Отиди на
Форум "Наука"

Как едно от лицата на световната лека атлетика през последните години накара част от родните путинисти да изкопаят ново дъно в комплексарщината и менталните си увреждания.


Recommended Posts

  • Потребители

Йорданка Благоева пред ФАКТИ: Да видим какво ще постигне Магучих на Олимпиадата в Париж

Какво трябва да притежаваш, за да поставяш рекорди?
- Малко е изненадващо това, което направи украинката. Знаете, че Стефка направи 209 см , след като много пъти беше скачала 207, 208 см . Може би е ден, може би е шанс, може да е стечение на обстоятелства.

- Това винаги го има в спорта. Нещо да се случи в правилния момент на правилното място…
- Не ме разбирайте погрешно. Не коментирам, че този рекорд е случаен. Но изведнъж от 204 см , от 205 см скочи на 210 см . Самият факт си е факт и ние нямаме право да го коментираме. Предполагам, че е направена допинг проба, защото състезанието е от висок клас. Едно време идваха и мериха летвата. Сигурно и сега е така. Виждам, че и други неща се опитат да се лансират в публичното пространство. Преди дни написах, че още през 1968 година на всички жени спортистки Международният олимпийски комитет им правеше проби за пол. Тогава взимаха секрет от бузата, за да изследват дали сме 100% жени. Този сертификат си го пазя и до днес. Тогава даже си мислех, докато излезe този сертификат: „Боже, дано няма нещо сбъркано в мен“ Така че тези проби предполагам, че се правят и сега и се издава документ. Нали си спомняме южноафриканката на 800 м, която постави рекорд, че се доказва, че има сбъркани хормони. (б.р.- става въпрос за южноафриканската тийнейджърка Кастер Семеня , която спечели с лекота златния медал на 800 м. на световното първенство в Берлин през 2009 година. След това ИААФ обяви, че тя ще бъде подложена на тест за определяна на пола, тъй като има подозрения, че тя не покрива изискванията да се състезава като жена. Семеня пое водачеството в средата на дистанцията и взе комфортна преднина след 400-ния метър, за да финишира с аванс от 2,45 секунди, а времето ѝ беше най-доброто в света за сезона – 1:55,45 минути. Семеня се оказа интерсексуална , с XY хромозоми и естествено високо ниво на тестостерон , което предизвиква спорове за участието ѝ в състезания за жени. През 2019 година Международната асоциация на лекоатлетическите федерации променя правилата си, като позволява на хора с нейното състояние да се състезават в бягането на 400, 800 и 1500 метра само с медикаментозно понижаване на нивата на тестостерон , решение, което Семеня обжалва неуспешно в редица съдилища) Да, при определени хора това е нещо нормално.

- Магучих е на 22 години. Какво да очакваме от нея. Още рекорди или както много спортисти - прави някакво уникално постижение и след това се губи?
- Аз бих повярвала в този рекорд на 100%, когато я видя как ще се представи на Олимпиадата във Франция. Защото дамата, която подобри световния рекорд на Данчето Донкова, изчезна. Тя не направи никакъв резултат, нищо не постигна след това. Така че за мен е много важно какво ще постигне тя. Много е млада, много голям талант е – висока, слаба има всички данни, за да постигне още добри резултати. Когато повториш добро постижение няколко пъти - дори да не е 210, а да е близко до него, пък дай Боже и повече, тогава вече никой няма право да коментира дали е истински рекордът. Така че с нетърпение чакаме Олимпиадата в Париж да видим какво ще постигне Магучих.

https://fakti.bg/mnenia/895626-iordanka-blagoeva-pred-fakti-da-vidim-kakvo-shte-postigne-maguchih-na-olimpiadata-v-parij

  • Харесва ми! 1
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 126
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Понеже не е факт, а внушение, че симпатизанти на Путин злословят срещу Магучих, това е очевидно свързано с репресии срещу русофили. Първо биват нарочени русофилите, че са злобни, примитивни, путиноиди и путлеропитеци, а после идат репресиите. Първо биват дехуманизирани, а после дератизирани.

Един очевидно спортен факт бива политизиран и предизвиква изостряне. Никой не може да свърже простотиите срещу атлетката с русофилите, но провокацията е в ход. Както срещу Майдана стреляха нужни за провокацията грузинци, така и сега се проявяват безпринципни простаци, каквито има и сред нас, готови да плюят наред. Както стрелбата на Майдана беше приписана на този, когото Раздавачката на курабии посочи, така и сега, злобърите и техните простотии се приписват на русофилите.

За да не кажете, че фантазирам, в Пловдив е задържан председателят на Русофили там Златомир Дьовленски. Подлост и мърсотия, която опиянява от радост нашите- отхранени в локвите.

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 6 минути, Втори след княза said:

Никой не може да свърже простотиите срещу атлетката с русофилите

Вече май ти го казаха, че ако не можеш да събереш 2 и 2, това си е единствено твой проблем.

  • Харесва ми! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 минута, Warlord said:

Вече май ти го казаха, че ако не можеш да събереш 2 и 2, това си е единствено твой проблем.

Събрах ги. Получи се провокация, предназначена за истеризация и репресии срещу русофилите.

  • ХаХа 2
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 9 минути, Втори след княза said:

Понеже не е факт, а внушение, че симпатизанти на Путин злословят срещу Магучих, това е очевидно свързано с репресии срещу русофили. Първо биват нарочени русофилите, че са злобни, примитивни, путиноиди и путлеропитеци, а после идат репресиите. Първо биват дехуманизирани, а после дератизирани.

Един очевидно спортен факт бива политизиран и предизвиква изостряне. Никой не може да свърже простотиите срещу атлетката с русофилите, но провокацията е в ход. Както срещу Майдана стреляха нужни за провокацията грузинци, така и сега се проявяват безпринципни простаци, каквито има и сред нас, готови да плюят наред. Както стрелбата на Майдана беше приписана на този, когото Раздавачката на курабии посочи, така и сега, злобърите и техните простотии се приписват на русофилите.

За да не кажете, че фантазирам, в Пловдив е задържан председателят на Русофили там Златомир Дьовленски. Подлост и мърсотия, която опиянява от радост нашите- отхранени в локвите.

Не е внушение, а си е баш факт. Това, че ти нямаш ФБ и това, което пише там не е критерий за теб, си е твой проблем. Както е твой проблем, че бъркаш желаното с  реалното. 

  • Харесва ми! 1
  • Тъжен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор
Преди 4 минути, Втори след княза said:

Събрах ги. Получи се провокация, предназначена за истеризация и репресии срещу русофилите.

Какви репресии те гонят?! Това тука не ти е Путлеристан или КНДР, никой никого не репресира в свободния свят на запад от Москва и Минск.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, skorpion1980 said:

Това, че ти нямаш ФБ и това, което пише там не е критерий за теб, си е твой проблем. Както е твой проблем, че бъркаш желаното с  реалното. 

По- вярно е, че ти бъркаш фейсбук с живота. 

Прочее, дай никовете на двама- трима от тези, които злословят срещу спортния факт, ще видя чрез приятел как същите се изказват преди година за войната и света.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Just now, Warlord said:

Какви репресии те гонят?! Това тука не ти е Путлеристан или КНДР, никой никого не репресира в свободния свят на запад от Москва и Минск.

Незаконно задържане от агенцията по сигурността смяташ, че е "Свободен свят" и свобода на словото? Де- бре. 

  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 28 минути, Втори след княза said:

Понеже не е факт, а внушение, че симпатизанти на Путин злословят срещу Магучих ...

Аз редовно чета коментарите в Дир.бг. Те са превзети от силна про-руска (и анти-западна) агитка.

Едни и същи хора твърдят, че Путин е мъдър лидер, докато Буча и детската болница в Киев са
фалшификати. Същите хора изпаднаха в еуфория когато Льо Пен спечели първия кръг на изборите
("браво, Европа се събуди"), а след втория тур веднага се запя песента за фалшифицирани избори.
Пак същите хора застанаха на страната на своите мюсюлмански братя срещу Израел и сега пак
същите хора дискредитират Магучих.

Това сте вие. Малко, жалко, кресливо малцинство от върли западо-фоби, които използва всяка
възможност да злослови срещу продажните ни политици, гадните кравари, гадните ционисти и т.н..

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 28 минути, Втори след княза said:

По- вярно е, че ти бъркаш фейсбук с живота. 

Прочее, дай никовете на двама- трима от тези, които злословят срещу спортния факт, ще видя чрез приятел как същите се изказват преди година за войната и света.

По-горе са посочени. Ако не си чел и не вярваш, проблемът си е твой. И не ти ги давам не защото не мога, а защото поведението ти е нагло и не си заслужил с него да върша нещо, което можеш да свършиш сам. ФБ е представителна извадка, независимо дали на теб ти харесва или не. Първо не си можел да провериш, после си щял да провериш през профила на приятел, хайде бе. Накрая ще кажеш, че това, че някой си пуснал фотошоп срещу Магучих нищо не значело. 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 часа, Кибик said:

От друга страна не бива да се омаловажава постижението на Костадинова. Предполагам че рекорда за най-дълго стоящ рекорд още много дълго време няма да бъде подобрен. 

Ами. Някои от гедерашките "рекорди" още стоят, както и други соц "рекорди" от 80-те. Златните времена на абсолютно чистите и неназобани атлетки от соц блока. Сред които и Костадинова, Йорданка Донкова и други.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Edit: извинявам се погрешна тема.  Мислех, че съм в темата за войната. Ако може да изтриете поста. 

 

 

Редактирано от Amazonski
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, sir said:

Ами. Някои от гедерашките "рекорди" още стоят, както и други соц "рекорди" от 80-те. Златните времена на абсолютно чистите и неназобани атлетки от соц блока. Сред които и Костадинова, Йорданка Донкова и други.

Веднъж за кратко си бях пуснал голяма брада. Обръснах я когато един приятел ми каза, че приличам на българска състезателка по кану-каяк отпреди хормоналните проби...

  • ХаХа 4
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ха ха, 

Виждам, че булонките на Хегемона са наджафкали скромния неутрал Втория, понеже си нямат друг русофил под ръка.  :)   :)

Ама той не е русофил бре! Едва ли ще ме чуете сред врявата.

Сега да не ме почнете мен? Аз съм публика, да се разберем!  :)

Вашият режисьор го е смъднало да се бръкне да плати на един двама щатни русофили, че да стане театрото. Така, да си джафкате към месечината няма файда  :)

  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Една дискусия от дир.бг май 2023 Копирах, защото е с повече коментари. Пак присъстват "ватенки", "хахоли", но не се вдига шум. В следващ коментар ще пусна копие от дискусия 2024. 

(нерегистриран)

Колкото и да се напинят украинските убавици никога няма да стигнат нивото на Стефка Костадинова! Ни ко га!!!

 

(нерегистриран)

блатните ватенки пак недоволни. Била по-хубава от жените им. Ми и баба ви Яга е по-хубава от тях.

 

Strikercho

Уха, че и е хубава! Браво на братчетата от Украйна!

 

 (нерегистриран)

мале. От доста време си на сухо, а.

 

(нерегистриран)

вашите изобщо проверявате ли ги и покрай тях и украинките...???

 

(нерегистриран)

А нашата мръхла кога ще върне медала?

 

 (нерегистриран)

"Смелата" брей тия смели хахоли.Камък върху камък да не остане от Усрайна.

 

(нерегистриран)

Руски тролове, скрийте се в миша дупка! Не се набърквайте и в спортни теми.

 

(нерегистриран)

Разбрахме, само чичо Обама и бай Данчо могат да се месят навсякъде

 

(нерегистриран)

Щом е демокрация, всеки може да си се набърква в каквито теми си иска. Като не ти харесва - чемодан, вокзал, Москва!

 

(нерегистриран)

Мисирката сигурно смята, че това е световен рекорд за укронацистите ??

 

(нерегистриран)

Някой знае ли дали рускините участват? Преди няколко години най-добрата беше с 204 см, рускиня, ама не помня името.

 

(нерегистриран)

Мария Ласицкене.

 

(нерегистриран)

Украинките са най-най!

 

 (нерегистриран)

Тези си мислят, че сега когато уж са жертви, могат да зобят, без да ги наказват!

 

теодор тошев

Много е вероятно.

 

 (нерегистриран)

Правилният допинг постига чудеса. Хероиням слава !

 

(нерегистриран)

скочи 209, тогава ще стане Магучая. Сега още не.

 

(нерегистриран)

Женствено и красиво момиче, а не травестит като руско-беларуските допингирани траверси

 

(нерегистриран)

Щом и от травестити разбираш - Маша Аллах

 

(нерегистриран)

Смо защото момичето е украинка та едни суперлативи...До рекорда на Стефка има още доста сантиметри!

 

(нерегистриран)

201 191 187 Много падна нивото в скока на височина,жалка работа. Само преди 10 години имаше 5-6 състезателки с постижения от 204 см до 208 см.

 

(нерегистриран)

Браво! Хубав пичок Дано скочи 212см

 

Gaco Bacov

сигурно реално е била поставена летвата на 190, ама нали е украинка!!!!

 

(нерегистриран)

Жик-так

 

(нерегистриран)

Слава на Украйна !

 

(нерегистриран)

и разбира се е с идеално допинг проби...

 

(нерегистриран)

без конкуренция, и малко зоб , ще скочи и "невероятните" 202 см....... айде още 1 см за украинската кауза .....

 

(нерегистриран)

До 209 има бая още да скача, внимавайте със заглавията. Или акцентирате че е крайненка?

 

(нерегистриран)

Естествено, че това е акцентът.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 3 минути, Втори след княза said:

Една дискусия от дир.бг май 2023 ...

Ама дай линк, де. Ти селективно си избрал анти-руските коментари, а не даваш линк ние да
проверим останалите.

В момента най-коментираната тема в Дир.бг е следната:
Киев получава десетки ПВО от САЩ, Германия, Румъния, Нидерландия и други страни от НАТО

Ето и първите четири от най-одобряваните коментара:

  • Фък Дъ Еу (нерегистриран)
    Хахаха то системи за ПВО има достатъчно по света, ама на никой не му се ходи в Усрайна
    да ги управлява и да умре там ....
     
  • Владо (нерегистриран)
    А в същото време сте с израелските военнопрестъпници и убийци ба деца.Верби сте идиоти.
    Хващай автомата и ба фронта,докато укро туристите у нас се напишат на слънчака 
     
  • Alpha (нерегистриран)
    Явно в Украйна се усеща липсата на унищожените "макети"...
     
  • садфасд (нерегистриран)
    Напишете така статията “ десетки ПВО от САЩ, Германия, Румъния, Нидерландия и други страни
    от НАТО ще бъдат унищожени в осрайна”

Очевидно каква е агитката: обективни русороби, които не искат НАТАО да помага на Украйна.

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 14 минути, Втори след княза said:

Една дискусия от дир.бг май 2023 ...

Ето ги въпросните коментари, сортирарани по "най-одобрявани":
https://corner.dir.bg/comments/ukrainka-premina-granitsata-ot-2-metra-i-e-nepobedena-vav-visokiya-skok-video?sort=approved

Избрано от първите седем най-одобрявани коменара. Както се вижда, всичките са анти-украински:

  • 70 (нерегистриран)
    До 209 има бая още да скача, внимавайте със заглавията. Или акцентирате че е крайненка?
     
  • е па (нерегистриран)
    без конкуренция, и малко зоб , ще скочи и "невероятните" 202 см....... айде още 1 см за украинската кауза .....
     
  • Статия Тъпня (нерегистриран)
    Смо защото момичето е украинка та едни суперлативи...
  • главанака (нерегистриран)
    Тези си мислят, че сега когато уж са жертви, могат да зобят, без да ги наказват!
     

  • Gaco Bacov
    сигурно реално е била поставена летвата на 190, ама нали е украинка!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

А сега дискусия от 07-08.07.24. Не продължава през следващите дни. Общо взето простотии, само двама- трима са регистрирани, другите са анонимни, т.е. може и тролове и злобъри. Повтарят се: за недоверие в дпинг конторола, за русоробите, които газ пикаят, неща познати и тука. Като четете, ще прецените кой е по- проЗ и какви тези защитава. Не ценя високо дир.бг, нокато го дават за пример, запознайте се и вие.

(нерегистриран)
Всичко свързано с могучая и кипучая Украина е съмнително. Сега ще стане мис Япония и Бг, както и победителка в Евровизията...
(нерегистриран)
Скептик съм към Фармакологията....и произхода и Жалко, че не е македонка....те са супер-чиляци
 
(нерегистриран)
ПЪЛНА ДОПИНГ ПРОБА И ИСТИНАТА ЩЕ БЛЕСНЕ !
(нерегистриран)
Защо не е на фронта?
(нерегистриран)
по-добре попитай себе си защо си толкова тъп!
 
(нерегистриран)
И тая на 20 години разбира от политика. Или са я принудили да се изкаже така 2023. Украинската лекоатлетка Ярослава Магучих участва във видео, в което призовава за подкрепа за отстраняването на руски и беларуски спортисти от международни турнири. „Един спортист в основата си е силен и непоклатим човек. Но вече повече от година украинските спортисти влизат в състезанията с мъка. Всеки от тях има разбито сърце, което боли за Украйна. Призовавам всички да подкрепят забраната за руснаци и беларуси да участват в спортни състезания“ 
 (нерегистриран)
Абе тези не са ли във война ?
(нерегистриран)
Кинефити как са радват, чи някаква допингирана атлантичка скочил 207,а ѝ писали 210 за да ни унижават. И изобщо радостта от туй чи на вече измислени форуми българите са състезават с атлантически наркомани. Помиярите на Посолството пак ми дърпат към анадола.
 
(нерегистриран)
навинки иидват тазе седмица - демократ в иран, лейбъристи в ангрия ...макрон печели ....падна брадясалия рекорд на бкп ... кеф !
 
(нерегистриран)
с "магучая" бълХария ! наебаха ли я най накрая !
 (нерегистриран)
ей така ще падне и бълХария ! . тоя брадясало протеже на бкп все някога трябваше да слезе от трона ! . ае чао ! махай се от бок !
(нерегистриран)
Летвата беше заварена. Няма как да падне
 
(нерегистриран)
2.10 метра ама евроатлантически, украинката все пак трябва да може да натрие носа на Путлер, хахаха
 
(нерегистриран)
След сравнителен анализ, спрямо височината на рускинята се доказва, че летвата е била с много под 2.10 сантиметра
(нерегистриран)
Само потурнаци и македонци могат да се радват, че вече няма български световен рекорд! Жалки предатели
(нерегистриран)
И тая на 20 години разбира от политика. Или са я принудили да се изкаже така 2023. Украинската лекоатлетка Ярослава Магучих участва във видео, в което призовава за подкрепа за отстраняването на руски и беларуски спортисти от международни турнири. „Един спортист в основата си е силен и непоклатим човек. Но вече повече от година украинските спортисти влизат в състезанията с мъка. Всеки от тях има разбито сърце, което боли за Украйна. Призовавам всички да подкрепят забраната за руснаци и беларуси да участват в спортни състезания“
 
(нерегистриран)
Такива са си русофобите! Национални предатели. За това България граничи със себе си! Първият русофоб - стефан стамболов. По време на Априлското въстание, не стига че не го вдига, Ами после в заловен да бяга преоблечен като циганка. После, вместо да се включи в опълчението, върти търговия с храни за руския обоз. Става богат като Крез. После, като премиер, ходи да предлага на Султана, България пак да се върне под робство. Добре, че оня е имал страх от Русия
 
(нерегистриран)
Пропусна да каже, че участва в Старозагорското въстание? Но то пък, не се е състояло! ...Абе голям "герой" - духовен баща на съвременните евроанлантици!!!
(нерегистриран)
Седни си! Слаб 2 по история!
(нерегистриран)
Мдааа,а аз съм капитан на трансвселенски космически кораб,открил планетата अवतार,
 
(нерегистриран)
Не, не сте открили планетата Аватар: в превод от хинди писмените буквени знаци които са в коментара Ви; Могла е скачайки да прескочи високата летва - сторила го е, живи + здрави
(нерегистриран)
След 37 години беше достигнато нивото на спорта от времето на социализма, и то при толкова нови технологии на обувките, препаратите и условията на тренировки и обучение. До рекорда на Костадинова даже не можеха да се приближат, и изведнъж го надминават и то точно украинка, която докато не затвърди резултата с поне още поне 1 път и то в някоя неутрална по отношение на Украйна държава не може да се смята за достоверен резултат. Това че не е взела предходните височини от 1 път също внася сериозни съмнения. Не виждам Костадинова за какво толкова се е зарадвала че от рекордьорка става дупка в пространството. Единствената причина да се радва може да е че е взимала стимулатори, и сега съмненията за стимулаторите намаляват. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
(нерегистриран)
Фесовете пак са побеснели в коментарите.
(нерегистриран)
Укропитек, радвай се на победителите си над България! Предател
 
(нерегистриран)
Всички говорят, че проектът Израел е приключил и сега новото място на държавата щяло да бъде в Покрайна с лек излаз на море. Кървавият клоун следва политиката на Парагвай, когато във война избиват всички мъже, и накрая пускат децата, като им рисуват бради. Парагвай губи и 40 процента от територията си
(нерегистриран)
Цял нощ седиш на компа и пиеш и си пишеш? Баси алкохолика!
 
(нерегистриран)
Пиши на украински бе предател!
 
(нерегистриран)
Учи български, фес!
(нерегистриран)
Като ти гледам правописа, ме съмнява, че си българин. Типично укро писане
 (нерегистриран)
Защо всички русофили са грозни, прости, дърти, тъпи и безполови като другаря Велислав Дърев?
 
(нерегистриран)
А русофобите са с два пола!
(нерегистриран)
Укропитеците в България и техните яничари са много горди, че ни отнеха рекорд! Продажници долни
(нерегистриран)
Не знам, пич, но един руски свещеник обявил загиналите руски войници за светци. Цялото поле било осеяно с трупове, а после през тях минали танковете, сега полето светело от парченцата кости на руските войници. Това го казаха по руската телевизия.
(нерегистриран)
На наркотиците на Зеленски ли си или по-яки? И гледаш руска телевизия и ти се привиждат розови евроатлантически еднорози, дето идват да ти го набият!
(нерегистриран)
Професионалната путинска армия, която нахлу в Украйна беше 300 000 Септември 2022-ра Путин мобилизира 300 000 души Медведев каза, че през 2023-та 500 000 са подписали контракт с ВС на РФ. Пригожин каза, че е наел във Вагнер 70 000 затворници. До тук цифрата е 1 170 000 Наскоро Путин каза, че в Украйна има 700 000 военни на СВО. Въпрос, какво стана с 470 000? Тая цифра доста доближава цифрите, които ВСУ и Западните разузнавания съобщават за руските безвъзвратни загуби - убити и тежко ранени.
(нерегистриран)
В тия цифри не се включват загубите на ЛНР и ДНР, които са стотици хиляди. Да сте чували скоро за войски на ЛНР и ДНР? Не нали? Наториха Донбас, Харков и Запорожието. Не случайно наричат ЛНР и ДНР женски републики, защото там са останали само жени.
(нерегистриран)
Сега, кървавият клоун, ще говори на измисления си език , как укритие са по велики от българите! А посолството им ще направи забележка, защо българското правителство не се радва, че е отнет рекорд на България
(нерегистриран)
Тая същата не беше ли станала мис Япония ? Яко и всестранно развити ... тея биха и макетата по постижения братче !
 
(нерегистриран)
Укропитеците в България се радват здраво, че една от тях е подобрила български рекорд! Ужас
(нерегистриран)
Тази прилича на жена. Стефка Костадинова на ония времена приличаше на момче. Пита се защо? Соц химия или соц медицина?
 
(нерегистриран)
Щом е укроп, едва ли летвата е била наистина на 210 см.
 
(нерегистриран)
Яка красива мацка за разлика от Велислава Дърев - русофилския траверс. Русофилството загрозява и изпедерастява. А този сайт е пълен с разни руски нацисти и кремълски фашисти.
(нерегистриран)
Повече са обаче миризливите евро-пендели с разпрани з.адници и пълна с американско семе уста!
 
 (нерегистриран)
Слава на Украйна! Пикаете ли кръв долни копейки? Точно украинка да свали най-голямата гордост в леката атлетика! Браво ето така се набива канче!
(нерегистриран)
Евровизия!
 
(нерегистриран)
Ако беше друга порода, а не укронацистка бих повярвал! Явно фон дер лайнен има пръст в този "скок"!
 
(нерегистриран)
Дали са ѝ един сантиметър отгоре, нали е украинка все пак. Сега е модерно укрите да се бутат навсякъде. И допинг контрол няма да имя
 
(нерегистриран)
След Гейвизията на укрите не им вервам ама грам!
 
(нерегистриран)
Цели 37 години никой не се усъмни за постижението на Стефка, но за това скокливо моме винаги ще има яка сянка на недоверие.
(нерегистриран)
Ба, Стефа няма начин да не е била соц дрога. При соца спорта вървеше ръка за ръка с химията.
(нерегистриран)
дали наистина е скочила толкова или просто са я измислили щото е тъпа украинка .... сега е модерно да се слагаш на тъпите укроинци
 
Strikercho
Време беше! Браво на момичето! А и е наша кръв - украинче! Сега следва български реванш!
(нерегистриран)
Станаха ваша кръв ? Нали се гнусяхте, че ви наричат славяни ? Щото сте индийски мангали !
 
Strikercho
Ако нямаше тройка по история бих ти обяснил.
 
 (нерегистриран)
Атакамс със стероиди. Стефка е истинска!
(нерегистриран)
Ясно, българите сме ударили дъното на профанизацията.
 
(нерегистриран)
Публична тайна е, че за укрите от една година няма допинг контрол или ако има е пунта мара. Да използва момента момичето и да скочи три метра другия път, дорде и дават да се зоби.
 
(нерегистриран)
Тренер, ако знаеш колко си прост ще се гръмнеш
(нерегистриран)
Преди да с засили тренерът й е изсъскал: "Хто не скаче, той москаль"...
(нерегистриран)
Браво, много добре маце
 
(нерегистриран)
Господи колко злоба има по тези земи
(нерегистриран)
Един рекорд ни беше останал с който да се гордеем, но и него ни отнеха. Нищо не ни остана на този свят.
(нерегистриран)
Ко са ти отнели на тебе бе дебил недоклатен
(нерегистриран)
Пиша на български, но ДИР ме изритва, че не пиша на български. Идиоти всякакви.
(нерегистриран)
Очаквам скоро украинец да счупи рекорда и на 100м
 
(нерегистриран)
Очакваш и след три дни, нали онзи )))
(нерегистриран)
Не, очаквам след три дни да ти зарасне задника, дето негрите ти го разпраха. Ама надали !
 
(нерегистриран)
Рекорди са, да се подобряват.
 
Шило
Написани 108 коментара, отчетени 84. Къде са останалите?
 
(нерегистриран)
Изтрити и после блокирани. Ето например мен - Лучка. Пиша един коментар и после един месец блок. Така е от няколко месеца. :):):)
 
(нерегистриран)
Да я проверят за допинг, 100% е надрусана до козирката.
 
(нерегистриран)
Нешка е бесна
(нерегистриран)
какви са тогава руснаците които съществуват много след Украйна?
 
Strikercho
Бахахах! Ако украинците са измислени, тогава мужикистанците какво са а, Джони? Киев е 300 години преди Блатната, хохо
 
(нерегистриран)
сигурен ли си за произхода на момичето ,щото може да е рускинче а може и българче да е
(нерегистриран)
леле. малеееййй... достатъчно е човек да се прежали и да прочете цялата помия в коментарите под тази статия, за да разбере ясно, защо сме там, където сме. и защо всичкото ни е такова, каквото е! няма спасение за народ, който дори под такава спортна статия пише такива подивели от злоба, конспирация и многознайство коментари. безнадеждна работа... п.п. чест и слава на нашата Стефка, за нейния невероятен рекорд, който се задържа поти 4 десетилетия, което само по себе си също е рекорд! браво и на младата й заместничка!
 
(нерегистриран)
за Ганьо, ти сега си соросоид... понеже не плюеш по момичето
 
(нерегистриран)
възможно е. но мнението на ганьо ми е дълбоко безразлично. впрочем, истинският Алеко не е бил ганьо, бил е точно обратното на ганьо....
 
(нерегистриран)
названието Ганьо се използва за тъпите българи а не всички българи
 
(нерегистриран)
до 2024-07-07 20:39:46 За мен (нерегистриран) съгласен съм.
(нерегистриран)
много преди Киев е имало Велика България на династията Дуло ...чети. история
 
(нерегистриран)
има и карти в гугъл
(нерегистриран)
Е, и?
(нерегистриран)
абе тъпият си е тъп - написал ни го е даже ;)
(нерегистриран)
сигурно летвата е била по-тънка.....
(нерегистриран)
и тя пак я сурна със задника си ама карай
(нерегистриран)
Чудесно! Хайде сега, Зеленски да дойде и да прибере всичката украинска сган от България. И по специално от в.с Елените, Свети Влас, Слънчев бряг, Несебър, Равда и цялото Българско черноморие!
(нерегистриран)
роб на комунизма
(нерегистриран)
Бий УКРАТА по главата, бий, бий, бий!!!
 (нерегистриран)
отидете в друга статия бе мама ви даеба болна наркоманска руска
 
(нерегистриран)
Защо не допуснаха рускините да се състезават
(нерегистриран)
Благодаря Ви Дир.бг - "стожери на гласността", че ми позволихте, да честитя световният рекорд, на това хубаво момиче! Честито! - още веднъж.
 
(нерегистриран)
са русофилите. Правят се на русофоби като пишат срещу Стефка Костадинова за да се правят после на добри и да плюят русофобите. Нищо протим нямаме Стефка Костадинова.... тези коментари против нея са ваши....дори най вероятно твои... НО КАК ДА ЗНАЕМ В ТОЯ ШИБАН АНОНИМЕН САЙТ. НАЛИ ВИЕ СТЕ ЗА АНОНИМНОСТТА
 
(нерегистриран)
Укронацисти, нацисти, нацисти...
(нерегистриран)
русофашиста
(нерегистриран)
Сещам се как преди се ядосвах, как скача Костадинова. Най-високата и точка бе преди летвата и пада върху нея. Все едно не скача на точното място. А това не е спорт измерващ колко е скочил някой, а колко е сложено и прескочено.
(нерегистриран)
Украинците викат, че те са руснаците. Преди наричани малоруси. На изток и юг великоруси. Оправете си за ИП-то.
(нерегистриран)
те украинците могат да викат че са марсианци а българите в Македония че са братчеди на Александър Македонски ама който чете историята е друга
(нерегистриран)
я провери историята... МНОГО ПРЕДИ РУСИЯ Е ИМАЛО КИЕВ
 
(нерегистриран)
Киев е бил столица на Киевска Русь.
(нерегистриран)
Един ден територията сега наречена от чифутите украйна ще бъде пак част от нашата стара Велика България . Казах !
 
(нерегистриран)
Щом е украинка,значи има много фалш в тази работа!
(нерегистриран)
бай, пак си прекалил с пърцуцата. Излез изпод дивана да те нашляпа поне жена ти.
 
(нерегистриран)
Съдията, съдията, еее..
(нерегистриран)
Ей част от парите, които 'богата ' България дава на Украйна най-после дадат някакви резултати !
(нерегистриран)
Еврогейците, ако можеха щяха да направят укрите шампиони на европейското по футбол, но там интригата и кинтите са други. Тук, няколко сантиметра лесно ще бъдат изманипулирани.
(нерегистриран)
Браво на момичето! С или без руски участнички, ги е скочило. Да е жива и здрава да подобри и този рекорд!
(нерегистриран)
БРАВО
 
 (нерегистриран)
костадинова се продаде на герб, сега и без рекорд ще бъде забравена
 
(нерегистриран)
фтъ
 
 (нерегистриран)
Абе къде са руските спиртисти? Нещо напоследък нищо не се чува за руската школа, за руските рекорди.ало русия, то не може само брикс мрикс. Съвсем затлъстяха. Изолация до дупка.
(нерегистриран)
За българските спортисти няма ли да питаш? Щот и тях нещо ги няма ама изобщо, освен Бужинкътъ да говори глупости по телевизията.
(нерегистриран)
Рускинчето е готино
 (нерегистриран)
Айде, сега и украинец да стане папа. Нищо, че в Украйна са православни.
 
 (нерегистриран)
Щом написах че е много красива и дираджийските боклуци веднага смениха снимката Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.
(нерегистриран)
Браво на момичето! И дано са я проверили за допинг, защото всички знаем как беше постигнат рекордът на Стефка преди 37 години.
(нерегистриран)
И как е бил постигнат рекорда на Стефчето? Бихте ли ни обяснил нещо, което "всички знаят", а именно - какъв е допинга за скачачите на висок скок?
(нерегистриран)
Евроатлантическите хюмнета веднага се изредиха да плюват руснаците,вместо да пеститят на девойката рекорда,защото това е БЯЛА ЖЕНА,а сороспиите знаят само обратни черни мъжежени
 
(нерегистриран)
Аз зная и циганска мъжежена от Варна. Плаща ми в евро даже.
 
(нерегистриран)
Ехааааа баси кефа - на копейкин публично да му се изредят руснаци и да му платят в евро.
 (нерегистриран)
Ако не беше укрсинка а друга бяла жена щеше да бъде разцепена от допинг контроли,а сега надали ще оповестят допинг пробите
(нерегистриран)
Слава Украини!
(нерегистриран)
Щом Стефка ѝ е казала, че е готова за световния рекорд, значи момичето просто го може. Явно след 5-6 години ще скочи и 212 см. Поздравления и за двете!
(нерегистриран)
Повечето спортове са за побърканяци....
(нерегистриран)
Поправка, световните рекорди са за побърканяци. Ясно е, че никога няма да скочиш на 50 метра, ама се напъват. Същото е с всичко останало - бягане, плуване и т.н. Да си напъне мозъка да учи математика, иначе щеше да ходи пеша до олимпиадата вместо със самолет.
(нерегистриран)
Браво. Аплодисменти.Да е жива и здрава.
(нерегистриран)
Браво!
(нерегистриран)
Много е красива украинката. Ако беше станала модел нямаше да може да бие рекорда на Костадинова. Той явно и затова се задържа толкова дълго, защото всяка по-така красива чзбира да стане модел че е по-лесни и по-бързо почва да печели, но тази украинка особено след този рекорд ще вземе хляба на доста моделки с договорите които ще сключи. Дано да не са излъгали нещо във връзка със ситуацията в Украйна, че с тая политика в спорта всичко е възможно. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите..
(нерегистриран)
... много зоб и никакви проверки! Магучих никога не е била дори близко до подобни резултати. ВСЕ ПАК - БРАВО!
 
(нерегистриран)
Някой вярва ли, че ще я подложат на антидопингова проба?!
 
(нерегистриран)
Язък! Едното от двете големи Бг-постижения падна, остана чушкопека ..
 
(нерегистриран)
Ми кумпютера?
(нерегистриран)
Спор няма, че е добра, но Стефка е по-добра в пъти, щом толкова години никой не можа да подобри рекорда й. Сега ще величаят магучих, щото е украинка, ако беше друга по националност, едва ли щеше да има такъв възторг и хвалене. Освен това - моментът на подобряване на рекорда на Стефка все някога щеше да дойде, и ето че е дошъл.
(нерегистриран)
Абе! АБРЕ! Хора ли сте? Да вкарвате национални вражди, вместо да аплодирате победител, без значение кви сте... новината е за спортни постижения!!! В спорта няма място за расизъм, национализъм и прочие. Вместо да хулите, че допускат 'мъже' които се самоопределят като 'жени' вие пишете за русофили и русофоби. И в двата случая сте маломуни ако наистина го мислите.
 
(нерегистриран)
знаех си, че ще е украинка.
 
(нерегистриран)
И аз така: скочих ги, но ми казаха: не си украинка...
 
(нерегистриран)
Прецакали са те наистина...това е висок скок, а са те карали да скачал дълъг...и то със засилка...
(нерегистриран)
трябва прецизно изследване на антидопингова комисия. и не ми обяснявайте как Окрайнина отделя пари за пдготовка на спортистите си. Те са във фалит и на системи. Реанимация! Ако всичко при тази женица е точно- поздравления!
 
(нерегистриран)
Ехх що не беше русначка :(
(нерегистриран)
Името е руско Сигурно говори и руски като украинците из София
 
(нерегистриран)
Европейското преди месец украинката го взе с 2.01...нямаше никакви изгледи за такива рекордни резултати... Но все пак беше въпрос на време - 37 години неподобрен рекорд в леката атлетика са СТРАШНО МНОГО. Поздравления за новата рекордьорка и най-вече за Стефка Костадинова!!!!
 
(нерегистриран)
Няма ли няклой да каже,че путин е виновен??? Ето сега голяма част от "българите" ще продължават да се радват,че украинка е подобрила рекорд на българка.
(нерегистриран)
Преди това Магучих постави нов рекорд на Украйна от 2.07 метра, с които се справи от втори опит. Тя преодоля и 2.01 и 2.03 м от втори опит. --------------------------- Това само един истински репортер като вас може да го напише.Роден с наколенки и цял живот не ги сваля,,,,,
 
 (нерегистриран)
Ех мааму.. сега с какво ще се гордеем че сме бълХари.
 
Шило
Костадинова си остава в историята, като всеки друг рекордьор! Направи каквото можа! И въобще не е малко!
 
(нерегистриран)
правим хубава крушува ракия. Тва е повод за национална гордост
 
(нерегистриран)
Как с кого? С Ружа Игнатова.
 
(нерегистриран)
Браво на момичето, което е и много красиво !!!
Шило
Браво! Браво и на Стефка Костадинова за близо 40 годишния рекорд, браво и на това момиче, че го подобри!
(нерегистриран)
Русоробите ще късат ризи днес. Газ ще пикаят цяла вечер.
 
пффф
Турция отпадна, сега и рекорда падна и то от украника... Тежък уикенд за другарите русофили. :))) п.п. Все така да им върви! :)))

Шило
Кво общо с ма написаното от теб със статията? Кажи "браво* на момичето, стига си се излагаш!
пффф
Явно не си прочел русофилските коментари. :) Ако искам да коментирам спорт, няма да идвам тука. Тука е такъв кенеф благодарение на тебе и твоите приятели, че идва малко неискрено сега да се възмущаваш. Не, че някога сте имали срам, де. :))
 
(нерегистриран)
ИЗМЕРВАНЕ МОЖЕ ДА ПАДНЕ ПОД 2М.АМА СМЕЙ ЛИ НЯКОЙ.
 
 (нерегистриран)
Леле, русонацистите ще си изповръщат червата тук, мрете русороби !
(нерегистриран)
Какво общо има Русия с български рекорд
(нерегистриран)
Нашата простакела - СтеФка ... председател на БОК ???!!! Прост, по-прост, най-прост, Стоичков, още по-проЗт, СтеФчето нашенското ...
 
 (нерегистриран)
За тая разбира се няма да има допинг контрол
(нерегистриран)
Ако само каже дума на руски, ще има.
 
(нерегистриран)
безродниците се радват. който се съмнява в подбутването на украинчетата, е дамгосван като 'русофил'. а истинате е проста - няма начин. нашата рекордьорка си беше силна и преди рекорда. а това.. е поредната шмъркалетка. нека направи още серия опити с подобен резултат... да видим.
 
(нерегистриран)
Радев да и даде гражданство. Тая може да скочи и по-високо. Докат се ослушвами братята северо-мароканци ще и дадат скопско тескере. Да дадат там на Зеленски два танка Т72 и ще я пусне веднага
 
(нерегистриран)
като скочи - тогава.
(нерегистриран)
А честито! Сега в какво ще казваме, че сме най-велики? Нищо, нали поне е укра, та боли по-малко.
(нерегистриран)
Повод потуранците да намразят украинците още повече.
 
 (нерегистриран)
Виж какво прави радиацията.

 

Редактирано от Втори след княза
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Втория, 

то е ясно, че милион идиоти трябва непрекъснато да се нахъсват (насъскват). То за това се леят тонове жълта и синя боя. Затова Кубрат прибра мангизите и се надупи на Кличко.

Те, идиотите не знаят, че трябва да връщат боята. Ама ония я искат червена и еко-натурална от животински произход  :)  :)

  • ХаХа 3
  • Неясен 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, Exhemus said:

Виждам, че булонките на Хегемона ...

Преди 2 минути, Exhemus said:

то е ясно, че милион идиоти трябва непрекъснато да се нахъсват (насъскват).

Непрекъснато обиждаш тези, които не споделят твоите виждания. Пък после ще се изкараш
и репресиран, като те забранят за неспазване на правилата на форума. 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 18 минути, Втори след княза said:

(нерегистриран)
Кинефити как са радват, чи някаква допингирана атлантичка скочил 207,а ѝ писали 210 за да ни унижават. И изобщо радостта от туй чи на вече измислени форуми българите са състезават с атлантически наркомани. Помиярите на Посолството пак ми дърпат към анадола.

Втори, този коментар дали е на путинофил ... или може би на обективен наблюдател. Ти как мислиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 4 минути, gmladenov said:

Непрекъснато обиждаш тези, които не споделят твоите виждания. Пък после ще се изкараш
и репресиран, като те забранят за неспазване на правилата на форума. 🙄

Абе булонка, кого плашиш?

Откога искам да не си губя времето, ама пусто нито ме банят, и даже са премахнали възможността човек да си изтрие профила. 

То Наука тук няма. Само хейтърлък от най-низша проба.

 

  • Харесва ми! 2
  • ХаХа 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 24 минути, Exhemus said:

Втория, 

то е ясно, че милион идиоти трябва непрекъснато да се нахъсват (насъскват). То за това се леят тонове жълта и синя боя. Затова Кубрат прибра мангизите и се надупи на Кличко.

Те, идиотите не знаят, че трябва да връщат боята. Ама ония я искат червена и еко-натурална от животински произход  :)  :)

 

Преди 24 минути, Exhemus said:

Втория, 

то е ясно, че милион идиоти трябва непрекъснато да се нахъсват (насъскват). То за това се леят тонове жълта и синя боя. Затова Кубрат прибра мангизите и се надупи на Кличко.

Те, идиотите не знаят, че трябва да връщат боята. Ама ония я искат червена и еко-натурална от животински произход  :)  :)

Не мисля, че трябва непрекъснато да се насъсква някой. Все едно в селската кръчма привърженикът на Литекс (ако има такъв отбор) да бъде насъскван срещу привърженика на Лудогорец. Те си имат свои пристрастия, игра и роли помежду си, които повтарят всяка вечер. Някоя футболна случка само им дава предимство. 

Не зная и това за връщане на боята- просто ако не си афишират постоянно позициите, ще спрат да вярват в тях или ще ги надприказва съперникът. Затова играта трябва да продължи, дори Литекс да изчезне в трета глуха.

... абе, кой будала дава боя на нашите? :) Една шепа пари на съдията или собственика на отбора върши повече работа от пет шепи на играчите. :) 

 

  

Преди 9 минути, Exhemus said:

То Наука тук няма. Само хейтърлък от най-низша проба.

И аз го виждам.

Редактирано от Втори след княза
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 15 минути, gmladenov said:

Втори, този коментар дали е на путинофил ... или може би на обективен наблюдател. Ти как мислиш.

Нямам обяснение. Никъде не възхвалява Путин. Явно не харесва атлантическата ориентация и Анадола. Може да е Орбан-ист или Льопен-ист. :) Шегичка.

Но и той, както вие тук не коментира спорта, а политиката. 

Редактирано от Втори след княза
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...