Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022 година. - Продължение


Recommended Posts

  • Потребител
Just now, bulgaroid said:

Не се научихте да четете написаното и това е.Това е симптоматично за всички почитатели на Путин,да не е заболяване някакво,заразно ли е?

Кое не ти е ясно?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 5,4k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 9 минути, Orbit said:

Дай да видим какво виждаш ? Каква е тази идеология коядо споделям според теб? Дай нещо по конкретно как си разбрал за това ?

Хайде тогава да повторим
1. Писах някакъв пост и изказах мнение, че мотивите и действията на Путин се припокриват 1:1 с дефиницията на РАН за понятието фашизъм.
2. Ти ми писа, че не разбирам нищо
3. Помолих те да обясниш. 

След като твърдиш уверено, че не разбирам нищо значи ти самия разбираш и виждаш моята заблуда. Разбираш мотивите на Путин и ти е ясно, че това не е фашизъм.  Предположиш, че споделяш неговата идеология и затова я разбираш. Явно съм сгрешил и си просто външен анализатор.  Извинявам се за грешката си и още един път се извинявам ако нещо съм те обидил.

Все пак факта, че разбираш за какво става въпрос и, че според теб аз съм в заблуда си остава. Би ли обяснил защо идеологията и действията на Путин не са фашизъм?

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Atom said:

Хайде тогава да повторим
1. Писах някакъв пост и изказах мнение, че мотивите и действията на Путин се припокриват 1:1 с дефиницията на РАН за понятието фашизъм.
2. Ти ми писа, че не разбирам нищо
3. Помолих те да обясниш. 

След като твърдиш уверено, че не разбирам нищо значи ти самия разбираш и виждаш моята заблуда. Разбираш мотивите на Путин и ти е ясно, че това не е фашизъм.  Предположиш, че споделяш неговата идеология и затова я разбираш. Явно съм сгрешил и си просто външен анализатор.  Извинявам се за грешката си и още един път се извинявам ако нещо съм те обидил.

Все пак факта, че разбираш за какво става въпрос и, че според теб аз съм в заблуда си остава. Би ли обяснил защо идеологията и действията на Путин не са фашизъм?

След което ти каза че виждаш и други работи

И следва отново същия въпрос

Дай да видим какво виждаш ? Каква е тази идеология коядо споделям според теб? Дай нещо по конкретно как си разбрал за това ?

 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Orbit said:

Каква е тази идеология коядо споделям според теб?

Е хайде сега. Нали се разбрахме по този пункт или това го пропусна: "Явно съм сгрешил и си просто външен анализаторИзвинявам се за грешката си и още един път се извинявам ако нещо съм те обидил."

Още един път ти се извинявам и още един път потвърждавам,  че нямам никакви основания да съдя или приемам, че споделяш някаква идеология, каквато и да е тя.

Сега все пак ще ми отговориш ли на въпроса, защо според теб идеологията и действията на Путин  не са фашизъм. 

Редактирано от Atom
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Atom said:

Е хайде сега. Нали се разбрахме по този пункт или това го пропусна: "Явно съм сгрешил и си просто външен анализатор.  Извинявам се за грешката си и още един път се извинявам ако нещо съм те обидил."

Още един път ти се извинявам и още един път потвърждавам,  че нямам никакви основания да съдя или приемам, че споделяш някаква идеология, каквато и да е тя.

Сега все пак ще ми отговориш ли на въпроса, защо според теб идеологията и действията на Путин според теб не са фашизъм.

 

А сега след като си призна грешката че не виждаш нещата ясно по отношение на моята идеология, кое те кара да мислиш че виждаш ясно нещата по отношение на ситуацията която се случва в Украина ?

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, Orbit said:

А сега след като си призна грешката че не виждаш нещата ясно по отношение на моята идеология, кое те кара да мислиш че виждаш ясно нещата по отношение на ситуацията която се случва в Украина ?

Мисля, че бях достатъчно ясен. Цитирах дефиницията на РАН за понятието "фашизъм". Мотивирах се пункт, по пункт защо действията на Путин се припокриват 1:1 с това определение. Това няма отношение дали разбирам или не какво става в Украйна.  Действията на Путин според мен са фашизъм според тази дефиниция.

Нещо неясно?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Atom said:

Мисля, че бях достатъчно ясен. Цитирах дефиницията на РАН за понятието "фашизъм". Мотивирах се пункт, по пункт защо действията на Путин се припокриват 1:1 с това определение. Това няма отношение дали разбирам или не какво става в Украйна.  Действията на Путин според мен са фашизъм според тази дефиниция.

Нещо неясно?

Правилно ли да разбирам че не разбираш какво се случва в Украйна ?

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Orbit said:

Правилно ли да разбирам че не разбираш какво се случва в Украйна ?

Дали разбирам или не, това си е моя работа. Както аз не знам какво ти е в главата, така и ти няма как да разбереш какво разбирам аз и какво не разбирам.  В случая обаче това няма никакво значение и нищо общо с това което те питам.

Хайде още веднъж. Има едно определение на фашизма от РАН което е публично и не е мое.  Има действия и идеи на г.н Путин които също са публични. Та, според мен действията и идеите на Путин се припокриват 1:1 с определението на РАН за понятието фашизъм.  Толкова ли е трудно да се схване?

Путинизмът е фашизъм. Това е твърдението ми.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 16 минути, Atom said:

Действията на Путин според мен са

Сталинизъм. И нямат нищо общо с фашизма и нацизма. Путин и Сталин са си лика-прилика. Но интересно защо пропагандата не посочва тази аналогия? А причината да не го прави е,че левичарите и комунистите (като съфорумеца Б.Киров🙂),ще нададат вой по всички земни кълбета. Но най-вече защото САЩ и Англия ще трябва да обясняват защо са били съюзници на Сталин тогава. Затова решават до Путин да прилепят Хитлер. И вълкът-сит,и агнето-цяло.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Руските политолози застъпват мнението, че  "нацизмът и фашизмът никога не са напускали съзнанието на западноевропейците. Това сега е реванш за загубената преди 75 год. война. Дори М. Татчър открито е заявявала: " Не е справедливо толкова много ресурси да са във владение на Русия" Идеята, че западната цивилизация е еманация на човешкото развитие сама по себе си малко се отличава от фашистките идеологии."

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Atom said:

Дали разбирам или не, това си е моя работа. Както аз не знам какво ти е в главата, така и ти няма как да разбереш какво разбирам аз и какво не разбирам.  В случая обаче това няма никакво значение и нищо общо с това което те питам.

Хайде още веднъж. Има едно определение на фашизма от РАН което е публично и не е мое.  Има действия и идеи на г.н Путин които също са публични. Та, според мен действията и идеите на Путин се припокриват 1:1 с определението на РАН за понятието фашизъм.  Толкова ли е трудно да се схване?

Путинизмът е фашизъм. Това е твърдението ми.

 

Никой не ти пречи да твърдиш каквото и да е било. Само че после да не се налага да се извиняваш , както се случи по рано. 

Пак и твоите твърдения едва ли имат голямо значение.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, Orbit said:

Пак и твоите твърдения едва ли имат голямо значение.

Ако нямаха значение, нямаше да ме репликираш с безсмислени и безинформативни реплики.  Което или който е без значение обикновено се игнорира, а не репликира.

Така и не разбрах, според теб защо идеологията и действията на Путин не са фашизъм. Нали от там тръгна.  Явно нямаш аргумент и освен разни безинформативни реплики не може да напишеш нищо смислено. Нищо и така става. липсата на информация все пак е информация.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, Atom said:

Ако нямаха значение, нямаше да ме репликираш с безсмислени и безинформативни реплики.  Което или който е без значение обикновено се игнорира, а не репликира.

Така и не разбрах, според теб защо идеологията и действията на Путин не са фашизъм. Нали от там тръгна.  Явно нямаш аргумент и освен разни безинформативни реплики не може да напишеш нищо смислено. Нищо и така става. липсата на информация все пак е информация.

Няма и да разбереш.

Видя се фактически кой пише безсмислици - след което се извиняваше.

Редактирано от Orbit
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 45 минути, deaf said:

Сталинизъм. И нямат нищо общо с фашизма и нацизма.

Всички тези етикети - сталинизъм, нацизъм, фашизъм и т.н. нямат никакъв смисъл ако не се конкретизират. Т.е. ако не им се дадат някакви дефиниции. Аз писах вече защо употребих термина фашизъм и уточних, че става въпрос за дефиницията на РАН. Путинизмът се припокрива 1:1 с определението на РАН за фашизъм. Руската академия на науките е официална институция, при това вътрешна за Русия. Т.е.  в случая и дума не може да става за западна пропаганда. Имаме някакво определение и сравняваме пункт по пункт има или няма съвпадения. 

Предполагам по същия начин ако се направи сравнение точка по точка с определението на Умберто Еко, пак ще има съвпадение или припокриване в много голяма степен. 

Иначе може да използваме всякакви етикети, но ако не се дефинират ясно така, че да може да се направи проверка и сравнение,  най-вероятно наистина става въпрос за гола пропаганда.

Редактирано от Atom
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

https://fb.watch/bAqdKWDth1/

Николаев унищожена руска техника.

https://fb.watch/bAqq7e14om/

Винница ракетен удар върху летището.

 

https://fb.watch/bAqx_7t4d_/

Войната от първо лице Ирпин

https://fb.watch/bAqBqcgxgO/

Чернигов ...

https://fb.watch/bAqIoDUo7t/

Видео урок как да използвате Джавелин.

https://www.facebook.com/100006442660293/posts/3158140701077321/

Инструкции за уязвими места при руската техника.

https://fb.watch/bAr5d9ZtjD/

Бягащи хора в Киевска област под обстрел

https://fb.watch/bArDvdzBMZ/

Москва

https://fb.watch/bArGH6sH5b/

Пак Москва хора протестират срещу войната.

https://www.facebook.com/100069073844828/posts/270214245291035/

Сумска област Унищожена руска техника.

 

https://www.facebook.com/100064359595429/posts/325543296267654/

Загинали и ранени хора след руски обстрел в Крематоркс.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от Сармат
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Atom said:

Всички тези етикети - сталинизъм, нацизъм, фашизъм и т.н. нямат никакъв смисъл ако не се конкретизират.

Колко пъти да ти давам своето определение за сталинизъм? Цял "чаршаф" изписах за целите на Путин по-горе... За росияните,която е по същество сталинистка и комунистическа идея и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Военна сводка

Редактирано от tantin
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...