Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 51 минути, Atom said:

Според Валентин Вацев, заедно с руските специални части в операциите в Киев и околностите му участват и чеченски формирования.

Ватенките да вземат да викнат на помощ и талибаните от афганистан. Те тогава вече и най-заклетите русофили ще се замислят кой кой е.

Ако не беше трагично, голям смях щеше да падне. По същия начин и нас ни "освобождаваха" през 1944. Сега украинския народ ще бъде "освободен" и ще има шанса да получава заплатите си в обезценени рубли за не се знае колко десетилетия напред.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 7 минути, deaf said:

Да преговаря зя какво? Да предположим,че Киев се съгласи Украйна да запази неутралност и че няма да влезе в НАТО. Нима Путин ще повярва на такова обещание? Путин е психопат баш като онези от американските филм в които психарът е завързал някоя красавица за стола и с налудничав тон и поглед и казва,че я обича и иска от нея да потвърди,че ще живее с него като семейство!

Точно казано

«Нравится, не нравится, терпи моя красавица»

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, БатеВаньо said:

Ватенките да вземат да викнат на помощ и талибаните от афганистан.

Ама току-що прочетох,че талибаните са призовали за мир в Украйна! 🙂

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Няма място за евроатлантически ценности. Само православен ислям. Путин акбар.

https://t.me/vchkogpu/26483

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 33 минути, БатеВаньо said:

Ватенките да вземат да викнат на помощ и талибаните от афганистан. Те тогава вече и най-заклетите русофили ще се замислят кой кой е.

Ако не беше трагично, голям смях щеше да падне. По същия начин и нас ни "освобождаваха" през 1944. Сега украинския народ ще бъде "освободен" и ще има шанса да получава заплатите си в обезценени рубли за не се знае колко десетилетия напред.

Ти пък заплати? Чака ги глад и мизерия откъде пари? То за руснаците няма, ти за украйнците! Такава каша забърка тоя .... ! Като гледам и храна няма, абе там е вече катастрофа,ако овладеят цяла украйна,какво ще ги правят толкова хора? Как ще ги хранят с какво,пари откъде,никой няма да работи с тях, западните фирми вече избягаха,украйнските фалират,партизани ще разтрелват войската. А талибаните незнам дали сте чули но полекичка струпват армия на Таджикската граница,чакат. Когато ударят кой ще ги спре,като ще дремят в Украйна? Китай ако иде, забравят руснаците за средна Азия,ако не, пак забравят но ще трябва да се изтеглят да пазят Урал. Абе цирк.

Редактирано от bulgaroid
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, bulgaroid said:

Ти пък заплати? Чака ги глад и мизерия откъде пари? То за руснаците няма, ти за украйнците! Такава каша забърка тоя .... ! Като гледам и храна няма, абе там е вече катастрофа,ако овладеят цяла украйна,какво ще ги правят толкова хора? Как ще ги хранят с какво,пари откъде,никой няма да работи с тях, западните фирми вече избягаха,украйнските фалират,партизани ще разтрелват войската. А талибаните незнам дали сте чули но полекичка струпват армия на Таджикската граница,чакат. Когато ударят кой ще ги спре,като ще дремят в Украйна? Китай ако иде, забравят руснаците за средна Азия,ако не, пак забравят но ще трябва да се изтеглят да пазят Урал. Абе цирк.

 Не знам що за съветници има таваришч Путин,ама изглежда че руския елит е скъсал с реалността много повече от средностатистическия хамериканец. Сигурно си мислят, че като се отнасят към тяхното население като към обикновени гъби (култивираните гъби се държат на тъмно и се захранват с тор), то това е актуално и за останалия свят.

Редактирано от БатеВаньо
  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Гадни клипове от Киев. Трупове, разстреляни "диверсанти", престрелки. И това без никакви руснаци. Лоша шега ще им изиграе това масово безконтролно въоръжаване с АК.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Atom said:

М-да.  Русия нанася хуманни удари, а украинците вместо да отговорят подобаващо на тази хуманност и да се предадат,  незнайно защо се отбраняват.  Това е чудовищна постъпка на украинците, военно престъпление и абсолютно варварство.

Не трябваше да раздават оръжие на населението. Ще има сериозна касапница, дето вика булгароида. Реално вече няма цивилни. Всичко живо стреля.

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Кухулин said:

Гадни клипове от Киев. Трупове, разстреляни "диверсанти", престрелки. И това без никакви руснаци. Лоша шега ще им изиграе това масово безконтролно въоръжаване с АК.

На кого ще изиграе лоша шега?

От тук нататък каквото и да стане в Украйна се пише на сметката на Рассия.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, БатеВаньо said:

На кого ще изиграе лоша шега?

От тук нататък каквото и да стане в Украйна се пише на сметката на Рассия.

На цивилните. Не е голяма утеха на коя сметка ще ги пишеш.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 9 минути, Кухулин said:

Не трябваше да раздават оръжие на населението. Ще има сериозна касапница, дето вика булгароида. Реално вече няма цивилни. Всичко живо стреля.

А какво да правят?Да капитулират пред Русия?Според мене имат идея дали за евентуални партизански действия ако Украйна бъде окупирана.Изобщо се очертава кървав конфликт на който аз не виждам решение в обозримо бъдеще  

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, resavsky said:

А какво да правят?Да капитулират пред Русия?Според мене имат идея дали за евентуални партизански действия ако Украйна бъде окупирана.Изобщо се очертава кървав конфликт на който аз не виждам решение в обозримо бъдеще  

Има си ред - мобилизация, формиране на части, пък после да стрелят където искат. Така нито Женевска конвенция действа, нито нищо.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 3 минути, Кухулин said:

Има си ред - мобилизация, формиране на части, пък после да стрелят където искат. Така нито Женевска конвенция действа, нито нищо.

Не бъди наивен че в този конфликт някой ще спазва Женевската / а и коя да у друга/ конвенция.Това е един вид гражданска война - а те винаги са най жестоки.

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, resavsky said:

Не бъди наивен че в този конфликт някой ще спазва Женевската / а и коя да у друга/ конвенция.Това е един вид гражданска война - а те винаги са най жестоки.

Ами гледай клиповете, там се вижда кой какво спазва.

Заслони в Киев - униформени, както е редно:

799246.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 9 минути, resavsky said:

А какво да правят?Да капитулират пред Русия?Според мене имат идея дали за евентуални партизански действия ако Украйна бъде окупирана.Изобщо се очертава кървав конфликт на който аз не виждам решение в обозримо бъдеще  

най-вероятно до седмица всичко ще приключи, особено ако започнат преговори.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 8 минути, Last roman said:

най-вероятно до седмица всичко ще приключи, особено ако започнат преговори.

Вероятно до два три дни ще има примирие.Това е моето мнение. Путин не иска кървава война и смяташе че всичко ще приключи за часове. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...