Отиди на
Форум "Наука"

Кого избират американците през 2024


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 1 час, Storen said:

Друг проблем е васалното поданическо мислене на голяма част от българите.

В Кремъл седнаха и написаха под благосклонния поглед на Путин списък на държавите с "деструктивни" срещу Русия нагласи. Там са всички държави членуващи в Европейският съюз без Унгария и...Словакия! България е в "черния списък" на Русия,въпреки ниските васални поклони на управляващите русофили към Матушката.

 

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 52
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 2 часа, Storen said:

 Пиша ви ги тези неща не защото се чувствам засегнат от коментара ви (не е така), а за да можем в бъдеще  да разговаряме по-сериозно и без прекалени емоции.

 

Коментарът ми беше изцяло саркастичен и съм съгласен с написаното от Вас. Аз самият съм писал сходни неща тук и обикновено онези, които са Ви сложили усмивки и чуденки на коментарите, веднага ми пишат, че съм путинофил, от руската школа и т.н. Реших саркастично да ги изпреваря и аз да Ви го напиша, но явно съм останал неразбран.

А понятието "демократисти" ще го заимствам от Вас дори и да не искате да го споделите с мене : )

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, gmladenov said:

Друг сериозен проблем е месианският комплекс на някои коментиращи. 😂

Колега дайте по-сериозно с аргументацията. Със закачки, пощипване и имоджи тази работа не става. Съвсем искрено, ми е интересно да прочета мнението ви по тези въпроси.

 

Преди 2 часа, Atom said:

И аз не знам, затова и зададох въпроса. Моето усещане (но само усещане) е, че полиархията  обхваща по-широк кръг от хора

Ако приемем че броя на властовите центрове е определящ дефиницията става много проблематична. Съмнявам още още по времето на класическата атинска олигархия броя и критериите да са били много ясни. В днешно време тази тема е още по-чувствителна защото се асоциира с корупция. Членовете на олигархията избягват медийното внимание и се крият зад дебели стени от споразумения за поверителност. Обикновено само най-новите членове (първа генерация) на олигархията са отразени в медиите и са в центъра на общественото внимание. Прилича малко на обред на преминаване в ранг. 

 

Преди 1 час, deaf said:

В Кремъл седнаха и написаха под благосклонния поглед на Путин списък на държавите с "деструктивни" срещу Русия нагласи. Там са всички държави членуващи в Европейският съюз без Унгария и...Словакия! България е в "черния списък" на Русия,въпреки ниските васални поклони на управляващите русофили към Матушката.

 

Да, за съжаление такива примери има много.

 

Преди 1 час, Gabraka said:

Коментарът ми беше изцяло саркастичен и съм съгласен с написаното от Вас.

Радвам се да го чуя и се извинявам. Не бях съвсем сигурен дали коментара е саркастичен. Пиша само от няколко дена в този форум и още не съм наясно с позициите на участниците.

 

Редактирано от Storen
Link to comment
Share on other sites

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...