Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година.


Recommended Posts

Преди 15 минути, miroki said:

Нали отстреляха обект до МКС Мир с такава.

Не знам за това, ти откъде знаеш за това. Може ли да дадеш линк към тази новина ако я има в нета.

 

Преди 16 минути, miroki said:

Мисля, че първият ден когато унищожиха 82 та военни обекта на Украйна ПВО-то им. Ги използваха.

Откъде имаш такава информация, унищожени ПВО на Украйна от хиперзвукова ракета.🤨

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,6k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 5 минути, Sekynda_69 said:

Не знам за това, ти откъде знаеш за това. Може ли да дадеш линк към тази новина ако я има в нета.

 

Откъде имаш такава информация, унищожени ПВО на Украйна от хиперзвукова ракета.🤨

току что в реклама на предаването на живо на Соловев "Воскресний вечер" показаха стрелба от "Адмирал Горшков" с Циркон. Значи да изпозвлали са хипезвукова ракета! Извинявай че се включвам в спора ви.

https://www.youtube.com/watch?v=zcn-p8Jwu_o

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Capitainofmarine said:

току что в реклама на предаването на живо на Соловев "Воскресний вечер"...

О, съчувствам ти какво ти се налага да гледаш... :)

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, Capitainofmarine said:

току что в реклама на предаването на живо на Соловев "Воскресний вечер" показаха стрелба от "Адмирал Горшков" с Циркон. Значи да изпозвлали са хипезвукова ракета! Извинявай че се включвам в спора ви.

https://www.youtube.com/watch?v=zcn-p8Jwu_o

В това видео дето го пускаш, не показват никакви стрелби, един руснак говори. Циркон не са ли междуконтинетални балистични ракети, които могат да носят ядрен заряд, но могат и да не носят въобще никакъв заряд, а да поразяват само от това че се стоварват със страшна сила върху целевият обект, понеже падат от голяма височина.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, gmladenov said:

Ако имаше някакво разбиране, твоите коментари нямаше да са банално западно клише
и рецитал на западната партийна линия.

Няма лошо да имаш любим отбор ... но не се изживявай като коментатор; комично е.

Сега по същество:
"Ултиматумът" на Путим е списък с най-логични и прости условия, които по същество
изискват НАТО да няма войски и ракети по границата с Русия. Нищо повече.

Какво му е нелогичното на това изисксвание ... ако наистина искаш да има мир и да няма
противопоставяне?

Само че Западът не смята, че Русия е в правото си да поставя условия.
Условия ги поставя само Западът ... според тях.

С други думи, само аз мога да ти казвам ти какво да правиш; ти трябва само траеш.
Харесва ли ти тази твоя позиция?

С това се разправя Путин ... и както се вижда, той не приема отредената му от Запада
роля и позиция.

Ако ти намираш тази позиция за приемлива, тогава веднага се наведи да ми целунеш
ботуша и трай, ясно ли ти е.

Ако позволите да се включа в дискусията ви с извинение за включването!

Мисля си че в момента тоест в последните години на 21 столетие върви исторически сблъсък на западната цивилизация с източната. САЩ - Китай.

Определено Путин сам се счита не без основание за част от западната цивилизация. Независимо от евро-руските противостояния средно веднъж и половина на 100 години в последните 3-4 века това е така. И така аз си мисля че той до последно изчаква САЩ да приемат неговата протегната ръка и на РАВНОПРАВНИ НАЧАЛА да го приемат за пратньор. Уви в Щатите са все още главозамаяни от победата си в Студената война и все още смятат Русия за победен бивш противник и репарациоплатитец. Не вземат под внимание руското имперско самочувствие и това че те не са преставали да са водеща световна военна сила...

Резултата е преориентация на Русия към съюзник с Китай. беше даден ясен сигнал с гъзопровода " Европа и САЩ не са единствената ни алтернатива, Северен поток 2 и несъстоялия си Южен поток не потвърдиха добрите намерения към Русия. Резултата е Украйна и вчерашната военна демонстрация на Китай пред Тайван.

Повече не си струва да пиша струва ми се че разбирате аз за какво ... 

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Това вече е новина:

Germany reported a record high in NATO defense spending for 2021, submitting a budget of €53 billion for the current year.

That figure marks a 3.2% increase over the year before. In 2020, spending was capped at an estimated €51.4 billion.

The €100 billion Scholz said would be dedicated for the armed forces this year is a one year boost though the move is significant, as Germany has often been criticized by the United States and other NATO allies for not investing enough in defense. 

https://www.dw.com/en/germany-commits-100-billion-to-defense-spending/a-60933724

Германия еднократно, тази година, увеличава военния си бюджет със 100 млрд. евро, при военен бюджет за миналата година от 53 млрд. евро.

 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Sekynda_69 said:

В това видео дето го пускаш, не показват никакви стрелби, един руснак говори. Циркон не са ли междуконтинетални балистични ракети, които могат да носят ядрен заряд, но могат и да не носят въобще никакъв заряд, а да поразяват само от това че се стоварват със страшна сила върху целевият обект, понеже падат от голяма височина.

а не показаха излитането и първоначалния маньовр на ракета при самонасочване! Не си бил внимателен. 

Въобще говорят всичките руснаци за удари с Искандер, Кинжал Циркон и Точка У. Последната в старата си модификация до Казахтанското производство в Павлодар мисля беше, включително и ВСУ в района на Донбас я ползва доста активно напоследък.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Capitainofmarine said:

Повече не си струва да пиша струва ми се че разбирате аз за какво ... 

Много добре те разбирам и те приканвам да пишеш още, за да имаме баланс на мненията
тук ... а не само прозападна пропаганда, заради която е и моята пресилена реторика.

Редактирано от gmladenov
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 54 минути, Orbit said:

Нещо като теб когато включваш своите възможностите във форума ? :)

Няма по тъпо животно от русофила...

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 час, gmladenov said:

Сега по същество:
"Ултиматумът" на Путим е списък с най-логични и прости условия, които по същество
изискват НАТО да няма войски и ракети по границата с Русия. Нищо повече.

 

Нито е просто, нито е логично (за логиката трябва и малко разбиране

Няма как да "няма  войски на НАТО" в натовските страни граничещи с РФ.

ПС

Изобщо е безумно да се поставят ултиматуми на 30 страни.

(Явно не си чел друго освен путинската пропаганда, и не знаеш и не се досещащ, че решенията се се взимат колективно,..ама няма няма да ти търсим кусури)

 

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 36 минути, Capitainofmarine said:

Определено Путин сам се счита не без основание за част от западната цивилизация. Независимо от евро-руските противостояния средно веднъж и половина на 100 години в последните 3-4 века това е така. И така аз си мисля че той до последно изчаква САЩ да приемат неговата протегната ръка и на РАВНОПРАВНИ НАЧАЛА да го приемат за пратньор. Уви в Щатите са все още главозамаяни от победата си в Студената война и все още смятат Русия за победен бивш противник и репарациоплатитец. Не вземат под внимание руското имперско самочувствие и това че те не са преставали да са водеща световна военна сила...

Резултата е преориентация на Русия към съюзник с Китай. беше даден ясен сигнал с гъзопровода " Европа и САЩ не са единствената ни алтернатива, Северен поток 2 и несъстоялия си Южен поток не потвърдиха добрите намерения към Русия. Резултата е Украйна и вчерашната военна демонстрация на Китай пред Тайван.

Повече не си струва да пиша струва ми се че разбирате аз за какво ... 

Равноправни? Той иска едностранни отстъпки за сметка на цели държави ,Иска целия СССР и източна Европа.Откъдя накъдя?  Икономически даже не са в първата десетка,ресурсна икономика, бедност и мизерия и ЯО. Кой са руснаците ,че да казват кой има право да съществува и кой не? Водеща военна сила не са отдавна.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Sekynda_69 said:

Не знам за това, ти откъде знаеш за това. Може ли да дадеш линк към тази новина ако я има в нета.

 

Откъде имаш такава информация, унищожени ПВО на Украйна от хиперзвукова ракета.🤨

Съжалявам. Не мога да намеря нищо от преди 4 дни, когато го четох. Не си пазя линковете които съм чел на 24 сутринта. Пишеше за 4 типа освен калибър и град, циркон и още едни. И стреляни от различни места включително кораби.

Отделно за с500, която уж предполагат, че е свален спътникът и застраши станцията. Но това беше преди време. Но коментарът бе, че тестват новата ракета. Те и преди това правеха тестове с нея.

Иначе каква логика има нито един ПВО да не се отбрани. Оцеляха само мобилни. Съсипаха ги за норматив.

Тук само намерих за теста:

https://www.google.bg/amp/s/amp.dw.com/bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D0%B5/a-60254978

 

И спътника:

https://www.google.bg/amp/s/bg.rbth.com/science/337175-zashto-rusiya-svali-svoi-satelit/amp

От телефон пиша и е зор.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Б. Киров said:

Така пишат руските стратези, цитирах с линк един от тях в темата за Китай и САЩ. "А дали е така", на практика Китай не бърза да декларира категорично съюз с Русия, в китайското изявление от Олимпиадата се говори за сътрудничество "гръб о гръб", а не "рамо до рамо", което, според експерти е много важен знак, според запознати с китайсата терминология, там всяка дума им символично дълбоко значение.

Ето, днес чета, че големи китайски банки са заявили, че ще се съобразят със забраната Русия да оперира със СУИФТ. Обяснението, те са партньори на западни банки опериращи с долари и не искат да бъдат изолирани.

Китайският пръв търговски партньор като държава са САЩ, със ЕС те имат малко по-голям стокооборот като колективен партньор. Целият излишък от външна търговия на Китай в твърда валута /засега това е евро и долар/ идва предимно от търговия със Запада, оттам натрупват резерв, който впоследствие инвестират в Африка и по целия Път и Пояс. Китай има най-големият валутен резерв в света.

От друга страна, при цялата реторика и враждебност от политическата класа в САЩ срещу Китай, американските потребители буквално са пристрастени към китайски стоки, всяка година търговският дефицит от търговията между САЩ и Китай продължава да расте в полза на Китай. Това е така и в момента, подхранвано от голямата инфлация в САЩ и сравнително стабилната инфлация в Китай.

Китай има много по-дългосрочни цели от Русия, не задължително съвпадащи с руските.

Приятелю, както винаги е удоволствие да коментирам с умен човек! Помниш ли преди време говорихме за злато и валутни резерви не помня в каква тема, но темата е без значение, помня щатите отказваха да предадат на фрау Меркел обратно злтните резерви. Тогава подхвърлих информция за продажба на Китай от САЩ на злато което се оказаха позлатени кюлчета!? ...

Да Китай държи най-много долари? И... Утре с какво ще ги материализират с олово позлатено?!. Тръмп обяви че става въпрос за търговска война и постигна някакви успехи в нея, китайците приклекнаха, тези успехи, Байден ги  вече...

За себе все пак не съм сигурен дали можем да го наречем търговска война или цивилизационен сблъсък, признавам... Предпочитам западната цивилизация с всичките и недостатъци и се срахувам от китайския икономически и цивилизационен модел, в последно време често общувам с китайски олигарси. Разбира се в качество на услугопродаващ човек, няма да пропагандирам тяхното отношение... Предпочитам англичани и американци в краен случай руснаци... Разбираш ли ме, не мога повече кажа, разбираш защо, и без това казвам прекалено много?!

Ще ти призная не съм чел руски стратези. Просто логиката на събитията го подсказва. Путин, разбирай Русия иска насериозно да я приемат за равностоен партньор и реално да се съобразяват с руските интереси и икономически и военни и политически...

Целият руски полит и бизнес елит е ориентиран на запад, логично е Путин да го иска и настоява. Там са им парите им, там са им децата им, там са им имотите им. Не в Китай а в Европа, Кипър, Лазурен бряг, етцетера... Китай третира руснаците като почти китайска суровинна колония. Заради това Путин дълго време се надяваше да уговори ЕС И САЩ. Но САЩ и ЕС не протягат ръка за равноправно партньорство, не искат. Мислят си анимационни фейкове и както някой нагоре написа Рокет бой 2. Е грешат и Украйна е полето за демонстрация! Жалко за прекрасната страна, жалко за прекрасните хора които я населяват, аз реално обичам Украйна...

Зеленски е обикновен комик който не разбира даже какво става, знаеш за контактите писал съм ти в тая връзка, много коктейл тип балтийски чай, но вместо чай вътре коняк. Погледни моториката и движенията на тялото в последните три - четири дни... 

Впрочем него ще го самоубият. На Русия е нужен жив и здрав за да могат да притиснат САЩ и ЕС със свидетел. Тогава им се връзва цялата свидетелска линия Янукович - Зеленски, Порошенко въобще не им е нужен и на едните и на другите... Ти ме разбираш нали?! 

Последният с своето "дис ис шорт калашников" си се обезцени и Путин вече не е готов да му дава убежище от чисто човешки мотиви въпреки че преди седмица го заяви като готовност...

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 59 минути, Capitainofmarine said:

току что в реклама на предаването на живо на Соловев "Воскресний вечер" показаха стрелба от "Адмирал Горшков" с Циркон. Значи да изпозвлали са хипезвукова ракета! Извинявай че се включвам в спора ви.

https://www.youtube.com/watch?v=zcn-p8Jwu_o

Изгледах цялото видео, не показват никакви стрелби, това са коментари за войната в сруско студио на канал 1 руска телевизия. Останах с впечатление че руснаците са изцяло за политиката на Путин и ни видях ни чух да го критикуват, дали защото наистина го обичат или от страх пред репресии не знам. Тези Руснаци няма да се спрат, по добре европа да не дразни мечока за да не вземе да излезне от дупката си. Санкции и толкоз, да оставят тази Украйна да се оправя сама , иначе става напечено с тези  ядрени оръжия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Sekynda_69 said:

Изгледах цялото видео, не показват никакви стрелби, това са коментари за войната в сруско студио на канал 1 руска телевизия. Останах с впечатление че руснаците са изцяло за политиката на Путин и ни видях ни чух да го критикуват, дали защото наистина го обичат или от страх пред репресии не знам. Тези Руснаци няма да се спрат, по добре европа да не дразни мечока за да не вземе да излезне от дупката си. Санкции и толкоз, да оставят тази Украйна да се оправя сама , иначе става напечено с тези  ядрени оръжия.

Ти си една много палава секунда а?! 69 ! 

Извинявай, приеми го с доБро чувство както го казвам?! Не знам защо не го виждаш но няма да гледам отново, в самото начало сие говорят за стрелбата от Горшков и показват пуска. Възможно е за зрители от страна член на НАТО да има някакви ограничения. А все пак го гледам от необвързана страна, Неутрална. Честно не знам защо не го виждаш.

Може да ти опиша но се боя че лошо разказвам и ще се получи така както Киркор изпял операта а на Гарабет не му харесала.

Ето тука пускове с крилата свръхзвукова ракета от Гоаршков търси си ако наистина ти е толкова любопитно...

https://www.youtube.com/results?search_query=стрельба+Цирконом+из+адмирал+Горшков

Редактирано от Capitainofmarine
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 5 минути, Sekynda_69 said:

Изгледах цялото видео, не показват никакви стрелби, това са коментари за войната в сруско студио на канал 1 руска телевизия. Останах с впечатление че руснаците са изцяло за политиката на Путин и ни видях ни чух да го критикуват, дали защото наистина го обичат или от страх пред репресии не знам. Тези Руснаци няма да се спрат, по добре европа да не дразни мечока за да не вземе да излезне от дупката си. Санкции и толкоз, да оставят тази Украйна да се оправя сама , иначе става напечено с тези  ядрени оръжия.

Тя тази мечка я гледаме вече четвърти ден как само се излага.И от ден на ден нещата стават по зле.Това за ядреното оръжие си е шантаж.Израз на безпомощност след неуспехите на бойното поле.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, nik1 said:

Това е ясно, само че това променя всички правила на предишното "стейтъс куо" при което  ядрено оръжие се използва само в отговор на ядрена атака от противника. (това е доктрината на СССР./и доскоро РФ и на САЩ)

От големите сили само Китай поддържа такава доктрина. САЩ и РФ нямат никакъв доктринален проблем да избомбят някого при нужда.

https://en.wikipedia.org/wiki/No_first_use

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 14 минути, miroki said:

Съжалявам. Не мога да намеря нищо от преди 4 дни, когато го четох. Не си пазя линковете които съм чел на 24 сутринта. Пишеше за 4 типа освен калибър и град, циркон и още едни. И стреляни от различни места включително кораби.

Отделно за с500, която уж предполагат, че е свален спътникът и застраши станцията. Но това беше преди време. Но коментарът бе, че тестват новата ракета. Те и преди това правеха тестове с нея.

Иначе каква логика има нито един ПВО да не се отбрани. Оцеляха само мобилни. Съсипаха ги за норматив.

Тук само намерих за теста:

https://www.google.bg/amp/s/amp.dw.com/bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D0%B5/a-60254978

 

И спътника:

https://www.google.bg/amp/s/bg.rbth.com/science/337175-zashto-rusiya-svali-svoi-satelit/amp

От телефон пиша и е зор.

Да прочетох, пише че са тествали успешно, но дали са употребили във войната с Украйна мисля че не са, тези ракети са междуконтинентални за много далечни растояния. И Китай вече ги има. Ето откъс от новината

Китайският “Спутник-1”?

"Мили обяви тогава в интервю, че не знае дали тестът на китайската хиперзвукова ракета може да произведе същия шок като „Спутник-1“ през 1957 година, но е много „много близо“ до него. Така нареченият „Спутник шок“ от 1957-а е резултат от изненадващото изстрелване на съветски спътник в земната орбита. "Спутник-1" е първият изкуствен спътник около Земята."

 

Чудя се как не им свършва горивото докато обикалят около Земята.

Преди 14 минути, miroki said:

Съжалявам. Не мога да намеря нищо от преди 4 дни, когато го четох. Не си пазя линковете които съм чел на 24 сутринта. Пишеше за 4 типа освен калибър и град, циркон и още едни. И стреляни от различни места включително кораби.

Отделно за с500, която уж предполагат, че е свален спътникът и застраши станцията. Но това беше преди време. Но коментарът бе, че тестват новата ракета. Те и преди това правеха тестове с нея.

Иначе каква логика има нито един ПВО да не се отбрани. Оцеляха само мобилни. Съсипаха ги за норматив.

Тук само намерих за теста:

https://www.google.bg/amp/s/amp.dw.com/bg/%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D1%85%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D0%B5/a-60254978

 

И спътника:

https://www.google.bg/amp/s/bg.rbth.com/science/337175-zashto-rusiya-svali-svoi-satelit/amp

От телефон пиша и е зор.

"  Файненшъл таймс” първи съобщи за експеримент на китайците с хиперзвукова ракета. Според информацията ракетата е обиколила Земята в ниска орбита със скорост, която е пет пъти по-висока от тази на звука, но е пропуснала целта си с 30 километра. Съединените щати също вече работят върху хиперзвукови ракети и вече тестваха тази технология. "

Редактирано от Sekynda_69
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, resavsky said:

Това за ядреното оръжие си е шантаж.Израз на безпомощност след неуспехите на бойното поле.

Абе знам ли. Тя и войната уж беше само шантаж, ама днес е жива реалност.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 7 минути, Кухулин said:

От големите сили само Китай поддържа такава доктрина. САЩ и РФ нямат никакъв доктринален проблем да избомбят някого при нужда.

https://en.wikipedia.org/wiki/No_first_use

Прав си
За САЩ съм се объркал, но за СССР - не.
СССР няма легален "наследник", следвателно заявеното "No first use" от СССР не се отнася за РФ, която не го е заявила след разпадането на СССР.

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, resavsky said:

Тя тази мечка я гледаме вече четвърти ден как само се излага.И от ден на ден нещата стават по зле.Това за ядреното оръжие си е шантаж.Израз на безпомощност след неуспехите на бойното поле.

При окупирана за три-четири дни четвърт от Украйна едва ли можем да кажеш безпомощност. Несериозно е това твърдение. 

Ти какво очакваш, да пуснат по "отец всех бомб" на всеки един украински град?!

Е после пред кого ще дефилират на парада и кой ще им подхвърля цветя.Руските мъже обичат красиви девочки да им дарят цветя, малко гейска привичка но си я имат от поне 70 години насам.

Несериозно от твоя страна да говориш за военна безпомощност. Ти поне ги разбираш нещата, военна мощ икономически потен;иал, несравними са, а запад предпочита риторика и това си е нищо реабно няма да направи...

Не очаквай блицкриг от немско-нацистки тип. Те руснаците много жабета са изручали на тая тема и все нещо им е останало в главата. Путин и руските генерали  не са глупаци, те разбират и декларират че са един народ в две държави нещо като България и Македония, пък и да им се иска да смилат живата сила на противника, войниците им няма да ги разберат и ще спрат да се Им се подчиняват... Та близо едната трета от съвруменната Русия е с малоруски корени, Кубан, Сибир, Забайкалие, Приморие, при това родствените връзки не са изчезнали...

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, nik1 said:

Прав си
За САЩ съм се объркал, но за СССР - не.
СССР няма легален "наследник", следвателно заявеното "No first use" от СССР не се отнася за РФ, кио

Ники грешиш.

 РФ се обяви за правоприемник на СССР и даже пое и изплати външния дълг!

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...