Отиди на
Форум "Наука"

Владимир Буковски: Педерасти и феминистки превзеха властта!


Recommended Posts

  • Мнения 3,5k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

значи явно не сте работили особено много със социалните служби и не сте се занимавали с отнети деца

сега първо за реалността

в УК около 0.6% от децата са под грижите на властите в Норвегия процентът е същия

сега първо реалността...

http://viennadnes.com/sp/s103.html

Само през 2007г. в Норвегия са били отведени 11 700 деца от семействата им, за да бъдат предадени на "по-добра грижа". Организациите, които се обявяват срещу действията на социалните органи за защита на детето, излизат с призива: "Да спасим децата си от защитата на детето!" Те публикуват данните, че около нови 500 деца се прибавят към хилядите отнети от семействата си всяка година.

http://www.freewebs.com/nancycrow/

Of 10.054 Child Protection cases in 2005, only 276 cases were reported by Nurseries, according to the Central Agency of Statistics. In 2007 11.700 children were taken into care, this is a 13% iincrease since 2006 when 7.710 children were taken into care (VG 18.09.08) In numbers this is approximately 500 more children than in 2006 (Norlys 18.09.2008)

та не знам откъде идва това "0,6%" и сравнението с Великобритания, но аз съм срещал 25 %, а 2007 11.700 е повече от 20% от 60.000 деца които се раждат в Норвегия.

не съм чул ООН да отправя критика към Великобритания за броя на децата, които са били отнети от техните семейства и живеят в приемни семейства или други институции и призовава държавата да преразгледа практиките си по отношение отделянето на децата от техните семейства, докато за Норвегия съм чул - http://nmr.bg/cp/норвегия/

та 20-25% отнети деца много ли е, или малко...

нормално ли е, или не...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

simple

в норвегия има 1млн. деца

ако се опитваш да ни твърдиш че 250 000 хиляди са на грижа на държавата много си се объркал

реалната им цифра е под 10000, около 8000-9000

http://www.uea.ac.uk/polopoly_fs/1.57109!norwaypdf.pdf



в безсмислени спорове няма да влизам

мога да се съглася, че скандинавските социални служби прекаляват, но дотам

това, което оная рускиня пише в статията си една голяма лъжа, измама и спекулация

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

simple

в норвегия има 1млн. деца

ако се опитваш да ни твърдиш че 250 000 хиляди са на грижа на държавата много си се объркал

реалната им цифра е под 10000, около 8000-9000

http://www.uea.ac.uk/polopoly_fs/1.57109!norwaypdf.pdf

в безсмислени спорове няма да влизам

мога да се съглася, че скандинавските социални служби прекаляват, но дотам

това, което оная рускиня пише в статията си една голяма лъжа, измама и спекулация

Аlexander

нищо не разбирам...

изпращате ми някакви данни от 2004 година...

какво трябва да ми кажат...

не разбирам...

800 000 хиляди са децата в Норвегия под 14 години, никой не е казал, че 250 000 деца са на грижата на държавата, в Норвегия е комунизъм 800 000 деца са на държавата "Норвегия планира ролята на семейството да бъде поета от държавата" - http://old.evangelskivestnik.net/news.php?n=2255

и аз в безсмислени спорове не влизам

"врътката" е че държавата като вземе "детето" не го държи за себе си, а го дава на приемно семейство...

били ми обяснил дали "статистиката" го отчита като "държано от държавата" като го предаде или вече по друга листа като "прието дете"...

тази твоя "реална" цифра е вярна само в случай отчитане на "оборотни" "не предадени" на приемно семейство деца...

какво ми казваш, че тези цифри не са верни

Of 10.054 Child Protection cases in 2005, only 276 cases were reported by Nurseries, according to the Central Agency of Statistics. In 2007 11.700 children were taken into care, this is a 13% iincrease since 2006 when 7.710 children were taken into care (VG 18.09.08) In numbers this is approximately 500 more children than in 2006 (Norlys 18.09.2008)

с твоята математика не го опровергаваш...

очевидно е че има тенденция и тя е за нарастване, за миналата година бях прочел за 25% отнети деца, сега не мога да го намеря...

какво става с децата според теб - след като държавата "държала" само 10 000 деца...

това е Швеция, само илюстрация...

зад всеки конкретен случай стои съдба човешка, безсмислените спорове наистина са досадни

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

"Прекаляват" е меко казано! Това е някакво еничарство, в името на съществуването на бюрокрацията и левите идеи!

драги, знам, че ти се привиждат леви идеи навсякъде

само дето там дето левите идеи са превземали властта различните са преследвани до дупка

докато в скандинавските държави случаят е точно обратен, те са прекалено толерантни,

очевидно е че има тенденция и тя е за нарастване, за миналата година бях прочел за 25% отнети деца, сега не мога да го намеря...

върти го сучи го, няма как да го докараш до 25% отнети деца това е яко преувеличение

а и по въпроса за обучението на децата вкъщи не само скандинавските държави са против него, германия също е такъв случай и е много строга, това е характерно за всички немскоговорящи държави и за скандинавието просто не се смята приемливо

в БГ например също се смята за неприемливо някой да лежи 20г. на държавен гръб, да порка и да взима помощи, в УК това си е норма и има хиляди такива хора, разни държави разни идеали

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

върти го сучи го, няма как да го докараш до 25% отнети деца това е яко преувеличение

с тебе е весело...

хайде сега да стигнем до съгласие за едни числа пък после да сучим и да докарваме...

1. в норвегия на година се раждат под 60 000 деца

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/no.html

0-14 years: 17.5% (male 421,440/female 404,161)

2. аз цитирам едни данни за 2007 година за отнети 11 700 деца

ти маш ли други данни, които да опровергават това или просто ... дискутираш

както го гледам са си над 20%

3. признавам до 25% още май не са ги докарали...

признавам ЯКО преувеличих

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

драги, знам, че ти се привиждат леви идеи навсякъде

само дето там дето левите идеи са превземали властта различните са преследвани до дупка

докато в скандинавските държави случаят е точно обратен, те са прекалено толерантни,

Ще рече, норвежкото правителство е дясно?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

http://www.dji.de/pkh/expertise_dji_thoburn_reunification.pdf

драги от 0.13% до 25% има голяма разлика

това са официалните данни ако не ти харесват твоя си работа

има подробна табличка по въпроса

и на въпроса ти - да всички деца независимо дали са настанени в къща или в дом се отчитат

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

а и по въпроса за обучението на децата вкъщи не само скандинавските държави са против него, германия също е такъв случай и е много строга, това е характерно за всички немскоговорящи държави и за скандинавието просто не се смята приемливо

в БГ например също се смята за неприемливо някой да лежи 20г. на държавен гръб, да порка и да взима помощи, в УК това си е норма и има хиляди такива хора, разни държави разни идеали

ако в училище ще ми обучават детето на това и аз няма да си пусна детето...

а ако ми го вземат...

ще взема пушката...

нямай съмнение...

а и много други...

тук не е скандинавия -

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ще рече, норвежкото правителство е дясно?

въпросът за ляво и дясно отдавна е загубил всякакъв смисъл в западна европа

консерваторите в УК са по-ляви от БСП

а лейбърът в УК в много отношения е по-десен от костовистите

ако в училище ще ми обучават детето на това и аз няма да си пусна детето...

а ако ми го вземат...

ще взема пушката...

нямай съмнение...

а и много други...

тук не е скандинавия -

драги забравяш основната разлика със соца - тези държави са свободни и кйто не му харесва има паспорт с който може да пътува навсякъде по света

в тях тия лафове не вървят

който не му харесва нещо което не може да се промени просто се мести

никой не вади пушки това е балканска простотия

Редактирано от Alexander_Nevski
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

значи тука 0, 1 ..се представя като 25. с такива фалшификации с саботажи далеч няма да стигнете. друг любим прийом са партенките.

Редактирано от alvassareiro
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И малко ли е за една година да се отнемат над 20% от броят родени за същата тази година деца?????

Изобщо представяте ли си какво значи това?

Някакви ЧИНОВНИЦИ решават, че 20% от родителите в Норвегия са негодни и ИМ ВЗИМАТ ДЕЦАТА!!!

Изобщо разбирате ли какво значи това!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

значи тука 0, 1 ..се представя като 25. с такива фалшификации с саботажи далеч няма да стигнете. друг любим прийом са партенките.

приятелю, за 0.1 % ООН няма да проявява загриженост...

партенки са данните от 2004 година...

прочети доклада дето ти пратих, европейски е, виж му препратките, опитай се да разбереш за какво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спомням си една случка в Норвегия:
6-7 човека българи и норвежци въоръжени със стотина бири сме се събрали да гледаме финала на Френч Оупън 1984 между Лендъл и Макенроу.
Мачът се закучи и се стигна до 5-ти сет. В най-оспорваната част изведнъж – пляс, спряха тениса по телевизията. Било време за детските филмчета.
Появи се говорител който се извини и обясни, че с всяко друго предаване биха направили компромис, но не и когато става въпрос за деца. Разбира се беше обсипан със звучни български пословици, но....
А тая тъпа статия даже не ми се коментира. Нищо вярно няма в нея. Смея да го твърдя от позицията на човек който е живял и работил в Норвегия около 5 години в периода 1983-2000.

Редактирано от rumcaiz
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

драги забравяш основната разлика със соца - тези държави са свободни и кйто не му харесва има паспорт с който може да пътува навсякъде по света

в тях тия лафове не вървят

който не му харесва нещо което не може да се промени просто се мести

никой не вади пушки това е балканска простотия

тука съм напълно съгласен...

1. можем ли да го отнесем горното предложение за свободата и паспорта към хомосексуалните в България...( и да пътуват като не им харесва, но им взимат децата, щото са собственост на Държавата... ти по-голямо изродство чувал ли си)

2. напълно съм съгласен там "лафове" не вървят, там като им накипи взривяват коли пред правителството и отиват на остров на отстрел на непълнолетни двукраки...

3. за местенето виж точка 1.

4. виж точка 2.

още нещо...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

И малко ли е за една година да се отнемат над 20% от броят родени за същата тази година деца?????

Изобщо представяте ли си какво значи това?

Някакви ЧИНОВНИЦИ решават, че 20% от родителите в Норвегия са негодни и ИМ ВЗИМАТ ДЕЦАТА!!!

Изобщо разбирате ли какво значи това!!!

в 2 линка ти показах, че това не е вярно, ако покажа в 3ти ще ми се извиниш ли в болд и с възклицателни знаци

приятелю, за 0.1 % ООН няма да проявява загриженост...

партенки са данните от 2004 година...

прочети доклада дето ти пратих, европейски е, виж му препратките, опитай се да разбереш за какво иде реч...

ма аз отдавна съм го прочел и проблемът не е в бройката и тя не е по-разлина от тази дето съм дал

проблемът е, че службите в норвегия действат прекалено агресивно и използват превенцията като оправдание

има виждане в УК, че и английските служби трябва да действат така без много да се задълбочават в семейните права, защото най-застрашените деца се изпускат от системата в най-критичните моменти

Редактирано от КГ125
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

приятелю, за 0.1 % ООН няма да проявява загриженост...

партенки са данните от 2004 година...

прочети доклада дето ти пратих, европейски е, виж му препратките, опитай се да разбереш за какво иде реч...

Едва ли ще го прочетат. Както и да е...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

http://www.ssb.no/en/sosiale-forhold-og-kriminalitet/statistikker/barneverng

Rise in investigation cases

In 2011, the Child Welfare Services initiated 35 100 investigation cases. This is a rise of almost 7 per cent, or 2 200 cases. There where 31 investigation cases per 1 000 children (0-17 years). The child welfareservices , school , parents and police initiated investigations in slightly more than half of the cases in 2011.

Assistance measures most used

Assistance measures accounted for 84 per cent of all measures by the Child Welfare Services in 2011. The remaining 16 per cent were the subject of care measures, which have a higher degree of intervention. The most commonly used measure in 2011 was advice and guidance , with 19 600 active measures during the year, covering 38 per cent of the children who were subject to measures by the Child Welfare Services.



Placement measures

By the end of 2011 there were approximately 38 000 children who were subject to measures. Of these children, more than a third where placed outside their own family, either as a care or assistance measure. This means that about 9 per 1 000 children (0-22 years) were placed by the Child Welfare Services. Foster homes covered 7 out of 10 of the placement measures.



за незнаещите английски и нямащи представа от статистика горното е общата бройка деца, а не новите за годината, а по принцип

така сега колко пъти е разликата от 9/1000 до 25%



сега пак да попитам да ви рипортвам ли за изнасяне на неверни данни и крякане и врякане или ще спрете?



14 200 new children subject to child welfare services

Children who were not registered in the statistics the previous year are categorised as new children in the statistics. In 2011 there were 14 200 new children who were subject to measures by the Child Welfare Services, a rise of 4 per cent compared to the 2010 figures. The most commonly used measure for the new children was advice and guidance , which covered approximately 47 per cent.



някой от двата ината ще се извини ли, или ще се упражняваме в английска граматика, ситнакс и колко е 1/3 от 38000 и 0.16 умножено по 14 200?

Редактирано от Alexander_Nevski
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

http://www.ssb.no/en/sosiale-forhold-og-kriminalitet/statistikker/barneverng

за незнаещите английски и нямащи представа от статистика горното е общата бройка деца, а не новите за годината, а по принцип

така сега колко пъти е разликата от 9/1000 до 25%

сега пак да попитам да ви рипортвам ли за изнасяне на неверни данни и крякане и врякане или ще спрете?

някой от двата ината ще се извини ли, или ще се упражняваме в английска граматика, ситнакс и колко е 1/3 от 38000 и 0.16 умножено по 14 200?

доста си нахален това е норвежката статистика

http://www.ssb.no/barneverng/

34 000 случая в 60 000 000 Великобритания

52 098 случая в ..4 500 000 Норвегия

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

доста си нахален това е норвежката статистика

http://www.ssb.no/barneverng/

34 000 случая в 60 000 000 Великобритания

52 098 случая в ..4 500 000 Норвегия

ма ти продължаваш да нахалстваш

я сега кажи какво точно сравняваш, имаш ли поне малка представа?

някой може ли да преведе и обясни разликата между subject to measures и taken into care за незнаещите английски

сега да ви обясня и още нещо, защото типично по комунистически сравнявате компоти с компютри

норвежците използват един хитър показател full time equivalents

айде вижте колко са full time equivalents за децата под държавна закрила

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Предлагам да благодарим на тази женица, че ни светна какви ужасии се случват в тази уж прекрасна държава.
Щото ако не беше тя, откъде да знаем. Норвегия е диктатура, по-затворена от С. Корея и ако не беше тази статия, не само ние, а целият свят нямаше да знае...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ма ти продължаваш да нахалстваш

прав си....

смесвам 13 200 деца за 2011г . настанени извън семейството с 14 200 нови деца за 2011, които са били обект на мерки от страна на службите на благосъстоянието на децата...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

ако се разровите още ще видите, че в норвежките статистики има и деца над 17-18г., защото те могат да останат в службите 3г. след навършване на пълнолетие

въртето го сучете го както писах по-горе ама ония умопомрачителни цифри идват от тъп английски

просто някой го е написал така в глупавия си сайт, че да изглежда, че държавата е прибрала 10000 деца, а всъщност те общо са толкова

дали нарочно или щото е разбрал недоразбрал е друг въпрос

да не говорим за т.нар. мерки

нали ги гледам тук в УК разни самотни майки и други ги посещават health visitors и support workers - ма кърмите ли детето, ма топло ли е в къщи, плащате ли си сметките редовно, ма моля ви не го удряйте и т.н. ей това са мерки - advice and guidance

Редактирано от Alexander_Nevski
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...