Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Модератор Военно дело

Адаш, така правят и ромите. Бременната ромка заминава за Гърция или Италия, където ражда на разноски на купувача. Купувача припознава детето като свое и толкова.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Не, Адаш, питах те за друго! Разрешен ли е или не зоо брака в Германия? Отговори ясно и категорично ама със сайт на германската държава, ако е ДА!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Не Дендро, точно твоето е онова ..съветското! Докато не ми дадеш данни, че хомосексуалните....търгуват с деца! Аз, повтарям за неразбралите имах предвид, ако в една хомосексуална двойка, единия мъж заплоди с изричното съгласие дадена жена, тя роди детето и дадения мъж може да е родител на детото, а неговия партньор да взима участие с изричното участие на майката, а не на донора!

Митак,

я ми отговори - хомосексуалните могат ли да си създадат собствено дете?

И ми отговори ако не могат то от къде идват "децата" им? И как?

Що за дивотии си говорим тук? Какво съгласие на жената? Съгласие за какво? Нали разсъждаваме на висша хуманитарна плоскост, където най-важното е равенството и правата на индивида? Може ли една жена на тази плоскост да се разпорежда предварително и възмездно със съдбата на детето си? Има ли такова право и ако има на какво основание? И в двата случая - и спрямо хетеросексуално и при хомосексуалните. Очаквам аргументирани отговори, а не ми пробутвай тия да ти представям "доказателства".

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Адаш, ти наистина си неспасяем случай! Това не е тема за продажби от хетеро бракове! НИТО ЗА РОМИТЕ! Чини ми се, че с нещо си прекалил?

Митак,

я ми отговори - хомосексуалните могат ли да си създадат собствено дете?

И ми отговори ако не могат то от къде идват "децата" им? И как?

Що за дивотии си говорим тук? Какво съгласие на жената? Съгласие за какво? Нали разсъждаваме на висша хуманитарна плоскост, където най-важното е равенството и правата на индивида? Може ли една жена на тази плоскост да се разпорежда предварително и възмездно със съдбата на детето си? Има ли такова право и ако има на какво основание? И в двата случая - и спрямо хетеросексуално и при хомосексуалните. Очаквам аргументирани отговори, а не ми пробутвай тия да ти представям "доказателства".

Що за глупав въпрос и то баш от теб? Могат разбира се! Стига да са здрави и репродуктивните органи да са им в ред. Могат и ин-витро, ако не са в ред. Могат и чрез сурогатна майка. Още въпроси?

Какво разбираш под аргументирани док-ва? Морал ли? Какъв по-точно? Православен, християнски, мюсюлмански? Или общочовешки?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Адаш, ти наистина си неспасяем случай! Това не е тема за продажби от хетеро бракове! НИТО ЗА РОМИТЕ! Чини ми се, че с нещо си прекалил?

Що за глупав въпрос и то баш от теб? Могат разбира се! Стига да са здрави и репродуктивните органи да са им в ред. Могат и ин-витро, ако не са в ред. Могат и чрез сурогатна майка. Още въпроси?

Моля??? И как това дете носи гените и на двамата си родители, че нещо не ми е ясно?

И във фантастичните романи, където се говори за изкуствени "извънутробни рекликатори" се изисква яйцеклетка и сперматозоид. Ама я ми обясни как от две яйцеклетки или от два сперматозоида се създава дете, че нещо не ми е ясно научно.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това е в стил Алвата, но все пак: защо с личните си дрязги изтласквате моите обосновани, титанични и изчерпателни мнения на задните страници, а?!? :crazy_pilot:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Модератор Военно дело

Продажбата, замяната, отстъпването на ХОРА е гнусно. Всеки един родител може чисто по човешки да остави детето си да го гледа другия родител. Но той си остава негов родител завинаги, каквото ще да става. В случая с покупката на бебета (независимо от хомо или хетеро) другия родител се отказва правата си върху това дете. Ето това е гнусното, всякакви сделки с живи хора са неморални и отвратителни. Всички те трябва да бъдат забранени и преследвани, иначе рискуваме децата да се превърнат в стока.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това е в стил Алвата, но все пак: защо с личните си дрязги изтласквате моите обосновани, титанични и изчерпателни мнения на задните страници, а?!? :crazy_pilot:

Ти да мълчиш, че ей сега Алвата ще те забрани или ако е по-милостив ще ти забрани да се обаждаш в тази тема! :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами не точно така ;). Дете се създава от разнополови родители, това мислех, че ти е ясно. Но после по една или друга причина, смърт на единия, не желаност, не интересованост и т.н. Не разбрах какво против имаш с/у сурогатната майка? Не, аз още не съм се определил за това, но причината са хетеро двойките!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ти да мълчиш, че ей сега Алвата ще те забрани или ако е по-милостив ще ти забрани да се обаждаш в тази тема! :grin:

Само да не ми забрани влечението към жени, другото ще го приема! :tooth: :tooth: :tooth:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ами не точно така ;). Дете се създава от разнополови родители, това мислех, че ти е ясно. Но после по една или друга причина, смърт на единия, не желаност, не интересованост и т.н. Не разбрах какво против имаш с/у сурогатната майка? Не, аз още не съм се определил за това, но причината са хетеро двойките!

Въпросът със сурогатните майки е нещо съвсем друго. И сам по себе си е много сложен и в правен и в морално-нравствен аспект. Но при хомосексуалните двойки жената не е сурогатна майка, защото тя не износва чужд плод, а свой собствен, ако е дала (както става в повечето случаи срещу заплащане) своя яйцеклетка. Тя в случая Е биологична майка, а не само утроба под наем.

Редактирано от DendroaspisP
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Но при хомосексуалните двойки жената не е сурогатна майка, защото тя не износва чужд плод, а свой собствен, ако е дала (както става в повечето случаи срещу заплащане) своя яйцеклетка. Тя в случая Е биологична майка, а не само утроба под наем.

Именно!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Продажбата, замяната, отстъпването на ХОРА е гнусно. Всеки един родител може чисто по човешки да остави детето си да го гледа другия родител. Но той си остава негов родител завинаги, каквото ще да става. В случая с покупката на бебета (независимо от хомо или хетеро) другия родител се отказва правата си върху това дете. Ето това е гнусното, всякакви сделки с живи хора са неморални и отвратителни. Всички те трябва да бъдат забранени и преследвани, иначе рискуваме децата да се превърнат в стока.

Адаш, така е малко по-добре. Да ама въобще не съм писал, нито за продажба, нито за замяна, нито за преотстъпване! А ти се опита по свой си тертип да изместваш темата!

Просто имах предвид не даже сурогатни майки, а такива, които са съгласни тяхното дете да се гледа от бащата и неговия законен партньор даж е да се осинови.

Бе я да питаме Римлянина колко са 'продадените' деца в римската история? Не за тез дето са 'осиновявани' от императорите, а за тез дето са осиновявани от по богатите фамилии по една или друга причина. Егати гадните варвари са били тези римляни!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Едно ми е интересно. Днес много двойки си живеят без брак и са си семейство и си имат деца, домове и всичко. След като свободата е стигнала дотам да не е неприемливо да се живее без брак, за какво им е на хомосексуалните брак??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Само да не ми забрани влечението към жени, другото ще го приема! :tooth: :tooth: :tooth:

Михов, Михов...

Чрез този ти постинг констатирам, че проявяваш някакво назадничЪво и ретоградно неестествено влечение към индивиди от срещуположния ти пол. Хем е срамота, хем е извратено... някак си. Поне се залюби с някоя козичка (например), за да си интелигентен, модерен и високо цивилизован. То с жени и последния пиянка в блока може... :tooth: :tooth: :tooth:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нарочно вкарах казуса 'сурогатна майка' ;). Нима това не е 'търговия' с деца? Аз просто писах, че биологичната майка, аба баш майката, може да предцени сама и да позволи детето и да бъде осиновено от хомо двойка. Има такива случаи. Няма абсолютно никаква търговия с деца! АБСОЛЮТНО!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Нарочно вкарах казуса 'сурогатна майка' ;). Нима това не е 'търговия' с деца? Аз просто писах, че биологичната майка, аба баш майката, може да предцени сама и да позволи детето и да бъде осиновено от хомо двойка. Има такива случаи. Няма абсолютно никаква търговия с деца! АБСОЛЮТНО!

Митак,

когато една жена е САМО сурогатна майка, тя не търгува със свое биологично дете и в този смисъл да го продава, а продава само физиологичните способности на утробата си да отгледа там чуждо дете. До колко това е етично и нравствено във всички случаи - това е друг въпрос. Когато обаче същата жена е дала и яйцеклетката си, детето е И нейно и тя вече търгува с него, както и да го наричаш. Не мога да разбера, кое не схващаш?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Добре, ама това е насилие над правата на детето по същите тези норми за правата на детето, които са толкова нови и прогресивни. Все пак едно дете да расте в среда само с двама души от еднакъв пол, да наблюдава интимни моменти между тях, защото нали не сме забравили откъде детето научава първо за тези неща..... Ми преди да е станало на 18 и само да реши, как така ще му се натрапва нещо, което все пак е около 5% от човешкото поведение и така или иначе си е девиация, приемлива само доколкото си е между двама хора, но не и когато други се занимават с нея, когато се демонстрира. ...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много интересно ;)! Просто загърбихте о-ния въпрос за хомо браковете, а се нахвърлихте върху осиновяването. Абе предвиждах такъв развой, пък ми беше и интересно до какви 'висоти' може да стигнете. аз обаче не съм почнал все още. За децата даже. Известен ли ви е термина бисексуалност? Известен ли ви е процента от жените които си признават, че се смятат, че са такива? Ми к'во става, ако дадената жена има вече дете и после реши, че е по-добре да сключи договор (щото брака е точно това) с жена, ама не само заради юридическата страна, а заради някакви нещица като чувства?

Наборе, ти не се обаждай ;). Нали ти протестираше за супичката на леля Аника. Не зная нормални родители да са показвали сексуални ласки пред своите деца, поне в моята среда. А ако е Любов, Внимание и т.н. какво му е лошото?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Добре, ама това е насилие над правата на детето по същите тези норми за правата на детето, които са толкова нови и прогресивни. Все пак едно дете да расте в среда само с двама души от еднакъв пол, да наблюдава интимни моменти между тях, защото нали не сме забравили откъде детето научава първо за тези неща..... Ми преди да е станало на 18 и само да реши, как така ще му се натрапва нещо, което все пак е около 5% от човешкото поведение и така или иначе си е девиация, приемлива само доколкото си е между двама хора, но не и когато други се занимават с нея, когато се демонстрира. ...

КГ,

тук вече нагазихме в дълбоката вода. За мястото и ролята на ролевия модел във връзка с възпитанието и осъзнаване на половата идентичност. Ако правилно съм схванал, това което постна Римлянина във връзка с онзи "високо интелектуален доклад" за пред ЕС, то именно атаката е насочена срещу стария ролеви модел, защото пречел на свободната полова детерминация на индивида. Ами новият не пречили в същата степен и насока? Нещата са едно към едно, само че се опитват да заменят естествено-природния модел с някаква гейска измишльотина, прикрита под възвишената словоблудност за права и свободи. Чак е гнусно и противно такова елементарно мислене.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много интересно ;)! Просто загърбихте о-ния въпрос за хомо браковете, а се нахвърлихте върху осиновяването. Абе предвиждах такъв развой, пък ми беше и интересно до какви 'висоти' може да стигнете. аз обаче не съм почнал все още. За децата даже. Известен ли ви е термина бисексуалност? Известен ли ви е процента от жените които си признават, че се смятат, че са такива? Ми к'во става, ако дадената жена има вече дете и после реши, че е по-добре да сключи договор (щото брака е точно това) с жена, ама не само заради юридическата страна, а заради някакви нещица като чувства?

Наборе, ти не се обаждай ;). Нали ти протестираше за супичката на леля Аника. Не зная нормални родители да са показвали сексуални ласки пред своите деца, поне в моята среда. А ако е Любов, Внимание и т.н. какво му е лошото?

Митак,

не измествай тематиката. Зададох ти ясни и конкретни въпроси, на които очаквам ясен и аргументиран отговор. :grin:

После ще разсъждаваме за правната и нравствено-етичната страна.

ПП - за протокал да поясня: до доказване на противното стана ясно, че при хетеросексуалните може да има осиновяване, но може и да няма (сурогатна майка с чужд биологичен плод). При хомосексуалните има само една опция - детето нито е създадено от двойката, нито при педалите може да е износено от един от двамата в 100% от случаите. Това не е осиновяване, а е търговия с дете, което има майка, генетично различна от единия партньор. Това не е осиновяване. Осиновяването при хетеросексуалните е изключение в посочените от закона случаи. Тук то е правило. Въпросът ми е - защо, какви са тези толкова важни и необратими обстоятелства, които налагат това с оглед правата и интересите на детето независимо от волята му и правото му на свободен избор. Очаквам конкретни отговори и обосновани. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

КГ,

тук вече нагазихме в дълбоката вода. За мястото и ролята на ролевия модел във връзка с възпитанието и осъзнаване на половата идентичност. Ако правилно съм схванал, това което постна Римлянина във връзка с онзи "високо интелектуален доклад" за пред ЕС, то именно атаката е насочена срещу стария ролеви модел, защото пречел на свободната полова детерминация на индивида. Ами новият не пречили в същата степен и насока? Нещата са едно към едно, само че се опитват да заменят естествено-природния модел с някаква гейска измишльотина, прикрита под възвишената словоблудност за права и свободи. Чак е гнусно и противно такова елементарно мислене.

Точно в тази дълбока част е смисълът на този уникален натиск върху ... хората и обществото.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Михов, Михов...

Чрез този ти постинг констатирам, че проявяваш някакво назадничЪво и ретоградно неестествено влечение към индивиди от срещуположния ти пол. Хем е срамота, хем е извратено... някак си. Поне се залюби с някоя козичка (например), за да си интелигентен, модерен и високо цивилизован. То с жени и последния пиянка в блока може... :tooth: :tooth: :tooth:

Чак сега осъзнах колко съм прогнил отвътре! Ужас! Аз съм ретроград и никак не съм модерен...

Нарочно вкарах казуса 'сурогатна майка' ;). Нима това не е 'търговия' с деца? Аз просто писах, че биологичната майка, аба баш майката, може да предцени сама и да позволи детето и да бъде осиновено от хомо двойка. Има такива случаи. Няма абсолютно никаква търговия с деца! АБСОЛЮТНО!

Е, как да няма търговия с деца? На хора им плащат да дадат собствена яйцеклетка и да я износят! Гнусно! А иначе гонят циганите, дето си продават децата! Ама някои са по-равни, както е известно от историята.

Забелязвате ли, как извратеността и най-вече болните амбиции на някои хора, противоречащи на здравия разум и естествената природа, ни вкарват в безумни казуси!

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ами значи предлагам да разиграем следната сценка. Ето сега примерно, като обвинят някой публично, че е расист, и той обикновено почва: "Кой, аз ли бе, ами аз имам толкова приятели африканци, тоя, оня, и т.н." виждал съм го, дет се викка по телевизията. И значи сега - това още не съм говиждал по телевизията - ако обвинят някой, че е хомофоб - ще трябва да почне да вика "как бе, аз ли бе, какъв хомофоб, толкова приятели хомосексуалисти имам, тва, тоя, тва оня" и т.н., и обществото резонно ще му каже - "ами, като не си хомофоб докажи го! Иначе остаркизъм, вън, като расист, нацист, фашист и хомофоб. Я да видим сега тоя хомосексуалист Х дали наистина си му приятел? как ще го докажеш? М? За расизма - ясно казвате си здрасти, пиете бира с африканеца, ами с хомосексуалиста?Има, само един начин да го докажеш тука, че не си против хомосексуализма като такъв, я да видим?" Та, мисля си, че Буковски има известно право, и всъщност тоя натиск, на който са оказания тия 99% от обществото, не е на добро и не добър, не е хубаво нещо, и ще доведе до беди, може би не точно такива, каквито описвам :) - но в крайна сметка, до повече страх - и по-малко свобода.

Цялото упражнение се прави именно заради това. То е чисто политическо и няма нищо общо с ничии субективни права. Те отдавна са си гарантирани в рамките точно на личната свобода.

Тук вече има натиск върху свободата на останалите, на ония 98% ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...