Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 2 минути, Orbit said:

Казвам ти от източника - видео - хора - реални кадри…

Тогава нали видя твоите любимци какво направиха в Буча? Ако след такива изцепки още ги
подкрепяш, трябва да си загржен за психическото си здраве.

Редактирано от gmladenov
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Just now, gmladenov said:

Тогава нали видя твоите любимци какво направиха в Буча? Ако след такива изцепки още ги
подкрепяш, трябва да си загржен за псическото си здраве.

Освен приказки нищо друго не съм видял.

Да не би ти да си видял ?

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Тогава нали видя твоите любимци какво направиха в Буча? Ако след такива изцепки още ги
подкрепяш, трябва да си загржен за психическото си здраве.

Какво си видял?

Видял си как руснаците убиват тези хора ?

Покажи ми да го видя това.

Редактирано от Orbit
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Orbit said:

Освен приказки нищо друго не съм видял.

Да не би ти да си видял ?

Много си смешен. Уж черпиш от източника ... но снимките от сателитите не ги броиш.
Предпочиташ да слушаш "гаварит Масква". 🤣

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, gmladenov said:

Много си смешен. Уж черпиш от източника ... но снимките от сателитите не ги броиш.
Предпочиташ да слушаш "гаварит Масква". 🤣

Покажи ми от къде следва че руснаците са го направили това ?

Освен от приказките на укропропагандата.

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, gmladenov said:

Много си смешен. Уж черпиш от източника ... но снимките от сателитите не ги броиш.
Предпочиташ да слушаш "гаварит Масква". 🤣

Виждал ли си кадрите от Одеса, където укро-нацистите изгарят и убиват десетки хора през 2014 ? Това са първоизточници които не можеш да отричаш.

Други постановки трябва първо да се докажат (безпристрастно).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Orbit said:

Покажи ми от къде следва че руснаците са го направили това ?

Ами до 1-ви април Буча беше в руско владение ... но ти си убеден, че някой друг е извършителят.
Добре. Вижда се какъв си.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Азов - документален филм. В нарушение на Минските договорености националистите са прехвърлени на граничната линия с Донбас. И вместо това да е гранична линия, място на тишина и спокойствие - хората на Азов за много кратко време успяват да го превърнат в реална фронтова линия.  После успяват да се предвижат напред с някакви си 150 - 200 метра.  През това време граничните служители на ДНР са убивани със снайпери и с безпилотни апарати.  Цялата активност на азовци е добре документирана на филм.. Да не забравяме че тогава граничната линия между ДНР и Украйна е подписана като Минско споразумение.    Самоинициативно ли са действали азовци, или са изпълнявали заповеди на главнокомандващия ?   Предполагам че е било самоинициатива.  Все пак по онова време имаше разни наблюдатели ОБСЕ или подобно.. Къде са зяпали наблюдателите ?   Вместо да ходят на фронтовата линия , същите наблюдатели е трябвало да гледат медиините изяви на Азовци,  а това е по-информативно от докладите на ОБСЕ.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, gmladenov said:

Ами до 1-ви април Буча беше в руско владение ... но ти си убеден, че някой друг е извършителят.
Добре. Вижда се какъв си.

Какъв съм ?

Ти как разбра кои е извършителят ?

Аз не твърдя кой го е извършил. Аз твърдя че няма доказателства. Трябва да има разследване.

Това много прилича на постановка. 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Orbit said:

Какъв съм ?

Смахнат и объркан конспиратор, който мрази Запада ... но твърди, че не го мрази.
Също така твърди, че вярва в реални кадри ... но когато му ги покажат, не им вярва.

Абе загубена работа.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Divane said:

... за още много неща ще чуеш, но като вземат руските Украйна.

Ами май няма да стане, да ти кажа. Така че си нагласи очакванията, че се разминават
с действителността.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, gmladenov said:

Ами до 1-ви април Буча беше в руско владение ... но ти си убеден, че някой друг е извършителят.
Добре. Вижда се какъв си.

 Ти не си човек който си затваря очите за истината когато я видиш, за разлика от убедените промити русофоби. Затова ми е жал за теб, когато видиш картинката която в момента не виждаш поради омразата към Путин, ще те заболи много.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Divane said:

Няма и да чуеш, защото за това сега е забранено да се говори в "цивилизования свят". Украинските зверсва започнаха от Майдана 2014, после се прехвърлиха на Донбас и  постоянно цели 8 години там никой не забелязваше убитите, живите изгорени в Одеса и за още много неща ще чуеш, но като вземат руските Украйна. Всичко снимат и документират, военните им журналисти са на местата на военните действия

Аман с изгорените в Одеса. Какво общо има това със сегашните събития, защо повтаряте това като оня рефрен, "а вие защо биете негрите"?

Сега сме 2022 г. и гледаме сега какво се случва. Какво общо има Одеса от 2014 г?

  • ХаХа 1
  • Неясен 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, scaner said:

Аман с изгорените в Одеса. Какво общо има това със сегашните събития, защо повтаряте това като оня рефрен, "а вие защо биете негрите"?

Сега сме 2022 г. и гледаме сега какво се случва. Какво общо има Одеса от 2014 г?

Същите нацисти.

Толкова тъпи и промити русофоби на едно място рядко се срещат.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Orbit said:

 Ти не си човек който си затваря очите за истината когато я видиш, за разлика от убедените промити русофоби. Затова ми е жал за теб, когато видиш картинката която в момента не виждаш поради омразата към Путин, ще те заболи много.

В момента има много други размити картинки по медийното пространство на свободния свят. Не останаха безпристрастни медии.  Независимостта и безпристрастието вече се смята за предателство или сътрудничество с враговете.  Младенов е твърде малък за да проясни процесите в глобалния свят.  Битката е са самото съществуване на една система или на друга, на едни правила или на недопускане на измислени фалшиви правила..  Борят се 2 системи:  тази на силовата свобода и тази на истинската свобода..  И 2-те системи претендират да са истинската свобода.. Но силата е тази която ще определи коя свобода е истинската..  А зад силата са също капиталите или огромни природни ресурси и територии..

  • ХаХа 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Orbit said:

Толкова тъпи и промити русофоби на едно място рядко се срещат.

Тъкмо щях да коментирам как тази тема привлича конспираторите и мразителите на Запада.

Цар Путин е диктатор-фашист, който напада Украйна и убива цивилни ... и всички конспиратори
тук го поддържат и му ръкопляскат.

Ще излезе, че конспираторите са фашисти. Не се бях замислял за това.

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Orbit said:

Същите нацисти.

Как го разбра това?

Преди 9 минути, Orbit said:

Толкова тъпи и промити русофоби на едно място рядко се срещат.

По себе си ли съдиш? Че ти дори не правиш разлика между русофоб и путинофоб. Което идва да подскаже, че самото понятие "Русия" ти е тотална щета.

Вземай мерки.

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, gmladenov said:

Тъкмо щях да коментирам как тази тема привлича конспираторите и мразителите на Запада.

Цар Путин е диктатор-фашист, който напада Украйна и убива цивилни ... и всички конспиратори
тук го поддържат и му ръкопляскат.

Ще излезе, че конспираторите са фашисти. Не се бях замислял за това.

Да, замисли се най накрая, че само се изхвърляш тука безсмислено.

Като се замисиш може и да прозрееш някои неща. 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Absurde said:

Достойна бабичка.. Да се видят нациките с кого воюват.. Бабичката въобще не се усеща в началото че говори с украински войници, дето я провокират да проверят дали тя е про-руска..  Но като се усети че са украинци и им върна подаръците с консервите..  Жалка работа наистина. Това са отношенията баби-дядовци с техните внуци..  Само дето войничето пропусна да разстреля старците или да направи и други неща по знамето.

  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, tantin said:

Не останаха безпристрастни медии. 

По твоята собствена логика, няма информационен източник, на който да се вярва ... а ти
през цялото време ни облъчваш с информация от анти-украински източници, на които ти
явно вярваш. 🙄

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, gmladenov said:

По твоята собствена логика, няма информационен източник, на който да се вярва ... а ти
през цялото време ни облъчваш с информация от анти-украински източници, на които ти
явно вярваш. 🙄

Това са реални кадри от “улицата”.

Включвай мозъка вече. Започни да правиш разликата най накрая…

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, gmladenov said:

По твоята собствена логика, няма информационен източник, на който да се вярва ... а ти
през цялото време ни облъчваш с информация от анти-украински източници, на които ти
явно вярваш. 🙄

Не си познал . Половината от източниците ако не и повече са си директно от Украйна и от украинци.   Много от източниците са официални.. Проблема е че същите про-украински източници изкарват премного престъпления на същите техните нацики.. Гледай ги, слушай хората, наблюдавай.  Виж дейността на Азов.. Виж им жестокостите с цивилни и  с пленени.  И сам ще разбереш..  Много от геройствата на нац.батальоните са си чисти престъпления срещу техните си хора и граждани. 

Между другото - руските източници сега са под цензура и забрана,  много малко инфо излиза откъм самата Русия,  почти всичко идва директно от Украйна.  

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...