Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022-2023 година.


Recommended Posts

  • Потребител
Украинская военная техника будет ремонтироваться на производственных мощностях Болгарии. Это позволит обеспечить скорость и качество починки.

«Сегодня в разговоре с премьер-министром Болгарии инициировано налаживание взаимодействия для ремонта украинской военной техники на производственных мощностях Болгарии. Убежден, такое сотрудничество будет выгодно и для болгарских компаний, и для болгарской экономики, а для нас важно качество и сроки», — заявил президент Украины Владимир Зеленский
 
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 14k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • scaner

    2628

  • Пандора

    1252

  • sir

    1237

  • resavsky

    968

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Днес нашият премиер беше разходен да види какви са последствията от прехвалената, в този клуб включително, съвременна война в града. Ако други народи искат да опитат такава война, нека се поучат. 

Българите са воювали в поле, укрепявали са градовете и народа си, а в Украйна напротив искат населението им да бъде убивано, защото телевизионерите, въоръжени с камера са воюващите, а не войниците. Не ми хвалете този начин на война. Мръсен е.

Толкова информация се изля, толкова източници, само човек да има желание и да не се стиска, а ти толкова нищо да не разбереш от случващото се.

Не е истина направо...

  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Премьер Болгарии убежден, что Украина выиграет войну, а все демократические страны будут стоять на ее стороне.

Кирилл Петков говорит, что ему было важно воочию увидеть последствия войны в Украине.

"Самая трогательная картина, которую я сегодня увидел, - это была детская игрушка среди завалов жилого дома, который поразила русская ракета. Поэтому, я не могу сказать, что это военная операция или специальная операция - это война против гражданских", - сказал он.
 
  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Втори след княза said:

Предубеден съм към информационната война. Тя е срещу ума на хората, вкл. българския. Аз не искам да ме формира телевизор.

Ето какво ми разказаха за случка в Киев. В дома на знаменита личност- засл. актриса СССР искали да се настанят стрелци. Тя не искала да ги остави да мародерстват сами и не се скрила в мазето след сирената. В резултат ракета по стрелковото гнездо я убила. Това е то- жив щит. Не опазва стрелеца, но медиите ще покажат трагедията. 

Мръсна история.

Предубеден съм и по Ботевски мразя хората, които нямат морал и не могат да вденат какво се случва.
Актрисата е убита от рашиста ракета ... но вместо да виниш руснаците, ти виниш украинците.

Безморалните хора не са хора, а бесни мастии. Само тежка лопата за тях. 🤬

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Втори след княза said:

Ето какво ми разказаха за случка в Киев. В дома на знаменита личност- засл. актриса СССР искали да се настанят стрелци. Тя не искала да ги остави да мародерстват сами и не се скрила в мазето след сирената. В резултат ракета по стрелковото гнездо я убила. Това е то- жив щит.

Не, това не е жив щит. Жив щит щеше да е, ако я бяха задържали насила при тях, при това бяха обявили това пред врага за да знае и да го бодат морални тръпки.

При война в градски условия гражданското население пречи и на настъпващите,  и на отбрняващите се. Те все пак не се бият от любов към стрелянето. Но нещо ти се губят тези дребни неща...

Колкото до телевизора, интернет не е телевизор. Имаш възможност да търсиш и съпоставяш информация. Е, ако дълго си бил на телевизонна диета, тези способности закърняват, и трябва време за релаксация. Но определено имаш възможност да си отвориш очите.

  • Харесва ми! 2
  • Благодаря! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Подоляк о переговорах на базе Рамштайн: У меня очень плохие новости для России


 
Подоляк о переговорах на базе Рамштайн: У меня очень плохие новости для России - Фото
Михаил Подоляк (Фото: пресс-служба Офиса президента)
 
 
 

После переговоров министров обороны 40 стран на авиабазе Рамштайн будет расширена западная военная помощь Украине. Об этом сообщил в Twitter советник главы Офиса президента Михаил Подоляк.

 

Он вспомнил, что одним из странных требований РФ в начале широкомасштабной войны была "демилитаризация" Украины.

"Что ж, после вчерашней эпохальной встречи 40 министров обороны стран мира имею очень плохие новости для России. Объем, скорость, упрощенная логистика, расширенная номенклатура оружия – Украина существенно усиливается", – написал он.

 

Читайте также разбор: Место встречи – база Рамштайн. Как коллективный Запад создал коалицию в поддержку Украины

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, Втори след княза said:

1. САЩ проиграват канала по който ще стане размяната на пленени в Азовстал американци, защото са решили, че Русия ще победи.

Любопитно ми е, ти от къде почерпи информация, че в Азовстал има американци?

Иначе, САЩ нямаше да се ангажират с такава военна помощ за Украйна и ленд-лизата, ако не смятаха че Русия ще загуби :) Тук няма място за избор.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Втори след княза said:

Като си експерт, как интерпретираш езика на тялото в следната снимка?

Место встречи – база Рамштайн. Как коллективный Запад создал коалицию в поддержку Украины

Може да му се ака 🤣

Форум НАУКА! "Езика на тялото" - по снимка, източници от фейсбук, Надежди от пропагандисти. линкове от афера.бг.....
Положението е:

Dan Marino Holy Shit GIF

Редактирано от Absurde
  • ХаХа 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Втори след княза said:

Ама не знае да си каже, а преводачката от предишните снимки е назад, та му се налага да стиска кълки. 🤣

Ето ти още смимки от срещата. Не знам какво теле търсиш под този вол. 🙄

1.thumb.jpg.90c3f5332b2d5bac0e694dc2bb40b7da.jpg

2.thumb.jpg.9a580704da22be6ab406fa56205b870b.jpg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Втори след княза said:

Колега, братство не означава добри отношения.

Колега, под братска страна и народ се разбират приятелски страна и народ.
Толкова приятелски, че чак братски ... иначе очевидно те не са от една майка.

Естествено никой не очаква от бавноразвиеващ се социопат да ги разбира тези
неща, така че ти е простено и то да не ги разбираш. 🤣

  • Харесва ми! 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, Втори след княза said:

Братя означава произход от едни родители. В какви отношения ще бъдат е избор. Когато Тарас Булба убива сина си, те пак остават баща и син. Няма "били".

Ти зарежи Тарас Булба. Просвети ни, кои са общите родители на руснаци и украинци. А ако нямат общи родители, за какво повдигаш този спор изобщо?

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Doris said:
Преди 11 минути, scaner said:

Ти зарежи Тарас Булба. Просвети ни, кои са общите родители на руснаци и украинци. А ако нямат общи родители, за какво повдигаш този спор изобщо?

Адам и Ева.

Това си иска сериозни доказателства :) Защото в тази форма е само постулат, и то съмнителен за голяма част от хората.

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Жо Ро said:

Прави ми впечатление, въпреки че не харесвам @Втори след княза особено, че се държиш по един и същ арогантен и психопатски начин с всеки, чието мнение не ти допада.

Някак си се притеснявам, че ти идва по бащина линия, знаеш ли? 

Войната и убийствата са престъпления и когато се говори за тях, няма място за алтернативни
гледни точки: или поддържаш тези престъпления, или ги отричаш.

Аз нямам никаква милост към хората, които подкрепят рашистката война - и тъй като съм
"абразивен" характер, това веднага излиза на показ. Но позицията ми е твърда.

ПП. Както виждам заяждането и на теб никак не ти е чуждо. 🤣

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, gmladenov said:

Войната и убийствата са престъпления и когато се говори за тях, няма място за алтернативни
гледни точки: или поддържаш тези престъпления, или ги отричаш.

Аз нямам никаква милост към хората, които подкрепят рашистката война - и тъй като съм
"абразивен" характер, това веднага излиза на показ. Но позицията ми е твърда.

ПП. Както виждам заяждането и на теб никак не ти е чуждо. 🤣

Аз го правя само когато открия някой, който го заслужава, един вид feedback. 

За войната и престъпленията имаш право, но подобни хора не се поддават на рационални доводи и не заслужават да се спори с тях, защото така само им наливаш вода в канчето или си като тях. Просто ignore. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Както се коментира в друга тема- славянската група. Там сме

Значи може да се каже, че рашистите започнаха братоубийствена война.

Същите тези рашисти официално ни нарекоха "неприятелска" страна и на нас първи
ни спряха газа (заедно с този на Полша).

Да поддържаш рашистите е не само социопатия, но и предателсто към България.

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...