Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител

В момента: Русия се опитва да минимизира военните си загуби. Световния Капитал губи милиарди от всеки ден война.. Вероятно печели ВПК на САЩ, а там са привържениците на Републиканската Партия..

Тоест тоя конфликт вече не е в интерес на никой. Партията на Тръмп обаче може да се окаже неочакван печеливш.

Основния противник за мир може да са ястребите в САЩ - основно в РП и националистите на Украйна.  Мирът може да бъде провален много лесно и бързо.  (А аз изобщо не мисля че сегашните опити за споразумение ще успеят предвид разположението на силите вътре в самия Киев)..

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 22 минути, tantin said:

В момента: Русия се опитва да минимизира военните си загуби. Световния Капитал губи милиарди от всеки ден война.. Вероятно печели ВПК на САЩ, а там са привържениците на Републиканската Партия..

Тоест тоя конфликт вече не е в интерес на никой. Партията на Тръмп обаче може да се окаже неочакван печеливш.

Основния противник за мир може да са ястребите в САЩ - основно в РП и националистите на Украйна.  Мирът може да бъде провален много лесно и бързо.  (А аз изобщо не мисля че сегашните опити за споразумение ще успеят предвид разположението на силите вътре в самия Киев)..

Откъде вадиш данни за сериозен вътрешен конфликт в Киев.Не приемай мечтаното за действителност - приятелски съвет.

Редактирано от resavsky
  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, resavsky said:

Залагам 5 лева.До 6 месеца ще става нещо в Кремъл.А Зеленски между другото  е герой.Не го подценявай този момент. 

Ако войната продължи още 1 месец или 2 - то цялата инфраструктура на Украйна ще бъде разбомбена - мостове, пътища, гориво, вероятно дори и газопроводите. Да не забравяме че има и ядрени централи..  Това да милиарди и милиарди. Героят Зеленски вече си е заслужил много Оскари за най-добър артист! Слава на Героите и Слава на Изкуството и Културата..

Залински може да го играе и като Путин , и като Хитлер, и като Порошенко..

Освен многото му речи да сте чули за политически решения? За конкретни неща?

Само общи фрази, НАТО, Солидарност, агресор, референдум, териториална цялост..

Зеленски дойде с обещания за мир, а допринесе за най-голямата европейска война от ВСВ насам. Демагог и артист.

  • Благодаря! 1
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, resavsky said:

Откъде вадиш данни за сериозен вътрешен конфликт в Киев.Не приемам мечтаното за действителност - приятелски съвет.

Този конфликт си съществува още отпреди идването на Зеленски.. Това са си техни вътрешни процеси. Дори и сега се опитват да го прикриват и минимизират. Изчакай и ще видим. Не съм имал време да видя какво казват хардлайнерите. Голяма е динамиката 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, tantin said:

Не съм имал време да видя какво казват хардлайнерите. Голяма е динамиката 

Погледнах от Арестович: сега започва фейгин лаив.. Да го видим как ще коментира

се

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
 

Обратното броене за Путин започна. Кратко запознаване с путинизма

Всичко при Путин започва с твърдението: западните стандарти са неприложими в Русия. Защото всичките идеологии на Запада са тоталитарни, жестоки, материалистични и неморални. Не са за нас – спасибо. Путин не крие, че освен неговия евразийски модел, по душа му е китайският модел. Признава го за по-добър дори от съветския, към който напоследък проявява видимо влечение.

 

 

 

 

 

https://frognews.bg/glasat-na-jabata/glasat/obratnoto-broene-putin-zapochna-kratka-teoriia-putinizma.html

Редактирано от vanevski
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, tantin said:

Въобще не е рухнал руския мир. Рухнаха националистите, рухнаха им фантазиите да си върнат Крим и Донбас, рухнаха им мечтите да са в НАТО и да влязат първи в Москва заедно с натовските си съюзници.

Кви са тия глупости ? Каква Москва,какво НАТО? Какви мечти? А руския мир беше връщането на СССР, въстановяването на империята, всичко се изпари, а Русия е типична империя от 19век, без разширение е обречена, тя не може да съществува без разширение и ресурсите на окупираните територии. Отделно мизерията и разрухата ще си кажат скоро думата, ще пламне Кавказ, и не само,вече се наблюдава ръст на национализма в Урал, Сибир и Далечния изток. А и Китай е на границата,скоро ще чуем за него.

Преди 2 часа, Absurde said:

Това много ме съмнява. Повечето са смешани с руснаците много и имат семейни връзки в Русия и Беларус. Но пък раната ще е дълбока. 

Украйна оттук насетне ще гради мита за победата над Русия и това ще лежи в основата на бъдещата държава нищо не обединява така както общия враг, е,честито на руснаците, те вече са в главната роля.

Преди 2 часа, Absurde said:

Defense mode ON И тоя почна да "гаси пожари"

Започнаха оправданията.

Преди 2 часа, Doris said:

А украинците дали пък няма също да се насочат към Донецк?

Естествено южния фронт вече е приоритет.

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Absurde said:

Роден 2002. на 20г. Кво дете, това че снимката му е  от абитуриентската нищо не показва. И колко убедително че фамилията му е Малолетков 

Това е гадното на наборната армия, че при война изпращат едни почти деца, нищо не видели още от живота. Професионалистите и доброволците изглеждат доста по-обиграни и ориентирани. 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, Capitainofmarine said:

Абсолютна лъжа! 

«Российские Вооруженные силы продолжат специальную военную операцию до достижения поставленных целей», - заявил Шойгу.

125-advokat-moskovskoy-kollegi.png.4262a3b855572d06ec9ccc8a22393883.png125-advokat-moskovskoy-kollegi.png.4262a3b855572d06ec9ccc8a22393883.png

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Тези двамата явно наистина са вярвали че войната е един безкраен низ от руски победи.Не са виждали че човешките загуби са огромни,армията е с крайно нисък дух и отказва да се бие а руската икономика е пред невиждан колапс.

  • Харесва ми! 3
  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител


Украйнците твърдят че 19та Ракетна бригада е нанесла удар по склад с боеприпаси до Белгород (Русия):

https://focus.ua/voennye-novosti/510807-na-voennom-sklade-pod-belgorodom-progremel-moshchnyy-vzryv-foto-video

 

 

 

 

  • Благодаря! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
On 28.03.2022 г. at 18:34, Пандора said:

И защо реши, че дамите харесват точно такива брадати мъже? :) В Кавказ може и да си ги харесват, ама ние нали сме провалени джендъри не се влияем от външни полови белези

Такива бяха реакциите на някои тукашни дами. Вместо да вникнат в дълбокия вътрешен свят на чеченците, те отбелязаха колко са мъжествени брадите им :D 

 

 

  • ХаХа 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Кухулин said:

мъжествени брадите им :D 

Проверил съм по темата: Брадите се пускат за да се демонстрира мъжество пред другите мъже , а не за жените. Един приятел на средна възраст с детска физиономия се оказа началник в голяма фирма. Той е нонстоп с брада за да изглежда по тежък.

А имаше клипове с джипове със сурова месо за чеченците, а знаете , че месото качва тестостерона . Жените си мечтаят за яко мачкане , а не въглехидратен мъж да си пльосне шкембето отгоре и ,  и да губи ерекция на пет минути.

Извинявам , се за отколонението по темата:)

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, esox22 said:

Проверил съм по темата: Брадите се пускат за да се демонстрира мъжество пред другите мъже , а не за жените.

Тия си пускат бради, защото така пише в Корана. А защо пише така е отделен въпрос, без връзка с Украйна :) 

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Това че напоследък някои дами (и не само ) се прехласват по Кадиров     много ми прилича на ситуацията с обожавания  Ким Чен Ун . Също двамата си приличат охраненост.😃

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, Doris said:

Това че напоследък някои дами (и не само ) се прехласват по Кадиров     много ми прилича на ситуацията с обожавания  Ким Чен Ун . Също двамата си приличат охраненост.😃

Приличаха си. Кимчо отслабна :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Следващата агресия на Нигерия със сняг....

 

Русия заяви, че провежда учения на острови, които се оспорват от Япония, дни след като се оттегли от мирните преговори в отговор на решението на Токио да наложи санкции на Русия за нейната инвазия в Украйна, съобщава Би Би Си.....

Източният военен окръг на Русия заяви, че ще проведе военни учения на островите с повече от 3000 войници и стотици армейска техника.

По-рано Япония осъди Русия за оттеглянето от мирните преговори и за спирането на съвместни икономически проекти във връзка с островите.

 

768x432.jpg?_=1608500636

 

Япония остро осъди решението на Русия да отмени мирните преговори с Токио, които ще изгладят териториалните им спорове за Курилските острови и официално ще сложат край на Втората световна война.

По време наа изслушване в горната камара на националния парламент японският министър-председател Фумио Кишида нарече този ход "суров", "неоправдан" и "неприемлив".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...