направи майчинството равно на получавания от жената доход докато тя е работила. Но това са пари, които някой друг, а не съпруът на жената ще плати.

Ще започне професионално майчинство, което наблюдаваме сред задоволяващите се с мизерни помощи маргинални кръгове......

Т.е. какво излиза? Излиза, че обществото в крайна сметка ще го закъса.

И че няма никаква имуществена дискриминация на жените. Това е мит!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Така например психологията приема, че насилниците над деца са два основни групи - фиксирани и регресивни. Фиксираните са привлечени единствено от деца и нямат никакъв интерес от връзки с възрастни. Регресивните търсят и имат връзки със зрели индивиди и търсят дете като отдушник и компенсация за понесени трудности и фрустрация при сексуалните им контакти със зрели индивиди. фиксираните педофили не са заинтересувани и нямат хомосексуални контакти с възрастни, изпитват силна сексуална антипатия спрямо зрели мъже и твърдят, че това, което ги привлича у едно дете са неговите женствени черти и липсата на вторични полови белези, като окосмяване. Насилникът се самоидентифицира със жертвата, процес, наречен емоционална конгруентност, и това е причината да търси предимно малки момчета, не момичета.

малка поправка:ситуативни и преференциални са двете категории като всяка категория има под категории като морално-индискриминативни; сексуално индискриминативни и т.н.

Да не вземе после някой да каже, че нещата са изсмукани от пръстите. :happy:

Редактирано от Mr.Shades
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И мен ме съмнява че българските лекарки (*жени -лекари) са по-зле платени от мъжете-лекари, но явно проблемът съществува в Европа.

(във Франция със сигурност го има)

Къде е Невски сега да ни светне какво е положението в Британия?

(Той се прибра при семейството си де, и съвсем ни изостави)

Това че ти не си слушал за такова нещо не значи че такова нещо няма (По-скромно я карай де)

Иначе ме съмнява че за лекарите в България има "gender gap" в заплащането

Изключително трудно ще е някой да успее да докаже, че при еднаква длъжностна характеристика и еднакъв труд, е налице имуществена полова дискриминация. Нема, бре!

Има обобщени статистики, но те изследват съвсем друг предмет - сумарното заплащане, разпределено на броя на лицата, на които се плаща - само че това изобщо не значи, че единият пол е дискриминиран.

Ако вземем например една феминизирана професия, например треньор по художествена гимнастика... :):) ще видим, как мъжете са старховито дискриминирани! Ако изобщо има мъж там, то статистиката ще ни покаже, че мъжете там получават много по-малко пари от жените.... просто щото са по-малко.

Хм, защо ли либералите не вземат да поискат и квоти за мъже в професиите, в които те не присъстват. Ми че то това е нагло бягство от социална отговорност!!! Само жените ли ще правят маникюри! Я веднага квота!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Не е лошо понякога да се чете внимателно какво пише nik1. Просто защото човекът не е никак прост и знае какво говори. Примерно по-горе колегата Frujin Assen критикува, но не много на място, защото си измисля някакви "висши класи", за каквито просто не става дума. Айде ако все пак ще е БГ-наука, а не БГ-седянка да свикнем и с малко по-високо ниво на темите, особено на актуалните. Не че и на мен ми харесва всичко, писано от nik1, но просто не е в това въпросът.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Изключително трудно ще е някой да успее да докаже, че при еднаква длъжностна характеристика и еднакъв труд, е налице имуществена полова дискриминация. Нема, бре!

Има обобщени статистики, но те изследват съвсем друг предмет - сумарното заплащане, разпределено на броя на лицата, на които се плаща - само че това изобщо не значи, че единият пол е дискриминиран.

Ако вземем например една феминизирана професия, например треньор по художествена гимнастика... :):) ще видим, как мъжете са старховито дискриминирани! Ако изобщо има мъж там, то статистиката ще ни покаже, че мъжете там получават много по-малко пари от жените.... просто щото са по-малко.

Хм, защо ли либералите не вземат да поискат и квоти за мъже в професиите, в които те не присъстват. Ми че то това е нагло бягство от социална отговорност!!! Само жените ли ще правят маникюри! Я веднага квота!

в моята професия също има полово неравенство КГ. Аз съм екскурзовод, а около 80% са жени. Което няма лошо, но това е работа под стрес, и жените просто изкукват. Екскурзоводка над 50 години е вече с психични отклонения. Затова повече мъже в културния туризъм!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Това че ти не си слушал за такова нещо не значи че такова нещо няма (По-скромно я карай де)

И къде го? - /въпросът мой - кг/

Това отговаря на въпроса ти:

всичко е индивидуално. Проблемът на България е, че има много

неквалифицирана работа ръка, излишък от кадри в някои сфери и

осигуряване на минимална работна заплата /с цел укриване на данъци/.

Така че държавата ни малко трудно може да е обективен критерий за оценка

на адекватно заплащане на труда.

Аз също ти дадох ясен пример: Когато работиш две години без да ти внасят осигуровки си прецакан с няколко хиляди лева, спрямо този на който са внасяни.

(искаш това да го публикувам в научно списание ли , що ли, за да "чуеш"?!)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Не е лошо понякога да се чете внимателно какво пише nik1. Просто защото човекът не е никак прост и знае какво говори.

Повече от ясно! В случая с него нищим фактите, въз основа на които се правят така гръмко заявените "официални" изводи.

в моята професия също има полово неравенство КГ. Аз съм екскурзовод, а около 80% са жени. Което няма лошо, но това е работа под стрес, и жените просто изкукват. Екскурзоводка над 50 години е вече с психични отклонения. Затова повече мъже в културния туризъм!

Че кой ги стресира? Нахални турсти - сексисти?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Хаха, това е вярно, екскурзоводките в един момент изтрещяват. Съжалявам, че е така, но фактът е налице. А това всъщност е много приятна професия.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

еми цял ден дундуркаш идиоти и отговаряш на тъпи въпроси. Как да не изтрещиш - бавачка си на група от възрастни деца:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Да ама това му е работата в края на краищата! Ако всички бяха като мен и голяма част като мен, а предполагам и голяма част от колегите тук (ние се 'отказахме' от фирми за екскурзии още след 1-вия път (не, че екскурзоводката не беше печена, а просто о-ната част от ексзкурията беше Париж, а това дето тя можеше да 'предложи' аз си го знаех доста добре и тя ми делегира доверие не само за Париж, а за да ги водя до Дисни ;) (останалите поетиха Фонтембло :))) в длечнат 2002-ра) щеше да е по-трудно. Не е ли така гъстак? А от исторически екскуроводи се откаахме в Перперикон, ама май съм писл тук а това ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...