Отиди на
Форум "Наука"

Интересът на България диктува слаба Русия


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 49 минути, scaner said:

По определение, не е мъж. И явно статутът и видът и отговаря на критериите за женската красота, след като е допусната и е спечелила :)  Никой не те пита дали на теб лично то харесва, за какво протестираш всъщност?

В случая под "греда" се разбират ей такива мозъчни спирачки, не позволяващи да се види действителността.

Твоята мозъчна спирачка ти пречи да видиш, че е безпредметно да сравняваш различни цивилизации  Ти си мислиш, че "евроатлантическата" цивилизация е превъзхождаща всички останали и всички останали трябва да се равняват по нея. В руския свят мъж не може да спечели женски конкурс. И това не се дължи на липсваща руска обективност. Все едно да се опиташ да убедиш мюсюлманин, че християнството е превъзхождаща идеология. Излез от розовия си балон. Да твърдиш, че мъж заслужава да спечели женски конкурс за красота не е нито свръхобективно, нито свръхвъзвишено, че да трябва да го пропагандираш на целия свят. Всуе се мориш.

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 549
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 3 часа, Шпага said:

Впрочем, преди войната се изживявах като русофил ...

Аз минах през същия преход. От пасивен русофил до (върл) русофоб. Пропагандата хубаво ме беше хванала.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 32 минути, Gabraka said:

Твоята мозъчна спирачка ти пречи да видиш, че е безпредметно да сравняваш различни цивилизации  Ти си мислиш, че "евроатлантическата" цивилизация е превъзхождаща всички останали и всички останали трябва да се равняват по нея. В руския свят мъж не може да спечели женски конкурс. И това не се дължи на липсваща руска обективност. Все едно да се опиташ да убедиш мюсюлманин, че християнството е превъзхождаща идеология. Излез от розовия си балон. Да твърдиш, че мъж заслужава да спечели женски конкурс за красота не е нито свръхобективно, нито свръхвъзвишено, че да трябва да го пропагандираш на целия свят. Всуе се мориш.

Мяташ се като риба на сухо.

В случая имаме ситуация, по която в конкурса участва транссексуална жена, което и дава всички права на участие. Какво значениое има тези в пещерите какво смятат? Именно тяхното поведение е субективно, защото вземат решение на база собствените предразсъдъци, и ти с тях. Схвана ли? Мъж бил участвал, значи :)

Пък и примерът ти не струва. За красота няма обективни критерии. За какво я намеси тогава?

Какво изобщо искаш да докажеш? Освен глупавата пропаганда на "руският свят"?


Както и да се извърташ, при науката, от която тръгнахме, има строги критерии за обективност. И особените черти на руската душевност не позволяват те да се спазват. Това го виждаме ежедневно, сега.

Какъв руски свят, какви пет лева? Какви ценности изобщо там, в момента се демонстрира деградацията им. Всеки с акъл в главата бяга от там.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Gabraka said:

В руския свят мъж не може да спечели женски конкурс.

В руския свят са доказани расисти, сексисти и хомофоби. Такива са им законите.

Ако и ние живеехме в такова варврско общество, ловът на русороби щеше да е
напълно законен. 🤬

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Gabraka said:

Мъжът в женски дрехи, който стана Мис Невада каква сламка е в окото на западната обективност за женска красота?

Ако това е представата ти за мъж... объркал си се:

Трансджендър хубавица стана "Мис Невада" СНИМКИ

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Gabraka said:

Мъжът в женски дрехи, който стана Мис Невада каква сламка е в окото на западната обективност за женска красота? По-скоро ти си отвори очите и се огледай ;)

Има такова нещо че се злоупотребява със свободата в западните общества. Много хора не харесват джендърските изстъпления, но свобода какво да правиш. Примерно в спорта се взеха мерки срещу джендърите които с една смяна на пола от 100тно място в ранг листата стават шампиони. 

Да се надяваме че Тръмп като стане президент, ще вземе мерки, както и да е, това да име кусура дет се вика.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Кибик said:

Има такова нещо че се злоупотребява със свободата в западните общества.

... както и да е, това да име кусура дет се вика.

+1000

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 часа, Шпага said:

Дали са велики писатели, велики композитори, художници, учени...

Това е вярно, но трябва да се взима предвид и мащаба. Ако не се лъжа някъде около Наполеоновите войни Русия изпреварва Франция и става най-населената държава в цивилизованият свят(Индия няма, Китай е многоезичен и разкъсан от колониалните сили). И се запазва в първата тройка/четворка мнооого дълго. Стотици години. Има и милиони европейски имигранти. 

На фона на този мащаб черният квадрат на Малевич не е особено впечатляващ. При безспорните научни постижения РИ и СССР вероятно са на нивото на Унгария и Австрия примерно. Днес РФ са никой, дори не влизат  в топ 10 при научните публикации.

Та имат ли с какво да се гордеят руснаците(и адептите им) - да. Впечатляващи ли са тези постижения на фона на останалата част от света - по-скоро не. 

Редактирано от Amazonski
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Шпага said:

Ако това е представата ти за мъж... объркал си се:

Трансджендър хубавица стана "Мис Невада" СНИМКИ

Повечето жени нямат толкова красиво и нежно излъчване и такава фигура. Ако не знаех че е транс жена щях да си помисля че е от малкото с почти перфектен външен вид. С това тяло, поглед, лице и коса слага в джобчето си повечето модели. 

От друга страна мисля че е редно в конкурси за женска красота да участват само родилите се като жени. Както и в конкурсите за мъже само тези родени като мъже. 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 5 часа, Gabraka said:

В руския свят мъж не може да спечели женски конкурс.

То е защото там стандартите налага елитът. А той има друга сексуална ориентация. Начело с батюшката в бункера, Голубое лобби и учебниците, от които са ги учили в КГБ.

Цитирай

Педофилия - явление вечное, в биологическом смысле — изначально конструктивное, так как любовь к детям, с явной сексуальной окраской или без нее, обеспечивает выживание вида, социализацию опекаемого (Г.Б. Дерягин. Криминальная сексология).

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Incorrectus said:

То е защото там стандартите налага елитът. А той има друга сексуална ориентация. Начело с батюшката в бункера, Голубое лобби и учебниците, от които са ги учили в КГБ.

 

И аз това казвам. В руския свят човешко същество, което има пишка, няма как да спечели конкурс за женска красота. И това е напълно обективно. Защото в Русия обективността не се определя от Ню Йорк. Цивилизацията е друга. Обаче в Ню Йорк мислят, че тяхната цивилизация е напълно правилна и разни български нюйоркчани се вземат насериозно и пропагандират, че жени с пишки е напълно напредничава и величава идея. Еми... не е така. Нито в Русия, нито в Китай, нито в Индия, нито в арабския свят това е приемливо. Западният идеал за жени с пишки е малцинство на планетата Земя. И всички напъни за изключителност и правота са смешни.

Извадете си главите от пясъка и вижте, че има и друга гледна точка. И тази гледна точка доминира в България. Ако има референдум в България, то всички, притежаващи пишки, биха били мъже без право на участие в конкурси за женска красота. Ако вие държите мъже с пишки да са свободни да участват в женски конкурси за красота, това еи прави фашисти. Мнозинството в България не приема човешките същества с пишки за жени. Ак9 твърдите обратното, вие сте част от малцинството. А когато малцинството се налага над мнозинството, това е фашизъм, а не демокрация. Тъжно, но факт.

След десетина години Бретън-Уудската система ще е в миналото, а с нея и жените с пишки... Ще потърпим още малко и после ще дойде промяната.

 

 

 

 

И за да не съм в офтопик - в български интерес е Русия да е слаба, защото в противен случай България би била Задунайска губерния. Но също така в български интерес е Русия да не е съвсем слаба, защото в противен случай България би била турски вилает. Точно затова съм оптимист - Русия днес не е свръхсилна, но е по-силна Турция. Затова България ще продължи да съществува, въпрели днешните си брюкселски индивидуалистки и троцкистки политици.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Gabraka said:

И аз това казвам. В руския свят човешко същество, което има пишка, няма как да спечели конкурс за женска красота. И това е напълно обективно. Защото в Русия обективността не се определя от Ню Йорк. Цивилизацията е друга. Обаче в Ню Йорк мислят, че тяхната цивилизация е напълно правилна и разни български нюйоркчани се вземат насериозно и пропагандират, че жени с пишки е напълно напредничава и величава идея. Еми... не е така. Нито в Русия, нито в Китай, нито в Индия, нито в арабския свят това е приемливо. Западният идеал за жени с пишки е малцинство на планетата Земя. И всички напъни за изключителност и правота са смешни.

Извадете си главите от пясъка и вижте, че има и друга гледна точка. И тази гледна точка доминира в България. Ако има референдум в България, то всички, притежаващи пишки, биха били мъже без право на участие в конкурси за женска красота. Ако вие държите мъже с пишки да са свободни да участват в женски конкурси за красота, това еи прави фашисти. Мнозинството в България не приема човешките същества с пишки за жени. Ак9 твърдите обратното, вие сте част от малцинството. А когато малцинството се налага над мнозинството, това е фашизъм, а не демокрация. Тъжно, но факт.

Знаем, знаем че има и други гледни точни. Но не мислиш ли, че е адски ограничен светогледът, който в цялото разнообразие на човешкото общество вижда само две групи хора, с пишки и без пишки? Какво трябва да си причини човек, че да се свлече до там? Не ми го побира главата...

Но както виждаш, дори вие имате право на глас да си изказвате мнението. А доколко то ще има значение, е съвсем друг въпрос. Пък ако повече ви харесва в Индия, Китай или в арабсккият свят, и за там никой не ви ограничава да се изнесете. Що ще се мъчите тука, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Gabraka said:

И за да не съм в офтопик - в български интерес е Русия да е слаба, защото в противен случай България би била Задунайска губерния. Но също така в български интерес е Русия да не е съвсем слаба, защото в противен случай България би била турски вилает. Точно затова съм оптимист - Русия днес не е свръхсилна, но е по-силна Турция. Затова България ще продължи да съществува, въпрели днешните си брюкселски индивидуалистки и троцкистки политици.

Ако България беше достатъчно силна, нямаше да има значение каква е Русия. 

... е пък точно за това не трябва да си оптимист - Турция и Русия в момента са малко приятелчета и току са се разбрали за България кой какво да отмъкне.

... Колкото и слаба да е Русия, нейната агентура тук може да прави каквото си поиска и това се дължи само на нашата слабост.  На мен ми омръзна 30 годишното политическо театро, което е толкова пошло, че само КГБ може да го измисли. Посолството се опитва да режисира, ама от КГБшник попада на друг КГБшник. Отчайващо американско безсилие! А ние се надяваме те да ни оправят  :)

Типичен пример: тоз форум - изведнъж се появиха толкоз евроатлантици, че му идва малко множко? Бе бива театро, бива, ама да питам модераторите къде е публиката? Само аз ли съм бе? Само за мен ли го разигравате? Е трогнат съм! 

(но да ви кажа на ухо- съвсем чат пат чета този огромен писмовен труд, който се излива тук) Недейте да се хабите! Особено артисти дето за една нощ си сменят амплоато ГМладенов русофил->русофоб, Сканер наука->русофобия .

Сменили сте пиесата, пък аз не знам и ръкопляскам не на място  :)  Обяснете ми бре хора  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 21 минути, scaner said:

Знаем, знаем че има и други гледни точни. Но не мислиш ли, че е адски ограничен светогледът, който в цялото разнообразие на човешкото общество вижда само две групи хора, с пишки и без пишки? Какво трябва да си причини човек, че да се свлече до там? Не ми го побира главата...

Но както виждаш, дори вие имате право на глас да си изказвате мнението. А доколко то ще има значение, е съвсем друг въпрос. Пък ако повече ви харесва в Индия, Китай или в арабсккият свят, и за там никой не ви ограничава да се изнесете. Що ще се мъчите тука, нали?

Това, което трябва да си причини човек е да прочете какво мислят западните учени, а то е че има човешки същества с Y хромозома и човешки същества без Y хромозома. Два вида човешки същества. Мъжко човешко същество и женско човешко същество.

 

А ако повече ви харесва във Флорида и Калифорния, изнесете се там. Не е нужно да превъзпитавате местните, че човешко същество без женски първични полови белези може да печели конкурс за женска красота. Толкова е просто.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, Gabraka said:
  Преди 34 минути, scaner said:

Знаем, знаем че има и други гледни точни. Но не мислиш ли, че е адски ограничен светогледът, който в цялото разнообразие на човешкото общество вижда само две групи хора, с пишки и без пишки? Какво трябва да си причини човек, че да се свлече до там? Не ми го побира главата...

А уж си умен? Въпросът не е в светогледът, ав  какво въздействие върху здравината на обществото ще има допускането на междинни полови състояния. Половото размиване е част от похода за атомизация на обществта и оттам за техния разпад, след което една глобална върхушка ще командва едно глобално стадо.

  Ако питаш мен - аз ще изтърпя един прайд да се разпищови по централните улици за един ден, защото знам с какво вътрешно напрежение живеят тези хора, знаейки, че не са нито рак, нито риба. Нека това ги разтовари, да се успокоят и да си бъдат нормални труженици в ежедневието. Воала!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 2 часа, Gabraka said:

И аз това казвам.

Но също така в български интерес е Русия да не е съвсем слаба, защото в противен случай България би била турски вилает.

А аз не казах това. И там е същото, даже по-зле. Да се чуди човек как така западът се управлява от извратеняци, но народите му живеят добре. Русия се управлява от гений, а народът живее зле.

В историята обаче нещата не се случват по тази удобна логика. На 9.09.1885г. всички се опасяват, че Османската империя ще нападне и размаже Княжество България. На телеграмата за подкрепа на Александър Батенберг, Александър III изобщо не си прави труд да отговори. Нещо повече, в София се получава телеграма от Азиятския департамент, съгласувана с Александър III и Гирс, в която се нарежда на княз Кантакузин да напусне поста на български военен министър, а по-късно руските офицери на българска служба получават нареждане да напуснат страната... Толкова за руската помощ, която пази братята българи от Османската империя.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Incorrectus said:

А аз не казах това. И там е същото, даже по-зле. Да се чуди човек как така западът се управлява от извратеняци, но народите му живеят добре. Русия се управлява от гений, а народът живее зле.

Защо мислиш, че народът на Русия живее зле? Защото мъж с пишка не е спечелил Мис Воронеж ли? Моят народ се управлява от западняци и не живее добре - затварят се училища, затварят се болници. Добре, че Саудитска Арабия не продължиха договора за продажба на петрол в долари. Добре, че Христо Иванов се оттегли и "Да България" се маргинализира. Такива неща. Светът се променя. Спукай розовия си балон.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 11 минути, Gabraka said:

Това, което трябва да си причини човек е да прочете какво мислят западните учени, а то е че има човешки същества с Y хромозома и човешки същества без Y хромозома. Два вида човешки същества. Мъжко човешко същество и женско човешко същество.

Не спирай, продължавай да глледаш какво мислят западните учени! А те освен това мислят, че освен биологичен пол има и социален пол, както и психологически пол (гендърна идентичност). Тоест нещата не се ограничават само до X и Y хромозоми. Разбира се, това в учебника за осми клас не го пише. Нещо повече, освен масовите комбинации XY (мъж) и XX (жена) се срещат и значително по-редки, като  XXY, XYY. Наричай ги както искаш, не са мъже нито жени в общоприетият смисъл.

Пак западните учени, с които се съгласяват и множеството останали са установили цели шест типа природна сексуалност. Това да си ограничаваш представите само до хомосексуалност и хетеросексуалност си е отявлено невежество. Е, случва се, имаме примери :)

И точно наличието на тези три типа пол дава цялото разнообразие на хората. Точно несъвпадението на биологичният пол и гендърната идентичност води до гендерна дисфория, резултатът в крайна сметка е тази дама на конкурса по красота. Това с делене на хората на такива с пишки и без няма как да поправиш и премахнеш. Щеш не щеш, трябва да свикваш.

Така че не ми препоръчвай четене, а се залавяй сам да се образоваш. А аз ще си взема още кола и пуканки :)

Но излизаме вече извън темата. С хомофобия няма да направиш Русия по-силна, нито ще измениш нещо към добро в България.

Преди 2 минути, Gabraka said:

Защо мислиш, че народът на Русия живее зле? Защото мъж с пишка не е спечелил Мис Воронеж ли? Моят народ се управлява от западняци и не живее добре - затварят се училища, затварят се болници. Добре, че Саудитска Арабия не продължиха договора за продажба на петрол в долари. Добре, че Христо Иванов се оттегли и "Да България" се маргинализира. Такива неща. Светът се променя. Спукай розовия си балон.

Мъка, мъкааааа... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Gabraka said:
  Преди 7 минути, Incorrectus said:

А аз не казах това. И там е същото, даже по-зле. Да се чуди човек как така западът се управлява от извратеняци, но народите му живеят добре. Русия се управлява от гений, а народът живее зле.

Народът на запад живее добре, защото е стъпил върху натрупвания от миналото, които бавно се стопяват.  Извратеняците не управляват, а са марионетки. Те създават видимост за демокрация, а нея всъщност я няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Exhemus said:

Недейте да се хабите! Особено артисти дето за една нощ си сменят амплоато ГМладенов русофил->русофоб ...

Понякога се случва така, че дълго време спиш, пък после вземеш, та се събудиш. Събъждането е бързо.
Ти не ги разбираш тези, защото още спинкаш.

Още вярваш на мита за добрите руснаци. И Путин като тресне атомната бомба, пак лошите западняци
ще са виновни. А той докато напада чужди страни с танкове е борец за мир.

И после ние сме с промити мозъци, а ти се обективният. Айде у лево. 🙄

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Exhemus said:

Ако България беше достатъчно силна, нямаше да има значение каква е Русия. 

... е пък точно за това не трябва да си оптимист - Турция и Русия в момента са малко приятелчета и току са се разбрали за България кой какво да отмъкне.

... Колкото и слаба да е Русия, нейната агентура тук може да прави каквото си поиска и това се дължи само на нашата слабост.  На мен ми омръзна 30 годишното политическо театро, което е толкова пошло, че само КГБ може да го измисли. Посолството се опитва да режисира, ама от КГБшник попада на друг КГБшник. Отчайващо американско безсилие! А ние се надяваме те да ни оправят  :)

Типичен пример: тоз форум - изведнъж се появиха толкоз евроатлантици, че му идва малко множко? Бе бива театро, бива, ама да питам модераторите къде е публиката? Само аз ли съм бе? Само за мен ли го разигравате? Е трогнат съм! 

(но да ви кажа на ухо- съвсем чат пат чета този огромен писмовен труд, който се излива тук) Недейте да се хабите! Особено артисти дето за една нощ си сменят амплоато ГМладенов русофил->русофоб, Сканер наука->русофобия .

Сменили сте пиесата, пък аз не знам и ръкопляскам не на място  :)  Обяснете ми бре хора  :)

 

Човека се възмущава, че му опонират. Помогнете му бе хора.

🤣

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 23 минути, gmladenov said:

Понякога се случва така, че дълго време спиш, пък после вземеш, та се събудиш. Събъждането е бързо.
Ти не ги разбираш тези, защото още спинкаш.

Още вярваш на мита за добрите руснаци. И Путин като тресне атомната бомба, пак лошите западняци
ще са виновни. А той докато напада чужди страни с танкове е борец за мир.

И после ние сме с промити мозъци, а ти се обективният. Айде у лево. 🙄

 

Боже! как ти вярвам!  :)

Май, свикнал си да командваш парада :)

Преди: -Вечна дружба! Айде у десно!

Сега: -Лоши руснаци! Айде у лево!

------

Мили другарчета, май няма кой да играе русофил в пиесата, та да си излеете злобните реплики връз него?

Аз съм публика драги! Без мен! :)

Изливайте се в оная голямата тема, дето не я чета. 

ПС

Сигурно я четат в посолството, та затова се стараете толкоз?

 

Редактирано от Exhemus
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...