Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

Преди 5 минути, scaner said:

Какво значи "поляризирани"? Фактите сочат кога са се появили труповете. Къде тук е поляризацията?

Ти продължаваш да бъркаш с интерпретацията. Да, като съпоставиш датите, ясно се вижда че едната страна лъже и е затънала в го@на до шия. Това ли е поляризацията? Ми да не е затъвала. Това не е поляризация, това е просто резултатът от съпоставянето на фактите и твърденията на всяка страна.

Не ме слагай в твоето положение! Аз не интерпретирам по никакъв начин фактите, т.е нищо не си измислям! Интересувам се от факти само в чистия им вид и не давам нещо от себе си. В случая интересното е, че ти целенасочено пропускаш много от фактите и излагаш само тези които ти харесват.

 

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 11 часа, scaner said:

Руснаците по техните данни стоя целия март, до 30 март. Труповете се появяват на снимките след 10-ти март, тогава се изкопава и общият гроб до църквата. От това следва. Най-малко. Не говорим за свидетелите и степента на разложение.

През цялото време за Буча се водят боеве. Погледни сводките.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, skiahtro said:

Не ме слагай в твоето положение! Аз не интерпретирам по никакъв начин фактите, т.е нищо не си измислям! Интересувам се от факти само в чистия им вид и не давам нещо от себе си.

Ми фактите вече ги споменахме - труповете са се появили по времето на руската окупация.

Преди 1 минута, skiahtro said:

В случая интересното е, че ти целенасочено пропускаш много от фактите и излагаш само тези които ти харесват.

Кои факти пропускам?

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Кухулин said:

През цялото време за Буча се водят боеве. Погледни сводките.

Да бе, но такива боеве няма как да доведат до куршумни рани в тила, и до заравяне на хора в общия гроб на църквата, до която достъп нямат украинците.  Погледни пак кадрите, близо до труповете няма поражения от снаряди и ракети. Че и с вързани ръце. Айде по-полека.

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, scaner said:

Да бе, но такива боеве няма как да доведат до куршумни рани в тила, и до заравяне на хора в общия гроб на църквата, до която достъп нямат украинците.  Погледни пак кадрите, близо до труповете няма поражения от снаряди и ракети. Че и с вързани ръце. Айде по-полека.

Ти нещо съвсем изключи...

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, scaner said:

Да бе, но такива боеве няма как да доведат до куршумни рани в тила, и до заравяне на хора в общия гроб на църквата, до която достъп нямат украинците.  Погледни пак кадрите, близо до труповете няма поражения от снаряди и ракети. Че и с вързани ръце. Айде по-полека.

Доказана постановка, единия си мърда ръката, жив труп-зомби, другия прибягва да пикае, трети  при ровене в инфото бил мародер и екзикотиран , или не било така, а нещо друго. 
Специално за сателитните снимки, които са типичен пример за диип фейк и дигитална инжинерна фалшификация.
 От бучата , танка разпърчатосан в тясна уличка , обгорени стомани, НО под танка никакви следи от пожар или взрив, по уличката високи кооперации със Цели стъкла и прозорци, чисти и непоръбени, никакви следи от нищо. Ха сега де, ново 20 и един мишок от Зеления бункер!😀

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, laplandetza said:

Доказана постановка, единия си мърда ръката, жив труп-зомби, другия прибягва да пикае, трети  при ровене в инфото бил мародер и екзикотиран , или не било така, а нещо друго. 

Що не се определиш първо, така ли било или не било така?

Хората като си сложиха очилата, видяха че тези твърдения са безпредментни. Може да опиташ и ти.

Преди 2 минути, laplandetza said:

Специално за сателитните снимки, които са типичен пример за диип фейк и дигитална инжинерна фалшификация.

Доказателства? Нъц, а?

Преди 2 минути, laplandetza said:

От бучата , танка разпърчатосан в тясна уличка , обгорени стомани, НО под танка никакви следи от пожар или взрив, по уличката високи кооперации със Цели стъкла и прозорци, чисти и непоръбени, никакви следи от нищо.

Хаха, попадналл си на цели стъкла, браво. А останалите кооперации? Ти май само една снимка си погледнал от далеко? Ясно...

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 7 минути, scaner said:

Що не се определиш първо, така ли било или не било така?

Хората като си сложиха очилата, видяха че тези твърдения са безпредментни. Може да опиташ и ти.

Доказателства? Нъц, а?

Хаха, попадналл си на цели стъкла, браво. А останалите кооперации? Ти май само една снимка си погледнал от далеко? Ясно...

Тоя нет се напълни  лбги тролове.......танка е бил бутиков по поръчка на президентското нашмъркано синче.......😀

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, laplandetza said:

Тоя нет се напълни  лбги тролове.......танка е бил бутиков по поръчка на президентското нашмъркано синче.......

На какво си, че ти се привижда тая какафония?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 30 минути, Кухулин said:

Всички искат войната да продължи до победа

Тези дни се завъртя една интересна картинка. Струва ми се, че на този етап добре отразява териториалния аспект.

876614.jpg

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Сармат said:

https://www.facebook.com/276491613220330/posts/1040243193511831/

До ,колко е вярна информация .

Половината от твоите линкове не ги отварям. За какво става дума?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, laplandetza said:

Тоя нет се напълни  лбги тролове.......танка е бил бутиков по поръчка на президентското нашмъркано синче.......😀

Лапландец, както си ги заформил "мисловните" си конструкции, скоро ще стигнеш до извода, че война изобщо няма. И че всичко - убийства, разрушения, бомби, мини и прочие - е инсценировка на нацистите-украинци... които са се маскирали като агресивни руснаци.

Съвземи се вече бе... докторе:hypnosis:

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, Кухулин said:

Твоята "водеща хипотеза" ми се  видя доста смешна, особено в качеството и на водеща. Но както и да е, извинявай, ако съм те засегнал.

Дай алтернативно обяснение.  Какво невероятно има в хипотезата  Путин да изпадне в ступор, особено след като развоят на войната няма нищо общо с първоначалните му представи при планирането. Ако работата на т.н. вертикаль власти блокира за известно време е съвсем нормално да се появят разни "странности".  Явно възприемаш Путин като някакъв Бог или безотказна машина, която не е в състояние да изпита шок, да изпадне в ступор или нещо подобно. Не е Бог, а най-обикновен човек. Сталин също изпада  в ступор в първите дни на  германското нападение именно защото не го е очаквал и действията на германците се разминават от вътрешните му представи. 

Що се отнася до действията, то пропагандата също е действие и индиректно или вторично ни показва нагласите на тази или онази част от "башните".  Русия е обхваната от победобесие.  Самият факт, че все още не се допуска думата "война", показва ясно, че няма как да има мирно споразумение или примирие. Такова се сключва, ако се осъзнае, че се води война. Мир се сключва от воюващи страни.  При специалните операции няма мир, а има изпълнение, има постигане на цели или провал на операцията.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шпага said:

Лапландец, както си ги заформил "мисловните" си конструкции, скоро ще стигнеш до извода, че война изобщо няма. И че всичко - убийства, разрушения, бомби, мини и прочие - е инсценировка на нацистите-украинци... които са се маскирали като агресивни руснаци.

Съвземи се вече бе... докторе:hypnosis:

Няма война , има Специална военна операция.
Подобна на Военната операция на САЩ в Сирия , Ирак, Югославия....

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, laplandetza said:

Няма война , има Специална военна операция.
Подобна на Военната операция на САЩ в Сирия , Ирак, Югославия....

Е, сега вече ме нокаутира😂 С нищо не мога да ти възразя.

  • Харесва ми! 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Atom said:

Дай алтернативно обяснение.

Алтернативно обяснение: влизат в Буча азовците (документирано), екзекутират няколко руски колаборанти и приписват  убийствата на руснаците.

Преди 1 минута, Atom said:

 

Самият факт, че все още не се допуска думата "война", показва ясно, че няма как да има мирно споразумение или примирие. Такова се сключва, ако се осъзнае, че се води война. Мир се сключва от воюващи страни.  При специалните операции няма мир, а има изпълнение, има постигане на цели или провал на операцията.

Думата война не се допуска, защото влече след себе си определени юридически последствия. Например спиране на транзита на газ през Украйна. Затова и самата Украйна не е в състояние на война. С нефта е същата история. Вчера отчетоха рекорден транзит на нефт от Русия през Полша - 80% ръст от предвоенните нива. Половината ГСМ в Украйна е от руски нефт,  преработен в полски рафинерии. Русия го унищожава на украинска територия с калибри и нещата се завъртат. Това не е  война, а специална операция ;)  

  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Atom said:

Колко на брой са тези азовци и не ги ли избиха вече?

Около 4к мисля, основно в Мариупол, Харков и Киев. Но имат бази и в други градове.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...