Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Всичко е възможно - сигурно има убити в кръстосания огън, както и някои екзекутирани. Мисълта ми е че е възможно да са били добавени още, за увеличаване мащаба на трагедията и тежестта на обвиненията. Едните факти, не изключват и другите варианти.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 10 часа, Кухулин said:

Има много начини Зеленски да намали цивилните жертви, но не е ясно какъв е интересът му в това. Повече жертви = повече западна подкрепа, повече пари, повече оръжия. А пък за интереса на западните му партньори да не говорим.

Има много причини да плещиш глупости и като гледам не спираш.

Преди 10 часа, Кухулин said:

Обясни защо Зеленски няма интерес.

Е налли си експерт почвай да разсъждаваш.

 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, kirasirrav said:

Всичко е възможно - сигурно има убити в кръстосания огън, както и някои екзекутирани. Мисълта ми е че е възможно да са били добавени още, за увеличаване мащаба на трагедията и тежестта на обвиненията. Едните факти, не изключват и другите варианти.

Добавени още? Още 270 трупа в масовия гроб на църквата, изкопан още на 10-ти март? Кръстосан огън по мазетата и улици, където хора с вързани ръце са убивани с куршуми в тила? Съвсем не пресни трупове по улицата и в гроба?

Любопитно ми е, как не се появи един свидетел да твърди за украинска постановка, а само свидетели потвърждаващи руските действия...

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, scaner said:

Добавени още? Още 270 трупа в масовия гроб на църквата, изкопан още на 10-ти март? Кръстосан огън по мазетата и улици, където хора с вързани ръце са убивани с куршуми в тила? Съвсем не пресни трупове по улицата и в гроба?

Любопитно ми е, как не се появи един свидетел да твърди за украинска постановка, а само свидетели потвърждаващи руските действия...

Защото гледаш и слушаш само украинска-прозападна пропаганда.

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Orbit said:

Защото гледаш и слушаш само украинска-прозападна пропаганда.

И ти ли гадаеш само на боб и кафе? Тъжно...

И Соловьов съм си сложил на телеграм каналите, и Скабеева, и Игор Гиркин (най-смисленият про-руски коментатор), следя ги, но напоследък там е пълна клоунада :D

Не ме подценявай.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 13 минути, scaner said:

...Добавени още? ...

Да поясня - коментирах нещата със сателитните снимки, както и някои други снимки и видеа от улиците, за които не е напълно ясно. Че има много цивилни жертви, няма съмнение.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, kirasirrav said:

Да поясня - коментирах нещата със сателитните снимки, както и някои други снимки и видеа от улиците, за които не е напълно ясно. Че има много цивилни жертви, няма съмнение.

Масовия гроб в двора на църквата също е потвърден със сателитни снимки.

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, bulgaroid said:

Като видя украйнски F-16

САЩ и Западът може би не искат да дадат изтребители,защото се опасяват че с тях Украйна може да порази цели вътре в Русия,което да предизвика Путин да бомбардира цели в някоя натовска страна,като Полша или България.

Някой има ли надеждна информация кой е Зеленски? В смисъл той към кои е? Към "либералите" или към консерваторите? Това е много важно да се знае и причината Орбан да не долюбва Зеленски е може би именно тази,че го подозира във връзки със западните "либерали" и глобалисти.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 37 минути, Orbit said:

Без безпристрасно разследване няма да се разбере какво е станало.

Но на русофобите не е им трябва това разследване, те знаят истината без да се интересуват от фактите… :)

Разследването отдавна тече, само вие нне го забелязвате,що така?

 

Преди 39 минути, miroki said:

Мен повече ме интригува, какво правят хората по улицата, която е фронтова линия и дори са карали колело и само на една улица има проблем? Някаква манифестация срещу руснаците ли е имало?

Не гледаш ли снимките? Един е ходил за картофи,храна са търсили или нещо друго ,какво да правят да гладуват цял месец в мазето,без вода и ток ли?

 

Преди 43 минути, miroki said:

Или е имало трупове навсякъде, но руснаците са почистили останалите, но тази улица са пропуснали или само на тази е имало проблем. Тъй-като се изтеглиха имаха възможност да си почистят окъканата работа. Но защо са почистени всички жертви на войници и лежат само цивилните?

Навсякъде са, а защо не са ги погребали не мога да разбера? Миризмата е ужасна, почват болестите, и от чисто човешка гледна точка? Труповете са доста разложени на някой са им изтекли очите чак, но никой не си е мръднал пръста.

  • ХаХа 2
  • Тъжен 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, scaner said:

И ти ли гадаеш само на боб и кафе? Тъжно...

И Соловьов съм си сложил на телеграм каналите, и Скабеева, и Игор Гиркин (най-смисленият про-руски коментатор), следя ги, но напоследък там е пълна клоунада :D

Не ме подценявай.

Не те подценявам . Наистина действаш активно, гълташ прозападни лайна с кофите, после идваш тука и ги размазваш по екраните на потребителите. Без факти , без срам , без някаква мисъл за последиците…

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...