Отиди на
Форум "Наука"

Интересът на България диктува слаба Русия


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 15 минути, cucumerario said:

Това са някакви украински опорки, а всъщност е някаква нацистка демагогия... Препоръчвам да се обърнеш, към по-специализирана и систематизирана литература, където ще намериш търсените от теб определения!

Хвърчат тук някакви квалификации и подозирам, че можеш  да продължиш така до утре с празните приказки.. Но няма да ни кажеш какво е нацизъм. Ама иначе си много запознат. 
Явно русофилията е най-ефективният начин за подмладяване на мозъка. Русофилите разсъждавате като 5 годишни, които  водят спор като се тръшкат и използват "аргументи" като "аз знам,  ама няма да ти кажа" и " ти пък си много грозен".

Здраве да е. Още един поклонник на култа на Спагетеното чудовище, пардон на митичния украински нацизъм и неговия пророк на Земята Св. Путин- да се свети ботоксът му.  Така, че е добре темата да се изнесе в религиозния раздел.

Редактирано от др-бр
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 549
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 54 минути, cucumerario said:

Нацизма в Русия не може да оправдава нацизма, където и да било по света, вкл. и в Украйна! Това е опит за отклоняване от проблема и съответно опит за заблуда..

Ако някой е престъпник, това не оправдава другите престъпници по никакъв начин, нито оправдава толерирането им!

Аз питам за конкретен овластен украински политик, който с действията си да е следвал нацистка идеология. И докато не посочиш такъв, аргументирайки се със съответните факти и доказателства, значи в Украйна на управленско ниво нацизъм няма, за разлика от Русия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, cucumerario said:

Агресията и нацистките ви изтъпления тук се толерират!

Дай си адреса, за да дойда у вас и да пострелям в самозащита. Чул съм, че у вас живеят
гнусни нацисти и това е заплаха за мен. Хич не си мисли, че това е агресия и престъпление.
Аз просто искам да се защитя от гнусните нацисти в твоя дом.

Точно така действа Русия в Украйна. Ти подкрепяш, така че веднага си давай адреса. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 часа, skorpion1980 said:

Аз питам за конкретен овластен украински политик, който с действията си да е следвал нацистка идеология. И докато не посочиш такъв, аргументирайки се със съответните факти и доказателства, значи в Украйна на управленско ниво нацизъм няма, за разлика от Русия.

:) Ами виждаш ли, да речем, в този форум (сайт за украинска пропаганда) цари абсолютно малоумие, идиотизъм и чалга, накъдето и да се обърнеш и накъдето и да погледнеш и не знам дали разбираш, но съвсем не е необходимо, да посочвам някой точно конкретен участник, да се аргументирам, за това...

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 5 минути, cucumerario said:

:) Ами виждаш ли, да речем, в този форум цари абсолютно малоумие, идиотизъм и чалга, накъдето и да се обърнеш и накъдето и да погледнеш и не знам дали разбираш, но съвсем не е необходимо, да посочвам някой точно конкретен участник, да се аргументирам, за това...

Напротив, нужно е, форумът е научен и всяко твърдение трябва да се аргументира с реални факти и доказателства. Докато не посочиш такива за нацизъм в управлението на Украйна, твърдението ти остава голо и невярно.

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, skorpion1980 said:

Напротив, нужно е, форумът е научен и всяко твърдение трябва да се аргументира с реални факти и доказателства. Докато не посочиш такива за нацизъм в управлението на Украйна, твърдението ти остава голо и невярно.

Няма нищо научно в твърденията които се правят тук! Сайта е проводник на пропаганда за малоумници! Зле прикрита нацистка демагогия!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, skorpion1980 said:

Напротив, нужно е, форумът е научен и всяко твърдение трябва да се аргументира с реални факти и доказателства. Докато не посочиш такива за нацизъм в управлението на Украйна, твърдението ти остава голо и невярно.

Аргументирай твърдението, че Русия е с по- високи нива на корупция и източник за БВП.  

On 25.06.2024 г. at 23:41, skorpion1980 said:

На първо време това означава рязък спад на влиянието на държава, чието население генерално живее по-лошо от нашето, има по-нисък БВП на глава от населението и по-високи нива на корупция.

иначе твърдението ти остава гола пропаганда. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Няма нищо научно в твърденията които се правят тук! Сайта е проводник на пропаганда за малоумници! Зле прикрита нацистка демагогия!:)

По тази логика твоето е зле прикрита демагогия на съвременния руски нацизъм. Аз обосновах неговото съществуване, посочвайки реални факти. Сега ти ще трябва да посочиш конкретно име на овластен украински политик, прилагащ нацистка идеология, иначе си просто един лъжец.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 8 минути, cucumerario said:

Няма нищо научно в твърденията които се правят тук!

Кое му е научното на твоето твърдение, че украинците са нацисти или че се управляват от нацисти?

Ако човек има малко здрав разум, той ще знае, че някакъв много малък процент от населението на
всяка страна са нео-нацисти. Русия не е изключение.

Слава богу това са маргинали, които нямат кой знае какво влияние в обществото.

Съответно да се твърди, че цяла нация са нацисти, е несеризно. Човекът, който прави подобни
изказвания, очевидно няма здрав разум, а е просто надъхан джихадист, тръгнал на кръстоносен
поход да бори въпросната нация.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Втори след княза said:

Аргументирай твърдението, че Русия е с по- високи нива на корупция и източник за БВП.  

иначе твърдението ти остава гола пропаганда. 

Има си достатъчно данни, че нивата на корупция в Русия са съизмерими с тези в най-бедните африкански държави. Великият руски актьор Андрей Кончаловский беше обяснил, че ако при тях изостававето в това отношение е логично заради колонизацията им, то кой е колонизирал Русия през последните столетия, че да е на сходни нива на корупция. При тези несметни ресурси за 2024 година минималната работна заплата в Русия е 176 евро с изключение на федерален окръг Москва, където е с 50 % повече съобразно местен закон. Корупцията винаги е била, е и ще бъде причина за ограничаване на доходите на хората. Всички тези факти плюс фалшивото православие, управлявано от морални уайки като открадналия 14 млрд. долара от акцизи Гундяев, превръщат Русия в държава, чието влияние над по-малки страни е вредно и всяко нейно отслабване намалява опциите изобщо да има такова влияние. Затова интересът на България диктува слаба Русия.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, Втори след княза said:

Аргументирай твърдението, че Русия е с по- високи нива на корупция и източник за БВП. 

Според Световната Банка, българският БВП на човек от населението е 15797,6 щд, докато руският е 13817 щд.
https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD?name_desc=false

За корупция няма конкретна метрика. Изводът се прави въз основа на цялостната политическа система.
Ние сме малко или много правова държава, докато Русия е диктатура, клоято по условие е корумпирана.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

  Всъщност има индекс за корупцията, според който България е на 86-то в света, а Русия на на 143-то

https://bg.wikipedia.org/wiki/Индекс_за_възприятие_на_корупцията

А дали е изчисляван от нацисти за съжаление не знам :) ...

 

Редактирано от Grifin
Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, skorpion1980 said:

По тази логика твоето е зле прикрита демагогия на съвременния руски нацизъм. Аз обосновах неговото съществуване, посочвайки реални факти. Сега ти ще трябва да посочиш конкретно име на овластен украински политик, прилагащ нацистка идеология, иначе си просто един лъжец.

Точно така, по логиката на демагогията е така... ...Ако не ти изпея Зайченцето Бяло, съм лъжец... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, cucumerario said:

Точно така, по логиката на демагогията е така... ...Ако не ти изпея Зайченцето Бяло, съм лъжец... :)

Не, ако не представиш факти и доказателства за твърденията си, то ти си лъжец. Аз твърдя, че в Украйна на управленско ниво нацизъм няма. Хайде опровергай ме де. Не можеш.

Link to comment
Share on other sites

Преди 42 минути, skorpion1980 said:

Не, ако не представиш факти и доказателства за твърденията си, то ти си лъжец. Аз твърдя, че в Украйна на управленско ниво нацизъм няма. Хайде опровергай ме де. Не можеш.

:)

Ами предпочитам, да си остана лъжец. Твърденията ти, както и твърденията в този пропаганден сайт налагащ агресия и омраза, като ценност, говорят сами за себе си и нямам никакво намерение, да ги опровергавам. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, cucumerario said:

Твърденията ти, както и твърденията в този пропаганден сайт налагащ агресия и омраза ...

Твоите твърдения, че украинците са нацисти, какво налагат? Мир и любов, нъл тъй. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Преди 13 минути, gmladenov said:

Твоите твърдения, че украинците са нацисти, какво налагат? Мир и любов, нъл тъй. 🙄

Имаш в предвид, твърденията, за моите твърдения? :)

Ми не знам, вероятно ви налагат някакви опорки... :)

А украинците са нацисти, колкото и германците са нацисти или дори българите, които са водили нацистка политика през ВСВ . Пък има политики, които дори и днес имат подобни мераци...

Докато има малоумници, ще има хитреци и измамници, които ще ви поднасят подобни идеологии, като торта с глазура... От вас се иска само, да вземете лопатите и избиете бесните кучета, когато потрябва.. Нали така? Лесно е, бесните кучета, ще избиват бесните кучета... :)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, cucumerario said:

:)

Ами предпочитам, да си остана лъжец. Твърденията ти, както и твърденията в този пропаганден сайт налагащ агресия и омраза, като ценност, говорят сами за себе си и нямам никакво намерение, да ги опровергавам. 

 

Нямаш намерение да опитваш да ги опровергаваш, защото нямаш аргументи, с които да го направиш. И не сайтът е пропаганден, а определени потребители в него като теб. Ти си този, който налага агресия и пропаганда в полза на Путин с лъжите си, че в управлението на Украйна имало нацисти, а аз съм този, който има моралното право да те нарича лъжец под тема, която аз съм пуснал. 

Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, skorpion1980 said:

Нямаш намерение да опитваш да ги опровергаваш, защото нямаш аргументи, с които да го направиш. И не сайтът е пропаганден, а определени потребители в него като теб. Ти си този, който налага агресия и пропаганда в полза на Путин с лъжите си, че в управлението на Украйна имало нацисти, а аз съм този, който има моралното право да те нарича лъжец под тема, която аз съм пуснал. 

Да така е, аз нямам аргументи и ако забелязваш не участвам в ничии глупави игрички, оставям фактите, да говорят сами..

Кой има нещо различно от путин в кухината, вижда...

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, cucumerario said:

Да така е, аз нямам аргументи и ако забелязваш не участвам в ничии глупави игрички, оставям фактите, да говорят сами..

Кой има нещо различно от путин в кухината, вижда...

Ами фактите говорят, че в украинската политика нацизъм няма, в руската определено такъв има.

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 минути, skorpion1980 said:

Ами фактите говорят, че в украинската политика нацизъм няма, в руската определено такъв има.

Ми добре... Но забелязвх, че за путин този път пропусна... Това може и да е добър знак, предполагам можеш и още по-добре...:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Ми добре... Но забелязвх, че за путин този път пропусна... Това може и да е добър знак...:)

Аз лоши знаци в тази тема не съм давал, за разлика от теб.

Link to comment
Share on other sites

Преди 15 минути, skorpion1980 said:

Аз лоши знаци в тази тема не съм давал, за разлика от теб.

Ми не знам... Но човек само, като прочете заглавието, получава усещане, за негативизъм и триумф над нечие нещастие...

Въобще идеята, да се възползваме от слабите и болните и извличаме облаги от тях, не ми изглежда като особено вдъхновяващ знак..

Но може би в условията на дехуманизация е донякъде разбираемо, което обяснява и наличието на подддръжници тук, както и усещането, че няма нищо нередно...

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, cucumerario said:

Имаш в предвид, твърденията, за моите твърдения? :)

Истина е, че не си твърдял как украински пеленачета са нацисти. Съвсем очевидно смяташ, обаче,
че в Украйна има доста нацизъм:

Не ми инспектира всеки твой постинг, но пристрастията ти са очевидни.

Съвсем очевидно вярваш, че в Украйна има нацизъм (изключая пеленачетата), докато руските
бесни кучета не бива да ги избиваме. Боже опази такъв нацизъм. 🙄

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

Преди 7 минути, gmladenov said:

Истина е, че не си твърдял как украински пеленачета са нацисти. Съвсем очевидно смяташ, обаче,
че в Украйна има доста нацизъм:

Не ми инспектира всеки твой постинг, но пристрастията ти са очевидни.

Съвсем очевидно вярваш, че в Украйна има нацизъм (изключая пеленачетата), докато руските
бесни кучета не бива да ги избиваме.

Няма спор, в украйна има доста нацизъм, това с точките горе са факти, лесно проверими и установени от независими източници.

Да вярвам, че не бива да избиваме нито руските, нито българските бесни кучета, поне докато има някаква надежда, която да оправдае това, да не го правим...:)

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...