Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 1 час, Сармат said:

Мариопул е паднал!

Пак ли? Колко станаха тия падания? То колене не му останаха. Е ти тука вчерашно интервю от там, нач.щаб.Азов. Нищо не е паднало човека чака да ги деблокират.https://t.me/truexanewsua/37358

Редактирано от bulgaroid
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Пандора said:

Ама то са много българите, учили руски още от 4-ти клас. И сега още  учат,  даже от първи клас. Единствените с промити мозъци от тази пропаганда ще си останат руснаците, не знам как ще се лекуват.

Така ли ? Къде това?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 часа, Кухулин said:

Хм, през последните дни се долавя явна липса на чеченски нотки в тая тема. Малко брадати образи за дамите :D Кадиров в Мариупол.

 

Прегръщат се с поредния възкръснал генерал - Андрей Мордвичев.

И защо реши, че дамите харесват точно такива брадати мъже? :) В Кавказ може и да си ги харесват, ама ние нали сме провалени джендъри не се влияем от външни полови белези

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Сармат said:

А тези грузинци от Грузия ли са дошли или са от Украйна?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 минути, Пандора said:

А тези грузинци от Грузия ли са дошли или са от Украйна?

Мисля Грузия .Има загинали грузински войници . Погребението беше в Грузия.Бог да ги прости.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, Пандора said:

А тези грузинци от Грузия ли са дошли или са от Украйна?

Смесени. В грузинакия легион воюва и бившия министър на отбраната на Грузия. 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 36 минути, Capitainofmarine said:

 

Голямото достижение на Русия в тази война: срина този красив град до основи и го превърна в гробище.
Браво, "братушки". Сега поколения украинци ще ви мразят до мозъка на костите си. 🙄

  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
  • Тъжен 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Хм, на различни места се появяват  любопитни новини, макар и недостатъчно потвърдени:

Источники: олигарха Абрамовича и украинских участников переговоров могли отравить

У российского олигарха Романа Абрамовича и украинских участников мирных переговоров появились симптомы, похожие на отравление после встречи в Киеве в начале этого месяца. Об этом сообщили WSJ источники, знакомые с этим вопросом.

После встречи в украинской столице у г-на Абрамовича, который курсировал между Москвой, Львовом и другими переговорными площадками, а также как минимум у двух высокопоставленных членов украинской команды появились симптомы, включающие покраснение глаз, постоянные и болезненные слезотечения и шелушение кожи на лицах и руках, рассказал источник.
 

 

В результате отравления химическим веществом Абрамович на несколько часов потерял зрение и был доставлен на лечение в Турцию — корреспондент The Guardian со ссылкой на осведомлённый источник.
 
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Понеже тук има хора, които следят внимателно събитията, искам да попитам досега каква реална помощ е предоставила България на Украйна?
Имам известна представа какво частни лица правят за бежанците по собствена инициатива и на собствени разноски,
но не ми е ясно как държавата България помага на държавата Украйна.
Ако може някой да ме просвети.
Благодаря предварително.

Редактирано от и аз да кажа
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, sir said:

Аааа, не, само не и баце Роман!!

Баце Роман в момента активно играе ролята на посредник между Путин и останалите, временно са му облекчили санкциите за да може да лети насам натам. В това отношение съмнения няма.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, scaner said:

Другият вариант беше  Vладимир Zеленски :)

Той и той е Вова... Абе .... Една закономерност гледах с едни отявлени украйнски патриоти, някой бяха журналисти други пропагандисти, абе всеки път като снимха от места до фронтовете като почваше пукотевицата всички превключваха на руски да говорят и псуват, иначе в официалните канали само на украйнски говорят...

 

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://www.facebook.com/groups/1033617673369793/permalink/5078783452186508/

Гледайте на ,какви глупости вярват хората в България . 

 

https://fb.watch/c1HTiUiavC/

Украйна 

https://fb.watch/c1HWxQzLph/

Азов Мариопул 

 

https://www.marica.bg/svqt/abramovich-potvardi-otroviha-me-sled-opit-za-pomirenie

Абрамович отровен

Редактирано от Сармат
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, и аз да кажа said:

Понеже тук има хора, които следят внимателно събитията, искам да попитам досега каква реална помощ е предоставила България на Украйна?
Имам известна представа какво частни лица правят за бежанците по собствена инициатива и на собствени разноски,
но не ми е ясно как държавата България помага на държавата Украйна.
Ако може някой да ме просвети.
Благодаря предварително.

Разбрах само за чаршави ,но предполагам и храни , медикаменти се пращат.Огромна грешка .Приятел в нужда се познава.България може да помогне с много повече.. 

https://www.facebook.com/100064359595429/posts/339967751491875/

Луганск и Донецк сводка от фронта

Редактирано от Сармат
  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В сводката на МО на РФ за тази вечер се казва че са свалили хеликоптер Ми 8 на 5 км в екваторията на Мариупол. Хеликоптера е евакуиравал командването на нацбатальона Азов.

  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 31 минути, Konche said:

Продава оръжие на Украйна. Това е публична тайна в Арсенал. Хората бяха в отпуска Януари и Февруари, а складовете пълни с боеприпаси от отказани, но произведени поръчки. В момента складовете са празни, а работниците, ако искат работят и в събота, срещу съответната компенсация. Износът естествено минава през трети страни. Това реално не е никаква помощ, а чисто печалбарство и не безвъзмездна помощ от държавата, а се извършва от частни търговци, които си печелят, но това става с одобрението на държавата.

По същата схема се изнасяше и за сирийската война.

продаваме калашници в Полша, а те оттам ги дават на украинците.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...