Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

Ужас! Руските войници влезнаха в Украйна без да си направят PCR тест и с цялата си наглост не са носели предпазни маски! Урсула и Байдън им наложиха жестоки санкции.

В знак на несъгласие д-р Путин излекува за една нощ цяла Европа от пландемията и остави безработни куп математици и телевизионни коментатори! 😃

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Глобален Модератор

Какви времена доживяхме 

IMG_20220226_082236.png

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, nik1 said:

И какво  следва от това? Че украинците не трябва да се защитават ли, или що?

 

Никой не може да им отнеме правото на защита (а и на атака). Води се война включително и за територии, които ще станат руски при загуба.

Въпросът е, че ние вече много години наблюдаваме какво се случва в конфликтните зони. В реално време го наблюдаваме. Какви са изводите от този опит? Ами на първо място - в никакъв случай не трябва да се преминава към тотална война. Сега технологиите са такива, че при подобно развитие всичко става на мармалад. Когато свърши шоуто, хората пак ще минат към нормално съществуване и трябва да съхранят съответната инфраструктура. Опитът показва, че просто няма смисъл да се унищожава всичко за глупости. Много трудно се възстановява после. Да си се бие там войската в укрепените райони,  да  проявява героизъм, никой няма нищо против. Но далеч от ценната инфраструктура.

Второ - цивилното население. Млади жени бъркат молотов... Това не е ВСВ. Някой трябва да отговаря за тая инициатива пред съда.

Интересна хеликоптерна атака от вчера.

https://t.me/mig41/13383

 Киев  нощеска. Руснаци няма.

https://t.me/insiderUKR/21806

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 35 минути, Sekynda_69 said:

 


" Само да напомня на аверите с украински знаменца по профилите:

  1. Българинът инж. Иван Милев - жив изгорен в Одеса на 2 май 2014 деец на българската общност

  2 Българинът Александър Николов - мирен протестиращ разстрелян в Одеса на 2 май 2014

  3. Опожареният Български културен дом в Одеса на 2 май 2014

  4. Разкъсаните 15 български знамена в Киев на 7 юли 2015 пред посещението на Българския Президент

  5. Оскверненият пред 3 март Паметник на българските опълченци 1877-1878 в Болград - поруганите им имена, омазани с украинска жълна и синя боя на 29 февруари 2017 и написаната на него закана към местните българи "чемодан - вокзал - София"

  6. Българинът Василий Кащи - публично жестоко пребит при залата на общинския съвет и залят в очите с антисептична течност в Белгород на 30 май 2017

  7. Първият акт на преварата в 2014 г. - отмяната на законите гарантиращи права на българския език.

  8. Прекрояването на Болградските общини в 2020, за да изгубят българите мнозинстното си в тях, международно осъдено с Декларация на Народното събрание на България от 20 май 2020 г.

  9. "Закона за коренните народи" от 1 юли 2021 г., грубо дискириминиращ живеещите от векове там българи.

  Питам помните ли?

  И днес за един ден Путин е на път да унищожи ВПК на Украйна, в който американците за последните осем години са вложили над 20 млрд долара.


На практика той унищожи американски военни бази, наричани за благозвучие украински и използвани в последните осем години за нацификация на тази държава под носа му и и за издевателства върху руското население в източната част.

  За това целият този европейски вой за нападение върху суверенна държава е отвратително лицемерен. Украйна не е суверенна държава, а поле за военни действия срещу друга суверенна държава от трета страна, и погледнато от този ъгъл, действията на Путин дори са закъснели.

Базите на Злото отдавна трябваше да бъдат изгорени, и ето, че това най-после се случи.Всеки от приятелите, който е забравил масовите убийства на Майдана и в Одеса през 2014 г., хилядите убити в Донбас за осем години, нацистките бандеровски формирования като "Азов" и пр., които станаха част от украинската армия, спирането на водата за Крим за осем години, това, че Зеленски наричаше жителите на Донбас "организми", всеки такъв глупак, който си е поставил украинското знаме на профилната снимка, да не забравяйте, че подкрепяте бандеровци и фашисти, подкрепяте геноцид, правейки се на хуманисти."
 
 
Интересно нали

За пари или от самосебеси бълваш лъже пропагандата на коба? Че си русофил е ясно? Но до такава степен да си забиеш муцуната в задника на братушките?🤣😂🤣Betiltották Micimackót és a szexista reklámokat

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Кухулин said:

Кадиров - чеченския Цицерон :D Тъп е като табуретка, обаче реже глави от дете.

 

 

Всяка русофилска мърша ще се появи там...Нищо чудно ако четниците на милощевич на руска, едновремено с ИСИС главорезците да довтасат пък на украинската страна. Всякаква мътилка ще има там докато виждат, че има за плячкосване....🤬🤬🤬

Редактирано от Skubi
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Skubi said:

Всяка русофилска мърша ще се появи там...Нищо чудно ако четниците на милощевич на руска, едновремено с ИСИС главорезците да довтасат пък на украинската страна. Всякаква мътилка ще има там докато виждат, че има за плячкосване....🤬🤬🤬

Да се надяваме, че всичко ще приключи преди това. Много е важно да не се навлиза в този етап - война за плячка. Гледали сме го.

  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 13 минути, Skubi said:

За пари или от самосебеси бълваш лъже пропагандата на коба? Че си русофил е ясно? Но до такава степен да си забиеш муцуната в задника на братушките?🤣😂🤣Betiltották Micimackót és a szexista reklámokat

отричаш зверствата на украинските националисти ли?

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 31 минути, Кухулин said:

Никой не може да им отнеме правото на защита (а и на атака). Води се война включително и за територии, които ще станат руски при загуба.

Въпросът е, че ние вече много години наблюдаваме какво се случва в конфликтните зони. В реално време го наблюдаваме. Какви са изводите от този опит? Ами на първо място - в никакъв случай не трябва да се преминава към тотална война. Сега технологиите са такива, че при подобно развитие всичко става на мармалад. Когато свърши шоуто, хората пак ще минат към нормално съществуване и трябва да съхранят съответната инфраструктура. Опитът показва, че просто няма смисъл да се унищожава всичко за глупости. Много трудно се възстановява после. Да си се бие там войската в укрепените райони,  да  проявява героизъм, никой няма нищо против. Но далеч от ценната инфраструктура.

Второ - цивилното население. Млади жени бъркат молотов... Това не е ВСВ. Някой трябва да отговаря за тая инициатива пред съда.

Интересна хеликоптерна атака от вчера.

https://t.me/mig41/13383

 Киев  нощеска. Руснаци няма.

https://t.me/insiderUKR/21806

Все още грешиш, мисля. Не съм предлагал "опълченска"(сирийска) или тотална война. Според мен ти самия предлагаше "опълченска",  "сирийска" война със снимката на опълченците с автоматите на моста, аз ти предложих друга алтернатива, но честно казано нямам намерение да влизам в дебат или обяснителен режим

Със здраве

 

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, gmladenov said:

Ще почакаш.

Аз не бързам за никъде,ако е вярно,че Путин има рак ,това обеснява идиотските постъпки. Други ще берат калая.

 

Преди 10 минути, Кухулин said:

Да се надяваме, че всичко ще приключи преди това. Много е важно да не се навлиза в този етап - война за плячка. Гледали сме го.

Закъсня вече грабят 

https://twitter.com/i/status/1497408367723229187

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 часа, gmladenov said:

Тук говорим за геополитическа война като демократичната инвазия на САЩ в Ирак през 2003г. Няма разлика.
Тогава имаше ли смисъл иракчаните да се бият в името на Садам? Същото с уктраинците в момента.

Не може да има сравнение. Дори приблизително. Ирак на Саддам беше ударен от САЩ като отмъщение за "11-ти септември". Иракчаните знаеха,че Саддам е виновен за инвазията на Америка в страната им и затова не реагираха. Имаше и има само спорадични партизански залагания на бомби по пътищата срещу американски военни джипове. А щях да забравя,Саддам нападна и анексира Кувейт в началото на 90-те години. Тогава САЩ можеха да го свалят от власт,но го оставиха,което беше грешка на Джордж Буш-старши.

Украйна с нищо не е провокирала Русия и Путин.

И един исторически факт. Сталин организира чудовищният голодомор срещу Украйна за да я пречупи,но не успя. Веднага след нападението на Хитлер над СССР,украинците са минали на неговата страна... А когато СССР се разпадна,Украйна постигна независимост...

Редактирано от deaf
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако България не беше член на НАТО, а изразявахме желание да станем такъв член сега, в днешно време, как би реагирал Путин? И нас ли щяха да нападнат, както Украйна?

 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, deaf said:

Украйна с нищо не е провокирала Русия и Путин.

Считаш, че не са верни твърденията за тероризиране на руснаците в Луганската и Донецката област/република?/...

Link to comment
Share on other sites

Преди 30 минути, Skubi said:

За пари или от самосебеси бълваш лъже пропагандата на коба? Че си русофил е ясно? Но до такава степен да си забиеш муцуната в задника на братушките?🤣😂🤣Betiltották Micimackót és a szexista reklámokat

Абе уили, какви са тези етикети дето ги лепиш по форумите на този или онзи, не знам. Определено съм Българофил, нито съм русофил, нито съм амераканофил, нито пък афганистанофил, просто пуснах това защото не бях чувал преди за тези репресии на Българи в Украйна.  И айде по полека с квалификациите, щото мога и аз да те нарека всякакъв, натовска подлога, байдънски деменцирант тип, или нещо подобно, но няма да го направя защото ми е под достойнството а и тук не е форум за избиване на комплекси и квалифициране на инкогнито личности, каквито сме всички участващи тук.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Шпага said:

Считаш, че не са верни твърденията за тероризиране на руснаците в Луганската и Донецката област/република?/...

Не знам със сигурност. Може да е имало преди десетина години,но после украинската власт се отнасяше толерантно с руснаците в Донбас,ако може да се вярва на информацията по медиите...

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 23 минути, bulgaroid said:

Аз не бързам за никъде,ако е вярно,че Путин има рак ,това обеснява идиотските постъпки. Други ще берат калая.

Найстина ли Путин е болен от рак? или сега го изфабрикуваха това?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Sekynda_69 said:

Найстина ли Путин е болен от рак? или сега го изфабрикуваха това?

И мен ми е интересно да узная,но уви няма как...Всъщност ЦРУ може и да знае,но дали ще сметнат за уместно да разпространят тази информация...

Link to comment
Share on other sites

Преди 17 минути, Шпага said:

Ако България не беше член на НАТО, а изразявахме желание да станем такъв член сега, в днешно време, как би реагирал Путин? И нас ли щяха да нападнат, както Украйна?

 

Ами то отдавна вече България не гравитира около Русия, гравитирахме около СССР преди 30 години, тогава ако България искаше да мине към НАТО, Брежнев щеше да ни обяви война, ама кой знае дори и да бяхме. Оххх едно време бяха великите комунистически светли бъднини, сега са великите трансатлантически светли бъднини, след тях ще дойдат други светли бъднини и така докато има човеци по земята ще има и лъжи. Аз вече станах религиозен и чакам господ да слезе на земята и да ни управлява нас човеците.😃

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Sekynda_69 said:

Найстина ли Путин е болен от рак? или сега го изфабрикуваха това?

За съжаление изглежда напълно здрав... физически здрав психопат:hypnosis:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 2 минути, Skubi said:

Къде съм го писъл?

 

от по-горното ти /традиционно/ неадекватно включване човек остава с подобно впечатление.

Редактирано от Last roman
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...