Отиди на
Форум "Наука"

Как едно от лицата на световната лека атлетика през последните години накара част от родните путинисти да изкопаят ново дъно в комплексарщината и менталните си увреждания.


Recommended Posts

  • Потребител
Преди 6 минути, Втори след княза said:

Не разбирам защо конкретно след този текст замесваш в едно тесто "мерзост" и "руско православие".

Защото текста е публикуван на сайта, считан от всички за рупор на руското "православие". Политиката му определя Константин Малофеев, наричан "православен олигарх", който финансира и русофилството в Българтия. Преди 10 дена самият патриарх му честити рожденият ден. Така че на този сайт не могат да се появят неправославни (в руския смисъл) текстове.

Във време, когато цензурата работи така, че за лайк под картинка с годишна давност  те пращат в колония, публикацията в случая може да се счита за официално мнение - всички са съгласни, не нарушава комфорта и вярата им.  Считай - официална православна позиция, не е нужно някой да изразява открито поддръжката си за нея. Щом считаш автора за маргинал, значи си съгласен че вярата която се прокламира от този сайт е мерзост и не е православие. Та въпросът пак е - де го православието в Русия?

Малко ум се иска да разбереш такива прости връзки. Но от повтаряне на опорки тази способност се губи...

  • Харесва ми! 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 126
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребител

Требе да се отбележи, че когато става дума за посолства се прилага диференциран подход. Тук не става дума за отхвърляне на посолстватА по принцип, а за посолствотО. Единствено число. Ако е правилното посолство разбира се няма никакви проблеми да се изслуша таварищ Митрофанова да пусне некое и друго съображение, насока за действие а защо не и майчинско назидание. Традицията е такава.

  • Харесва ми! 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 1 час, gmladenov said:

Ние имаме президент, който (за срам на България) отказа да отиде на срещата на НАТО заради
несъгласие с политиката на НАТО.

Този ли предател е подвластен на Посолството? Или може би е подвлстен на Кремъл?

Еее, недей така. Той е натовски генерал!

  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 2 часа, Кибик said:

Виж сега, не е редно да се учудваме на тази ментална нагласа в Кукумето и таварищите общо взето. В Путинска Русия, който не е съгласен с Путин бива пращан на фронта да мре. Кукумето просто си следва това което е редно в матушка Россия.

🤣

А според теб кой трябва да мре? Кой ще победи путьо и путьофците? Другите, тези които нямат отношение?

Явно с приказки не става... Там в действителност умират хора!!! Каската, пушката и на първа линия, да отстояваш идеалите си от путьо!!! Тагава ще можеш, да изказваш впечатления от първо лице... :)

Редактирано от cucumerario
  • ХаХа 3
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 31 минути, cucumerario said:

А според теб кой трябва да мре? Кой ще победи путьо и путьофците? Другите, тези които нямат отношение?

Явно с приказки не става... Там в действителност умират хора!!! Каската, пушката и на първа линия, да отстояваш идеалите си от путьо!!! Тагава ще можеш, да изказваш впечатления от първо лице... :)

Ти сега НАТОвски рикрутър ли станА?

🤣

Не се коси, има кой да бие Путю. Има си украинци, разни НАТОвски професионални войници за тая работа. Не са опрели до мен.  Аз само се кефя да давам парички. Засега е достатъчно.

 

Редактирано от Кибик
  • Харесва ми! 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 27 минути, cucumerario said:

Явно с приказки не става... Там в действителност умират хора!!!

Войната е хибридна. Едни се бият на фронта, други борят пропагандата по форумите.

 

Цитирай

Каската, пушката и на първа линия, да отстояваш идеалите си от путьо!!!

Самият Путьо не е на фронта.

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 минута, gmladenov said:

Войната е хибридна. Едни се бият на фронта, други борят пропагандата по форумите.

 

Вав! Треперете путьофци! Младенов щел да пише у форума... :)

Преди 6 минути, Кибик said:

Ти сега НАТОвски рикрутър ли станаА?

🤣

Не се коси, има кой да бие Путю. Има си украинци, разни НАТОвски професионални войници за тая работа. Не са опрели до мен.  Аз само се кефя да давам парички. Засега е достатъчно.

 

Може би някога, някой ден, някой ще се кефи и дава парички, за да умират близките ти и децата ти, по същия начин...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 6 минути, cucumerario said:

Може би някога, някой ден, някой ще се кефи и дава парички, за да умират близките ти и децата ти, по същия начин...

Ти почна вече лично да кълнеш.

🤣

Единствената реална заплаха за живота на българските деца са руснаците. И техните български подлоги.

Техните парички и в момента отиват да заплашват мира и живота на всички европейци.

 

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 16 минути, Кибик said:

Ти почна вече лично да кълнеш.

🤣

Единствената реална заплаха за живота на българските деца са руснаците. И техните български подлоги.

Техните парички и в момента отиват да заплашват мира и живота на всички европейци.

 

Чакай малко, това е действителност, ти и се кефиш, пък изведнъж стана лично и съм кълнял, ако някой друг се кефи по същия начин... Айде малко по сериозно! Ако за теб българските или твоите деца са повече от украинските, друг може да има различно мнение и да ги поставя заедно, когато се кефи, да ги гледа как умират и за което да плаща по същия начин...

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Чакай малко, това е действителност, ти и се кефиш, пък изведнъж стана лично и съм кълнял, ако някой друг се кефи по същия начин... Айде малко по сериозно! Ако за теб българските деца са повече от украинските, друг може да има различно мнение и да ги поставя заедно, когато се кефи, да ги гледа как умират, за което да плаща по същия начин...

Къде съм казал, че се " кефя, да ги гледам как умират" бе Кукуменце? Много лъжеш.

Казах, че руснаците залашват живота на всички европейци. Това включва и украинците. Затва руснаците трябва да бъдат победени и унищожени. Ама тази елементарна логика им убягва на руските подлоги като тебе.

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 29 минути, cucumerario said:

Може би някога, някой ден, някой ще се кефи и дава парички, за да умират близките ти и децата ти, по същия начин...

В момента в Украйна умират хора защото енда кремълска фекалия е решила, че Украйна принадлежи
на него, а не на себе си. Тази фекалия запали войната и заради нея там умират хора.

Така че там трябва да търсиш този, който се кефи и плаща за смъртта на други хора ... докато той си пие
водката и преяжда с черен хайвер в бункера си.

Не го изкарвай, че някой друг е поръчителят на касапницата.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

Преди 48 минути, gmladenov said:

Войната е хибридна. Едни се бият на фронта, други борят пропагандата по форумите.

 

Самият Путьо не е на фронта.

Не го мисли! Ако трябва ше те имплантираме с експозиви и ще те пратиме в Кремъл, лично при него...

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmladenov said:

В момента в Украйна умират хора защото енда кремълска фекалия е решила, че Украйна принадлежи
на него, а не на себе си. Тази фекалия запали войната и заради нея там умират хора.

Така че там трябва да търсиш този, който се кефи и плаща за смъртта на други хора ... докато той си пие
водката и пречжда с черен хайвер в бункера си.

Не го изкарвай, че някой друг е поръчителят на касапницата.

Ами вие, като кефещи се, сте ми по-наблизо.. Пък и фекалиите са ви налице...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Ами вие, като кефещи се, сте ми по-наблизо.. Пък и фекалиите са ви налице...:)

Хич не ни изкарвай, че се кефиме. Това е лъжа.

Освен Кремълските фекалии, никой друг не кефи, че невинни хора мрат като мухи заради
мегаломанията на една дребна фекалия.

Редактирано от gmladenov
Link to comment
Share on other sites

Преди 6 минути, Кибик said:

Къде съм казал, че се " кефя, да ги гледам как умират" бе Кукуменце? Много лъжеш.

Няма лъжа няма измама! Ето тук:

Цитирай

Аз само се кефя да давам парички. Засега е достатъчно.

 

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 минути, gmladenov said:

Не ни изкарвай, че се кефиме. Това е лъжа.

Освен Кремълските фекалии, никой друг не кефи, че невинни хора мрат като мухи заради
мегаломанията на една дребна фекалия.

Съжалявам! Такива са думите на твоя събрат, по кефене...

Ти не беше ли ти тоя дето щеше да избиваш "мръсните кучета" с лопата?

Редактирано от cucumerario
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 2 минути, cucumerario said:

Виш ти... И мръсните кучета ли са лъжа?:)

Не са мръсните, а бесните кучета.

Когато ти дойдат бесни мастии с автомати вкъщи и почнат да стрелят по теб, не излизаш
да ги посрещнеш с хляб и сол, а хващаш голямата лопата и почваш да трепеш.

Така работят нещата. Да не са ти влизали в къщата, гадните мастии.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 12 минути, cucumerario said:

Няма лъжа няма измама! Ето тук:

 

Кукуменце, украинците не бомбят детски болници. Руските агресори бомбят цивилни обекти нон стоп. Кефя се, че помагам да се защитават от агресор.

Редактирано от Кибик
  • Харесва ми! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител
Преди 17 минути, gmladenov said:

Хич не ни изкарвай, че се кефиме. Това е лъжа.

Айдеее, пак почнахте да храните спамера. Храните го и се чудите защо дебелее в темата? :)

  • Харесва ми! 2
Link to comment
Share on other sites

Преди 30 минути, scaner said:

Айдеее, пак почнахте да храните спамера. Храните го и се чудите защо дебелее в темата? :)

Я, големио учен се върнал от фронта, къде водил люти битки и избивал руснаци...

Редактирано от cucumerario
  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Стига вече се отклонявахте от темата. А тя е за родните путинисти и че мозъците им са толкова промити, че си изливат омразата към всичо украинско дори с похвати, неизползвани в Москва по адрес на една голяма шампионка в леката атлетика, каквито са тези нескопосани фотошопове, опитващи да изкарат Магучих мъж със сменен пол. 

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 38 минути, Кибик said:

Кукуменце, украинците не бомбят детски болници. Руските агресори бомбят цивилни обекти нон стоп. Кефя се, че помагам да се защитават от агресор.

Ами ти си се кефи кукуменцовото, ама да видим докога...:)

  • ХаХа 1
Link to comment
Share on other sites

Преди 10 минути, skorpion1980 said:

Стига вече се отклонявахте от темата. А тя е за родните путинисти и че мозъците им са толкова промити, че си изливат омразата към всичо украинско дори с похвати, неизползвани в Москва по адрес на една голяма шампионка в леката атлетика, каквито са тези нескопосани фотошопове, опитващи да изкарат Магучих мъж със сменен пол. 

То ясно, че това е тема за идиоти, но да имат право на мнение само идиоти е дискриминация...

53846843582_c2a6369605_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...