Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 4 минути, nik1 said:

Не става дума за символа, а за изполващите го БНС
Крайнодесните националисти от БНС  подържат връзки с неонацисти (Blut und Ehre); на кадрите опт втората снимка има неонацистки групи от чужбина.  Вижда се че  унифрмата на БНС-арите е подобна на тази на СС..   

Да беее, вярваме :ag: Я да проверим https://bgns.net/кои-сме-ние/ а, нещо не е така. я виж ти ако намериш покажи аз не мога:ag:

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребители
Just now, bulgaroid said:

Не ти си се омотал , покажи ми български нацисти и тогава ми ги разправяй. Това кой с кой си е писал или си е говорил няма никакво значение. А манипулацийте при мен не вървят аз не вярвам. Къде им е програмата или тезисите на тия нацисти? Или ни послъгваш? Май това е. :ag:


Тиу ми кажи какви са Blut und Ehre?

Омотал си се ти яко и нищо не ти влиза горе като гледам, а на  мен не ми спори и дискутира с dummi-та.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Интересно повече философско интервю с писателя Джонатан Лител  с интересен поглед за нацизма и фашизма в наши дни, и Русия като техен актуален носител. Според него в Украина има нацизъм не повече, отколкото в западните страни, и доста по-малко отколкото в САЩ при Тръмп. Доказателството е, че обединените националистически сили при последните избори не успяват да прескочат 5% бариера.

Авторът говори на английски, на места и по руски. Има вградени руски надписи.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, nik1 said:


Тиу ми кажи какви са Blut und Ehre?

Омотал си се ти яко и нищо не ти влиза горе като гледам, а на  мен не ми спори и дискутира с dummi-та.. 

Да бе хванах те за пореден път в лъжа и се разрева. Бягай/

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 минути, bulgaroid said:

Да бе хванах те за пореден път в лъжа и се разрева. Бягай/

https://de.wikipedia.org/wiki/Blut_und_Ehre

КЪде си ме хванал бе дръвчо, за дядовия ли? Бягай ти да пасеш..

Ти ревеш, на мен ми е през дядовия какво мислиш..

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, nik1 said:

https://de.wikipedia.org/wiki/Blut_und_Ehre

КЪде си ме хванал бе дръвчо, за дядовия ли? Бягай ти да пасеш..

Ти ревеш, на мен ми е през дядовия какво мислиш..

 

Какво ми ги показваш тия непрекъснато ? Аз те питах БНС какви са, ти ми показваш някакви други? Да разбирам други доказателства нямаш? Тия се били обадили на ония,а третите викали под балкона!:ag: Аре бегай мишок. Къде пише, или по-точно къде самите БНС пишат че са нацисти? Ако никъде не пише ти си като как разбра какви са? Бегай да манипулираш някой друг. За пореден път ни лъжеш а спри се.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 17 минути, bulgaroid said:

Къде пише, или по-точно къде самите БНС пишат че са нацисти?

Стига плачи, ами мисли малко, БНС-то   бяха поканили тук неонацисти от цяла европа на 18 април, за да празнуват какво? 

"Срещата, обявена на сайта на БНС, е насрочена за 21 април. А по информация на френските им съмишленици от партия „Националистите“ (Les Nationalistes), предния ден - 20 април, рождената дата на Адолф Хитлер - ще се проведе и още една подобна среща, определена от организаторите ѝ като "събрание на войнствени европейски организации“. 

Организаторите са БНС

 

https://www.dw.com/bg/десни-екстремисти-от-европа-се-срещат-в-софия/a-48387588

 

Редактирано от nik1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

"Русия може да издържи да воюва с Украйна още десет (10) дни,ако западната подкрепа за Киев продължи. При условие,че ние на Запад не само продължим,но и увеличим доставките на необходимото на Украйна,така че те да унищожат артилерията,армията и отблъснат руските ракетни атаки,тогава за десет дни и това е моята оценка,руснаците ще преминат точката от която няма връщане,когато вече няма да могат да водят активни бойни действия. Украйна трябва да оцелее до момента в който Русия изчерпи възможностите за борба,което би било кулминацията на войната,след което вече няма да има смисъл да се бие." - Бен Ходжис,американски генерал и бивш командващ на американските войски в Европа.

Редактирано от deaf
  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 50 минути, nik1 said:


Тиу ми кажи какви са Blut und Ehre?

Омотал си се ти яко и нищо не ти влиза горе като гледам, а на  мен не ми спори и дискутира с dummi-та.. 

Българската "секция" на Blut und Ehre, главно скинари от футболните агитки (както навсякъде), предвождани навремето от един добре известен татуировчик, години наред бяха в тежък конфликт с БНС. Имаше разни мелета, нападения над централата на БНС и тем подобни. Сега не ги знам какви са и що са, но не са баш едно и също. Това само като уточнение.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Кухулин said:

Такова бомбене почва в средата на 2002 г. и постепенно се засилва. Унищожават се ключови военни обекти, които няма как  да се възстановят поради ембаргото. В началото на 2003 г. се провеждат операции на специалните части, които допълнително снижават военния потенциална Ирак. Чак след това, на 19 март 2003 г. почва масираната сухопътна инвазия и се водят един месец боеве до падането на Багдад.

Бомбенето не е проблема а и не е толкова интензивно. Ако разгледаш подробно и малките и големите сблъсъци, ще откриеш че основните проблеми са разликата в обучението(както и ти споменаваш), мотивационни, управленчески и което е много важно - доктринални. Това дето специалните части снижили военният потенциал на държава с 8000 бронирани машини…нали. Все едно да се сбият боксьор и джудист, и после да търсим причината, що на джудиста му няма главата в това че му било малко тясно кимоното.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Почему по итогу войны Украину ждет не только денацификация, но и деолигархизация и национализация

1,704,777 views
Mar 16, 2022
 
ПП. Бих добавил че Украйна я чака също "де-идеологизация",  щото сегашната им платформа за Единна Украйна, Една Нация, Един Народ, Една Територия - вече няма да работи.  
Редактирано от tantin
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, tantin said:

Почему по итогу войны Украину ждет не только денацификация, но и деолигархизация и национализация

1,704,777 views
Mar 16, 2022
 
ПП. Бих добавил че Украйна я чака също "де-идеологизация",  щото сегашната им платформа за Единна Украйна, Една Нация, Един Народ, Една Територия - вече няма да работи.  

Много ми е любопитно на каква субстанция е тоя? Толкова време го държи, не е за вярване :)

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 56 минути, nik1 said:

Стига плачи, ами мисли малко, БНС-то   бяха поканили тук неонацисти от цяла европа на 18 април, за да празнуват какво? 

"Срещата, обявена на сайта на БНС, е насрочена за 21 април. А по информация на френските им съмишленици от партия „Националистите“ (Les Nationalistes), предния ден - 20 април, рождената дата на Адолф Хитлер - ще се проведе и още една подобна среща, определена от организаторите ѝ като "събрание на войнствени европейски организации“. 

Организаторите са БНС

 

https://www.dw.com/bg/десни-екстремисти-от-европа-се-срещат-в-софия/a-48387588

 

Лесно се дават определения тия такива ония еди кви си,питам къде пише,че БНС са нацисти къде в програмата им го пише,кой от тях го е казал? Никой. Значи такова нещо няма, значи ни манипулираш ,типично за лево комунистите, лъжат до дупка. Тая помийна яма, дойче веле не ми я показвай,там четох и как не сме прави за македонците. Тая помия не тука. Като намериш доказателства заповядай. Като нямаш, се извиняваш.:ag: Чакам.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 57 минути, Amazonski said:

Къде го прочете това?

В опорките,на вайбера им ги пращат,да не мислиш лесно се изкарва някоя рубла ? А и се обезцениха нещо,защо? Не знам:ag:

 

Преди 23 минути, tantin said:

Почему по итогу войны Украину ждет не только денацификация, но и деолигархизация и национализация

А стига го влачи тоя тука, слушах му глупостите не става. Гиркин е човека,той поне разбира. А тоя е трол.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ukrainian Resistance shot down Russian helicopter of Ka-52 near Nikolaev – Land Forces of the Armed Forces of Ukraine

https://www.facebook.com/watch?v=277985224490358

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

 

Преди 9 часа, Кухулин said:

 

gavaritmaskva.jpg

 

 

Кой ще наследи путин.....?

Виктор Суворов -На кого е проект Навални? - video Dailymotion


 

 

 

 

Редактирано от vanevski
Link to comment
Share on other sites

  • Администратор

Украинската армия извърши контраатака в Киев и други градове. 

Шумът от обстрели отекна в центъра на Киев през нощта, докато украинските сили контраатакуваха в околните градове Ирпин, Буча и Хостомел, където има улични боеве и артилерийски обмен. Град Киев и околността са под целодневен полицейски час. 

Украинските сили опитват офанзива на юг и изток от Николаев, движейки се в посока Херсон, единствената украинска регионална столица, окупирана от Русия от началото на войната на 24 февруари. 

Украйна заяви, че е нанесла въздушен удар по  Летище Херсон, което сега е руска авиобаза, и сателитните изображения на пистата показват седем унищожени или повредени руски хеликоптера, някои от които са обхванати от пламъци.  

Киев също така заяви, че са свалени два руски самолета Су-30СМ над Черно море край Одеса. Москва не е коментирала изнесените данни.

https://t.me/drmjournal/1682

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...