Отиди на
Форум "Наука"

Руско-украинската война 2022-2024 година.


Recommended Posts

  • Потребители

Между 30 и 50 процента по различни проучвания. А според „моето“ 90 процента. Специално се оглеждам и наблюдавам случайни разговори и реакции по улиците. Освен това в моето лично обкръжение от образовани и необразовани имам само един познат, който е осъзнат приятел на Украйна и е наясно с нещата. Само един. Другите знаят каквото знаят от телевизора. Путинистите у нас са русофили, а русофилите са путинисти. Ето тук едно проучване от от март 2024, в което сме номер едно.

original.jpeg

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 2,8k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

@Incorrectus Твоето наблюдение съвпада с моето.

Имам дори познати, които имат приятели руснаци, които руснаци са против войната и срещу Путин. Но моите познати, не могат да разберат защо така реагирали техните приятели руснаци. Те нашите защитават руснаците повече от самите руснаци.

Това може да се промени единствено със следващото поколение. Лошото е, че младите са особенна "стока". Не знам как правилно да ги определя.

 

Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...