Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

Български путинисти и патрЕоти протестират пред Парламента против взетото решение за изпращане на военна помощ(каски и бронежилетки) за украинските цивилни на фронтовата линия:

93444.jpg

93455.jpg

Не, абсурдно е да се твърди, че са ги докарали с автобусите. Нито пък са раздавани някакви двайсетачки и кебапчета.

Редактирано от БатеВаньо
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Тъжен 3
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, nik1 said:

Това е смехотворно, всъщност е тъпо..Та точно САЩ през 2008-ма предложиха Украйна да стане член на НАТО..Ако Украйна беше станала член на НАТО -  путинските приятели в България нямаше  да се радвате  днес на военните успехи на РФ срещу Киев и на убийствата на украинците, нали така?

Благодарете не само на Путин, но и на Германия и Франция, които през 2008 се противопоставиха на приемането на Украйна и Грузия в НАТО..

 

Айде стига ти с промифките! Бегай да трепеш лоши руснаци!🙂

 

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, scaner said:

Емоционална изповед на един руснак, напуснал Русия преди няколко години, който не знае как да живее занапред:

https://t.me/nevzorovtv/4542

Този като го гледам е от ЛГБТ.

  • ХаХа 2
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Путин принял предложение премьера Венгрии о проведении мирных переговоров

15:41, 6 апреля 2022Мир

Виктор Орбан

Фото: Bernadett Szabo / Reuters

Премьер-министр Венгрии Орбан пригласил Путина на мирные переговоры с участием Украины

Президент России Владимир Путин принял предложение посетить мирные переговоры в Венгрии с участием Украины, ФРГ и Франции, но визит состоится лишь с соблюдением определенных условий, заявил венгерский премьер-министр Виктор Орбан после телефонных переговоров с российским лидером, сообщает Reuters.

По словам Орбана, он пригласил Путина для участия в переговорах для того, чтобы обсудить введение режима прекращения огня на Украине, и напомнил о позиции Венгрии касательно мирного урегулирования. «На Украине проживают 200 тысяч венгров, поэтому мы несем за них ответственность, их жизни ничего не будет угрожать, только если мы сможем прекратить военные действия», — заявил премьер

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, ДеДо Либен said:

Гледай от гледане да не прихванеш и ти , че ще трябва полк.Гундеяв да ти удари една Киприанова молитва. 

Няма какво да го гледам. Такива като тоя в Украйна ги връзват по стълбовете.. Щото не могат да носят автомати и да убиват. Ако мислиш че нациките са толерантни към джендърите - много се лъжеш. 

  • Харесва ми! 1
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Шпага said:

Това като някакъв "аргумент" ли го изтъкваш? За какво?

Ти вече съвсем си деградирал, щом думите на този човек не са събудили никакви емоции в теб.

Ама чакай сега .. Ти слуша ли го какво говори тоя ? Казва "ние убиваме".. ние сме ""маймуни""..

И подобни . А хитреца се е измъкнал преди 8 години, нито е помирисал кръв, нито е бил на фронт. Вероятно и автомат не е докоснал.

Човека е свръхчувствителен, няма лошо.. Но нека си говори от Аз-а, а не от Ние ..

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 53 минути, БатеВаньо said:

Български путинисти и патрЕоти протестират пред Парламента против взетото решение за изпращане на военна помощ(каски и бронежилетки) за украинските цивилни на фронтовата линия:

93444.jpg

93455.jpg

Не, абсурдно е да се твърди, че са ги докарали с автобусите. Нито пък са раздавани някакви двайсетачки и кебапчета.

Ако бях в БГ и аз щях да ида. Нито съм путинист, нито истински русофил, макар и да се определям като такъв, оюе по малко патриот. 

Просто бих посетил мероприятието и бих разговарял с полевите организатори, като мога и да си набележа индивиди за обработка.

Моята единственна цел в този ми назначен живот е да ликвидирам ОЧЗ , чиста ликвидация или с цялата придатъчна цивилизация, като предизвикаме катаклизми и масов мор и_или създадем или помогнем в създаването или заразим с Универсалния Фактор бъдещия <бог>който се ражда.

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

В ООН Руският представител Небедзя цитира интервю от сайта "Медуза", в което жена казва, че руските войници са им подавали хляб в мазетата. Украинският представител го контрира и зачита целият пасаж:

"Бывало так, что российские солдаты передавали сухпаек в подвал, а потом кидали туда гранату"... (от ТУК)

Небедзя цитира само подчертаното, украинският представител цитира и останалото...

https://t.me/nexta_live/24814

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 1 час, Кухулин said:

Страхували са се да не ги избият.

 

 Ти сега търсиш вратички  ли?
"вижте не са толкова добри  украинците, значи не е грешно да се поддържа Путин и войната"

Не се мъчи толкова, стана ясна работата...

Редактирано от nik1
  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, scaner said:

В ООН Руският представител Небедзя цитира интервю от сайта "Медуза", в което жена казва, че руските войници са им подавали хляб в мазетата. Украинският представител го контрира и зачита целият пасаж:

"Бывало так, что российские солдаты передавали сухпаек в подвал, а потом кидали туда гранату"... (от ТУК)

Небедзя цитира само подчертаното, украинският представител цитира и останалото...

https://t.me/nexta_live/24814

Имам няколко колеги бесарабски българи. Познавам ги от много години.Едната е женена за мой колега, приятел от студентските години. Всички искат руснаците да вземат контрол и приключат с Западните планове в  Украйна.

  • ХаХа 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, nik1 said:

...В дураке вызревает гигантская биологическая энергия. Его не одолевают ни совесть, ни сомнения.. Самолюбие его безмерно, мораль ему неведома. Он может сделать всё, что угодно, особенно влечёт дурака страсть к разрушению, к переделке мира...
Андрей Сахаров

Няма лошо, имаме го!

< Ум царува, ум робува, ум патки пасе !< 

Ти от кои си, аз не съм роб, мога и да умра като куче, но не като смъртен човек,роб на боговете. Аз съм Демон и ще бъда такъв до Края !🌐

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 50 минути, tantin said:

Човека е свръхчувствителен, няма лошо.. Но нека си говори от Аз-а, а не от Ние ..

Не е само това. В чипа на руснаците доскоро беше заложено и залагано че те винаги са се бранили, че те са добри и справедливи. Тази война, гледана отдалече (не от екрана на телевизора), преобръща шокиращо представите на много хора

Говоря за руснаците, путинистите в Европа винаги са били морални инвалиди, използващи Путин и Русия за постигане на лични користни интереси- вижте Копейката и се върнете сто години до написаното от Симеон  Радев -“За забелязване е, че когато се касае за руския престиж в България, нашите русофили са много по-непримирими, нежели самото руско правителство. Това се дължи , разбира се, главно на факта, че те са тук , в България паразити на руския престиж , с който тъй много злоупотребиха за свои користни цели, щото отвратиха самата Русия. Но често пъти тяхната цинична защита на руските интереси се дължи на невежество”.

 

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, laplandetza said:

Имам няколко колеги бесарабски българи. Познавам ги от много години.Едната е женена за мой колега, приятел от студентските години. Всички искат руснаците да вземат контрол и приключат с Западните планове в  Украйна.

Е то и аз искам замък и самолет, ама като гледам, няма да ги огрее :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, scaner said:

Е то и аз искам замък и самолет, ама като гледам, няма да ги огрее :)

Според мен ще ги огрее. 

Русия може да си позволи такти1ески ядрени локални удари , където пожелае в близката и европа, без големите Германия, Франция, Италия Британия. Дори член на НАТО, примерно Полща, ако я поразят с такова оръжие, НАТО, ядрените държави няма да си мръднат пръста. Никой няма да рискува тотална ядрена война. Това важи и за Япония примерно, руснаците могат да я изпепелят и никой нищо няма да реагира с ядрен удар, това е повече от сигурно. 

Според мен дори могат да затрият и цяка Европа, западна европа, като САЩ и Китай, както и Британия самоюе се перчат и юе лъскат ракетите.Като за кумова срама могат да поразят някой северноледовит руски остров или нещо в камчатка......:D

  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://amazing-ukraine.com/zsu-rozpochaly-uspishnyi-nastup-na-pivnochi-khersonskoi-oblasti/?utm_source=IF&utm_medium=social&utmcampaign=partner_IF

Украйнците напредват в Херсонска област Южна посока 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...