Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител

Сега остава и в Казахстан пак да се надигнат и да получат и те в помощ от Байрактари и джавелините.

П.П. да не стане руски свят срещу турския свят. Прогресивната турска общност срещу гнилия мракобесен рашизъм. (Каквото ще да значи последното)..

Редактирано от tantin
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 20 минути, bulgaroid said:

затова са линкчетата да се гледат,искаш подробно да ти обесня? Важното е доказателството,ако не разбираш кажи ще те просветля.

Ти понеже ги разбираш нещата .. Единия от линковете на Сармат беше от някакви Азърбайджанци, сражаващи се за Украйна.

Дори имах подозрения че тия жестокостите с изтезанията ги върши азърбежанеца.. Но е все тая, на такова място ще се притекат на помощ главорезите от целия свят. ИДИЛ си имаха своя почерк за наказания. Украинците са дори по-"креативни".

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
0

Вводная картинка

В Думу внесли законопроект о признании соотечественниками владеющих русским

13:58, 28 марта 2022Россия
 

Фото: Shutterstock

В ГД внесли законопроект о признании соотечественниками всех владеющих русским языком
 

Первый зампред комитета Государственной Думы по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками Константин Затулин внес в палату законопроект, согласно которому предлагается признавать соотечественниками всех, кто владеет русским языком. Текст законопроекта доступен на думском сайте.

Согласно документу, устраняются недостатки неоправданно широкого толкования главного понятия «соотечественник». Так, предлагается признавать соотечественниками лица, которые владеют русским языком и относятся к народам, исторически проживающим на территории России, а также лиц, «чьи прямые предки родились или проживали на территории Российской Федерации».

......

Руский Мир е на път да ни сюрпризира с пореден законотворчески "бисер"..  Остава и САЩ или Англия да приемат подобен закон. Или пък Испания..  

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 минути, tantin said:

То както е тръгнало може да стане и пълномащабна световна. Виж какво става в Армения и Азърбайджан?

Интересно дали и Арменците ще скочат на Путин докато Турция и Азърбайджан ги атакуват в гръб.

Страха е голямо нещо. С кой бре аланкооглу?

Преди 7 минути, tantin said:

Ти понеже ги разбираш нещата .. Единия от линковете на Сармат беше от някакви Азърбайджанци, сражаващи се за Украйна.

Ми то не е лошо да ги слушаш какво говорят.Там има и сириици и араби някакви и азербайджанци и те си казват, живеят в Украйна, и заяитават земята на която живеят.Има всякакви грузинци,арменци,казахи и какви ли още не.

Преди 9 минути, tantin said:

Дори имах подозрения че тия жестокостите с изтезанията ги върши азърбежанеца.. Но е все тая, на такова място ще се притекат на помощ главорезите от целия свят. ИДИЛ си имаха своя почерк за наказания. Украинците са дори по-"креативни".

Ако беше гледал и "ПРОЧЕЛ"щеше да разбереш,че видеото е постановка от няколко серии и там си пише защо.Какви главорези те гонят незнам,скрии се под одеялото.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, tantin said:

согласно которому предлагается признавать соотечественниками всех, кто владеет русским языком.

Демек аз съм руснак.:ag: Сбъдна се мечтата на нашите русофили,хвърляйте шапките.:ag:

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, bulgaroid said:

 

Преди 7 минути, bulgaroid said:

Страха е голямо нещо. С кой бре аланкооглу?

Ми то не е лошо да ги слушаш какво говорят.Там има и сириици и араби някакви и азербайджанци и те си казват, живеят в Украйна, и заяитават земята на която живеят.Има всякакви грузинци,арменци,казахи и какви ли още не.

Ако беше гледал и "ПРОЧЕЛ"щеше да разбереш,че видеото е постановка от няколко серии и там си пише защо.Какви главорези те гонят незнам,скрии се под одеялото.

 

Човек ти добре ли си?

Сложил си някакъв линк към дискусия с 1000 мнения и казваш чети?

Ми какво да чета? То там всякаква буламач. Чети си ги ти тия.. ако си видял нещо съществено поне цитирай като хората и за хората..

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ето, ето и повече подробности за освобождаването на Лукяновка. За самата операция, трофеите, свидетелствата на местни жители, които почти месец са живели под контрола на руските военни. В селото неспокойно, част от руските сили се оттеглиха в съседното населено място и все още летят оттам. Е, може да видите във видеото.

https://www.facebook.com/100001577499523/videos/441241691086656

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 22 минути, scaner said:

 

Няма такова нещо! Очередната лъжа на платените пропагандатори която жалките папагали повтарят. Точно обратното пропагандата има ефект само върху предварително обработаните от нацистите украински мозъци и те за радост са малката част. Ако не е тази американо-европейска пропаганда отдавна да е станало ясно даже и за тебе...

  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Capitainofmarine said:

Аха, "по всяка вероятност" значи :) Голям източник на новини си си избрал, няма що.

Капитане, на какво си? Нещо липсва адекватност напоследък...

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хм, през последните дни се долавя явна липса на чеченски нотки в тая тема. Малко брадати образи за дамите :D Кадиров в Мариупол.

 

Прегръщат се с поредния възкръснал генерал - Андрей Мордвичев.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Вниманието на всички е вече в източната част на Украйна, Донбас и Чернигов.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ахахаха и после чакаме от западните общества адекватна оценка на събитята, единия не знае какво е Азов, другия не знае герба на Украйна:

https://t.me/sashakots/30533

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/100077387752746/posts/135197529069838/ 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=933610570653921&id=100020149602229

Ирпин е освободен 

https://fb.watch/c1vkaWEtpo/

Близкият изток или Русия... 

https://www.facebook.com/100063498404457/posts/398715778921699/

Мариопул е паднал!

Редактирано от Сармат
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 часа, Шпага said:

П.П. Впрочем, имаш доста странна представа за т. нар. "нормален трезвомислещ човек":be:

Моите представи са точно обратните на тези, изобразени в карикатурата по-долу

iVirtue1.jpg

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, Кухулин said:

Привет отново. Гледам Херсон още не сме го взели, обаче Чернобаевка 12-ти път. Пак е нещо. От клиповете някакви крака,  ръце стреляли, свастики рисували по коремите. За сметка на това масивни философски трактати в темата. Интелектуален уикенд се е заформил :D 

А , добре завърнал се.

Благодарим за което , щото в твое отсъствие командировали тука едни новоизлюпени матросовци да запушват амбразурата и да заформят уикенда.

По-добре умерен ,,,,,,,русофоб,,,,,,, да води битката с англосаксите , че Капитана вече не смогва да тъче на 100 стана..

Редактирано от ДеДо Либен
  • ХаХа 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, tantin said:

Човек ти добре ли си?

Сложил си някакъв линк към дискусия с 1000 мнения и казваш чети?

Ми какво да чета? То там всякаква буламач. Чети си ги ти тия.. ако си видял нещо съществено поне цитирай като хората и за хората..

Тантине ти англииски ни хък ни мък а? Ама аз на кой съм седнал да разяснявам,я бягай.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 28 минути, ДеДо Либен said:

А , добре завърнал се.

Благодарим за което , щото в твое отсъствие командировали тука едни новоизлюпени матросовци да запушват амбразурата и да заформят уикенда.

По-добре умерен ,,,,,,,русофоб,,,,,,, да води битката с англосаксите , че Капитана вече не смогва да тъче на 100 стана..

Благодаря за което!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 часа, bulgaroid said:

Демек аз съм руснак.:ag: Сбъдна се мечтата на нашите русофили,хвърляйте шапките.:ag:

Ама то са много българите, учили руски още от 4-ти клас. И сега още  учат,  даже от първи клас. Единствените с промити мозъци от тази пропаганда ще си останат руснаците, не знам как ще се лекуват.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...