Отиди на
Форум "Наука"

Как едно от лицата на световната лека атлетика през последните години накара част от родните путинисти да изкопаят ново дъно в комплексарщината и менталните си увреждания.


Recommended Posts

  • Потребител

От два дни комплексарщината на някои хора (разбира се путинисти) достигна нови висини във връзка с подобрения рекорд на Стефка Костадинова от страна на хегемонката в скока на височина в днешно време Ярослава Магучих чрез евтини и пошли фотошопове по адрес на последната. Магучих доминира в дисциплината от 2 години, вече 2 пъти е европейска шампионка, веднъж световна, преди това има 2 сребърни медала от първите си 2 световни (първият от тях още като 18-годишна девойка) и бронзов от Олимпиадата в Токио, също така титли от първенствата по лека атлетика в зала и тези за девойки. При тази биография, говореща за сериозно постоянство и изключителни спортно-технически умения, ако имаше нещо вярно в тези фотошопове, опитващи се да придадат на Магучих изпъкнала адамова ябълка и пенис, отдавна да се е вдигнал международен скандал, особено като се има предвид, че световната й титла беше спечелена не къде да е, а в Будапеща. Човек като й напише името в Гугъл и като прегледа безбройните нейни снимки там, не намира нито една, която по какъвто и да било начин да съответства на тези хейтърски фотошопове, създадени от някой жалък роден комплексар. 
А истината е проста - постоянството и възходящият устойчив тренд на доминация на Магучих доведоха до това, че поредната й победа се отличи от останалите с подобряване на световния рекорд. И всъщност самата Стефка Костадинова по нейните думи съвсем професионално е намекнала на Магучих преди около месец, че е готова да й подобри рекорда. 
През тези 37 години още една състезателка в дисциплината висок скок при жените даваше индикации, че може да го постигне и това беше хърватката Бланка Влашич, самата Стефка Костадинова също беше изразила очакване това да се случи, но не стана. Със сигурност ако конкретно Влашич беше подобрила този рекорд, не бихме гледали такава родна комплексарщина по едно от лицата на световната лека атлетика, каквато за жалост наблюдаваме по адрес на Магучих през последните два дни. 

Всичко това говори, че макар да не важи за всички тях, че да си путинист у нас е предпоставка за ментални увреждания.

Редактирано от skorpion1980
  • Харесва ми! 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 126
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

То ако има някой, за когото може с висока степен на сигурност да се твърди, че е зобил здраво, това са точно лекоатлетите от соц блока от 80-те и особено жените, сред които е и Стефка. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 часа, skorpion1980 said:

От два дни комплексарщината на някои хора (разбира се путинисти) достигна нови висини

По-скоро, достига нови низости и дъна :)

Цитирай

Всичко това говори, че макар да не важи за всички тях, че да си путинист у нас е предпоставка за ментални увреждания.

Бих казал, че менталните увреждания са предпоставка за путинизъм! Не всички хора с ментални увреждания са путинисти, но всички путьовци, пардон - путинисти, са слабоумни. Другият вариант е да са безкрайно зли и нагли, но в повечето случаи са просто слабоумни. :)

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 7 минути, Втори след княза said:

Дайте някое име на путинист, за да се уверя, че пишете за реални явления.

Всеки във Фейсбук, който плюе по Магучих и се опитва с нелеп фотоошоп да я изкара мъж.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Понеже нямам профил във фейсбук, би ли ме осветлил?

Не вярвам да сложиш и цитат в който се възхвалява Путин, заради това не смея да те помоля за да могат да бъдат свързани реално проПутин= антиМагучих.

Редактирано от Втори след княза
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 32 минути, Втори след княза said:

Понеже нямам профил във фейсбук, би ли ме осветлил?

Не вярвам да сложиш и цитат в който се възхвалява Путин, заради това не смея да те помоля за да могат да бъдат свързани реално проПутин= антиМагучих.

Ако нямаш профил във ФБ, проблемът си е твой, аз тази констатация я правя на базата на коментари и публикации там. Ако не можеш да събереш 2 и 2, проблемът също си е твой. Но най-големият ти проблем е, че имаш положително отношение към Путин, имайки го за противовес на "Лошия Запад", а истината е, че този агент на КГБ е по-голямо зло за човечеството и особено за православието от всеки западен лидер.

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Путинистите у нас са всъщност крайно-десни елементи/маргинали, които неистово мразят
САЩ и Запада - а покрай и тях Украйна, Израел и всяка друга страна, подкрепяна от Запада.

На тях гадните кравари са им виновни за всичко. Един път на Дир.бг се бях измайтапил, че
когато Путин пр*дне, пак гадните карвари са виновни - и получих сума ти плюсчета. Много им
се иска на хората някой здраво да натупа гадните кравари.

Психолозите със сигурност имат обясняние. Във всяко общество има такива хора.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Влизам във фейса веднъж на два месеца. Влязох заради линк във вестник Сега и това беше първият коментар, който видях - най-отгоре. Как момичето е спечелило заради липса на допинг контрол и гъзолизане към Украйна. Човека беше стереотип - истинска карикатура. Кръглата кърджалийско-мутренска глава, свинските очички, облото телце, снимки с известни личности…жалка история. 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, Втори след княза said:

Понеже нямам профил във фейсбук, би ли ме осветлил?

Не вярвам да сложиш и цитат в който се възхвалява Путин, заради това не смея да те помоля за да могат да бъдат свързани реално проПутин= антиМагучих.

Под новините за нея във ФБ, Ежедневно ми излизат безброй малоумни писания на русофили с пяна на уста. Но не съм си правил труда нито да ги чета всички, нито да ги запомням. В общи линии е следното: със сигурност е нагласено, защото е украинка. Една пишеше нещо от сорта на -американците излъгаха, че са били на луната, че за това ли няма да излъжат. Някакъв пък дълбокомислено обясняваше, как тя всъщност е рускиня. Ярослава било старо руско име, а Днепър(дори не използва Днипро) е стар руски град.

И ето един директен цитат, който  точно илюстрира менталните увреждания на пишещия го.

The record of Stefka Kostadinova has been broken by someone entirely unknown from Ukraine. It all seems very suspicious.

Човечецът е българин, който държи да се излага на английски под новината споделена в международен профил.

Редактирано от др-бр
  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 часа, skorpion1980 said:

тази констатация я правя на базата на коментари и публикации там.

Преди 2 часа, gmladenov said:

Путинистите у нас са всъщност крайно-десни елементи/маргинали

Преди 1 час, Amazonski said:

Човека беше стереотип - истинска карикатура.

Преди 56 минути, др-бр said:

безброй малоумни писания на русофили

Вече разбирам, до един са Путинофили. Пожелавам нататъшни успехи на атлетката.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители
Преди 2 часа, gmladenov said:

Путинистите у нас са всъщност крайно-десни елементи/маргинали, които неистово мразят

От Ленин насам комунистите всъщност са без прекъсване крайнодесни фашисти, въпреки, че се имаха за леви антифашисти. Това е реалистичният прочит на тяхната идеология. Да си комунистически интернационалист означава да си московитски имперски националист. 

Преди 3 часа, Airflow said:

Бих казал, че менталните увреждания са предпоставка за путинизъм! 

Много ги надценявате. Менталните увреждания са лесно поправими с критичност и слушане на аргументи, за което те са абсолютно неспособни. Затова ми хрумва нещо по базово да кажа за тях, грубо биологично, генетично. Очевидността на здравия разум при тях не работи, затова компенсаторно са запратени там, където ги води не обикновеното, а вдъхновеното малоумие.

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Вече разбирам, до един са Путинофили.

Твоите хора са полудяли. Простотия до шия:

Украинска шафрантия открадна рекорда на нашата Стефка

Всичко им подаряват вече на тия укрофашисти. На камерите ясно се вижда, че Ярослава Магучих
скача максимум метър и половина – има-няма, колкото е висок наркоманът Зеленски. И Путин, де,
ама него ореолът на защитник на християнството и традиционните ценности го издига с една-две
глави.

https://lupa.bg/news/ukrainska-shafrantiya-otkradna-rekorda-na-nashata-stefka_302598news.html

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 52 минути, Втори след княза said:

Вече разбирам, до един са Путинофили. Пожелавам нататъшни успехи на атлетката.

Очаквах това включване.  Но  всички знаем кои са тези, които мразят всичко украинско, страдат от хроничен когнитивен дисонанс и си измислят всякакви конспирации, за да го преодолеят.

Редактирано от др-бр
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Спортистите се поздравяват, неудачниците квичат

Как реагира шампион, спортист, успял човек на това да бият рекорда му: Стефка Костадинова
пред NOVA: „Аз пожелах на Магучих да счупи рекорда ми.

Как реагира един никой зад компютъра, комплексар, човек без успехи в живота: „украинката е мъж,
вижте адамовата ябълка!“, „летвата е била по-ниско!“, „пак им дадоха на тия!“,  „откраднаха НИ рекорда“
и тн.

https://breaking.bg/novini/sportistite-se-pozdravyavat-neudachniczite-kvichat/

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

"Гласове" е про-руска медия. Ето новината за Магучих, както и няакой от коментарите:
https://glasove.com/novini/ukrainka-podobri-svetovniya-rekord-na-stefka-kostadinova

"...на снимките ѝ ясно се вижда наличие на адамова ябълка, то остава открит въпросът за наличие на адамов пакет?"

"Голям срам, рекордът да го подобри именно украинка... Да беше някоя от Африка, нямаше толкова да съжалявам."

"Не е ли съмнително, че точно украинка е подобрила рекорда? Да няма политкоректна намеса във височината на летвата?"

"Тя си е чиста Рускиня от Днепропетровск!"

"Нали всички знаем, че и да е допингирана (а вероятността за това е 99,9%) никой в "свободния" и в останалия свят няма да разбере."

" От кой пол е нещото, подобрило рекорда ? "

"Трябва да е украйнка .Нали са Най Най,,,,,,, Каква ли измама ни направиха ?????"

"Очаквайте много "украински" рекорди на "Олимпиадата". Гарантирано от ЦРУ."

  • Харесва ми! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 26 минути, gmladenov said:

Твоите хора са полудяли. Простотия до шия:

Украинска шафрантия открадна рекорда на нашата Стефка

Всичко им подаряват вече на тия укрофашисти. На камерите ясно се вижда, че Ярослава Магучих
скача максимум метър и половина – има-няма, колкото е висок наркоманът Зеленски. И Путин, де,
ама него ореолът на защитник на християнството и традиционните ценности го издига с една-две
глави.

https://lupa.bg/news/ukrainska-shafrantiya-otkradna-rekorda-na-nashata-stefka_302598news.html

Tекстът е генериран само и единствено от lupa.bg, явно те са мръсните путинофили. Ха- ха. Отричам се от тях. lupa.bg не са мои хора. Никога!!!

ПП. Ако са твои хора, извинявай. Все пак, не им се доверявай много.

Редактирано от Втори след княза
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 часа, gmladenov said:

А рекорда на украинката признаваш ли го? Или и ти като твоите хора смяташ, че тя е мъж. 🙄

Първо да изкажа дълбокото си вълнение. За първи път ме питат и заради това съм малко смутен. Не са ме питали при рекорда на Стефка Костадинова, Не са ме питали при удара с ръка на Европейското. Не ме питаха за участието на България в НАТО, но дойде и моя ред.

Да, Да, Да, признавам рекорда на украинката! 

Това ще бъде ли отразено в аналите на IAAF? Ще ми впишат ли името,че съм го признал? Подписа ми трябва ли им?

ДГДСДУ!

Редактирано от Втори след княза
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз отдавна съм изразил  ,мнение ,че "успехите" на българският спорт през епохата на Комунизма ,трябва,да се подставят под съмнение.Част от пропагандата  ,тогава ,бе високите успехи на спортистите ни на международни форуми.И то печелехме медали най вече в неособено популярни спортове и дисциплини.В Сеул ,ако не бяха отстранили отбора ни по щанги ръководен от алхимика Абаджиев  ,щяхме ,да сме трета или четвърта спортна сила в света  ,което е нелепо.До 1992 олимпийските игри ,бяха място за изява само на АМАТЬОРИ спортисти ,което бе огромен недостатък за Запада  ,а в Комунистическият лагер всички спортисти се водеха аматьори ,макар ,че си бяха професионални спортисти.Прост пример давам ,през Комунизма Стефка Костадинова еполучавала заплата не  ,като лекоатлет ,а като военен от ВДФС Тракия пловдив.
 

Редактирано от todorg
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Днес чета и се изумявам. Наистина ли може да има толкова тъпи и злобни хора. Това, че е травестит наистина плъзна масово сред путинофилите. Тези са дъно. Путинофилията им изключва мисленето. Но дори и тук го виждаме. По принцип разумни хора, по определени теми, в които трябва да изявят путинофилията си, изведнъж губят каквото и да е критично и логично мислене. Превръщат се в прости повтарячи на руските опорки.

  • Харесва ми! 4
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Много тежка и злобна комплексарщина ги мъчи всичките тия, вероятно примесена и с неудачи в личния живот, която успява да притъпи всякаква логическа мисъл и благоприличие.

Много съм доволен как путлеропитеците пълнят Чирен заради постижението на украинката, но и това е един от моментите, в които най-много ме е срам, че съм българин.

  • Харесва ми! 2
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А пък аз се кефя на Путиноидни сълзи. Ревете си на воля другарчета. Още два пъти да подобри рекорда.

От друга страна не бива да се омаловажава постижението на Костадинова. Предполагам че рекорда за най-дълго стоящ рекорд още много дълго време няма да бъде подобрен. 

  • Харесва ми! 3
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...