Отиди на
Форум "Наука"

Минало и бъдеще на световната икономика


Atom

Recommended Posts

  • Потребител
Преди 28 минути, tekotaka said:

Конфликта беше замислен и предизвикан от Глобални сили с остриета САЩ, Великобритания и част от т.н. Колективен Запад. Руснаците доволно се включиха и продължават да играят глобалната игра

 

Може, стига Путин и обкръжението му да са били 100%  "Иностранные агенты" на Глобалните сили в САЩ, Великобритания и т.н..  Иначе  и аз мога да си замислям и планирам един куп неща. Ако нямам обаче свои агенти (или клиенти), които да превърнат моя план в реалност, това няма да е план, а просто някакви фантазии. 

Този конфликт беше предизвикан от Путин. Кой и как му е повлиял за това действие е второстепенен въпрос с много по-малко значение. А виж това, че войната се използва от всякакви "велики" и не толкова велики сили, за да решават чрез нея някакви собствени проблеми и цели, е вярно и според мен напълно естествено.  При възникване на каквато и да е извънредна ситуация, съвсем естествено е околните да предприемат някакви мерки. Кой да се предпази, кой да се възползва....

Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 51
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

Posted Images

  • Потребител
Преди 1 час, Atom said:

 

Може, стига Путин и обкръжението му да са били 100%  "Иностранные агенты" на Глобалните сили в САЩ, Великобритания и т.н..  Иначе  и аз мога да си замислям и планирам един куп неща. Ако нямам обаче свои агенти (или клиенти), които да превърнат моя план в реалност, това няма да е план, а просто някакви фантазии. 

Този конфликт беше предизвикан от Путин. Кой и как му е повлиял за това действие е второстепенен въпрос с много по-малко значение. А виж това, че войната се използва от всякакви "велики" и не толкова велики сили, за да решават чрез нея някакви собствени проблеми и цели, е вярно и според мен напълно естествено.  При възникване на каквато и да е извънредна ситуация, съвсем естествено е околните да предприемат някакви мерки. Кой да се предпази, кой да се възползва....

Ако руската олигокрация иска своя дял от Световните Дела и Документи, полагащото им се след разпада на СССР , то безусловно Украйна е гореща зона на руските национални , държавни интереси и изобщо е ключово такава голяма държава между европа и русия да не бъде овладяна от kолективния zапад. Войната беше неизбежна, по едно или друго развитие. Аз очаквах <специалната операция> да приключи бързо и да има дълги години на напрежение, конфликти, събития между основната част от Украйна и Русия, т.е. да има една , както и сега се получи разпокъсана на <зони> държава. Получи се <телевизионна театрала война> , която определено работи основно срещу Европейския Интерес

Редактирано от tekotaka
Link to comment
Share on other sites

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...