Отиди на
Форум "Наука"

Съществува ли прераждането? Кога определена душа достига Нирваната? По какво се определя Кармата?


Recommended Posts

  • Глобален Модератор

Аз пък след ефирно количество алко'ол влязох в контакт със Св. Рептилиан от Марс, който ме увери, че съм си прероденият Флавий Аеций, та сега мога да си спя спокойно:

167644_180944728591900_100000291220230_592747_7823205_n.jpg

Редактирано от Last roman
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • Мнения 1,1k
  • Създадено
  • Последно мнение

ПОТРЕБИТЕЛИ С НАЙ-МНОГО ОТГОВОРИ

  • Потребители

Аз папото си го уважавам, за него само добро :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Даа много велики личности сме се събрали в този форум. Може да съперничим на средно голямо психиатрично отделение..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много тенденциозно, бре. Никой досега не е бил плебей или жена :laugh: Чак ме е страх да питам аз какво съм била - току-виж не е толкоз възвишено.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Много тенденциозно, бре. Никой досега не е бил плебей или жена :laugh: Чак ме е страх да питам аз какво съм била - току-виж не е толкоз възвишено.

Куна,

както сме я подкарали тук, т.е от крал нагоре, за теб остава да си папеса Йоана. Стига Марушка компетентно да го потвърди по линия на всезнаещия гуру.

ПП -тамън ще си признаеш и кой със сигурност е бил таткото, че много версии в историята... :laugh:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Аз имам сериозните подозрения,че съм била Валкирия ама ще видим какво ще каже другарката Марушка по въпроса :bigwink:.Ама ако се окаже вярно ваши папски и кралски височества да внимават да не си донеса бойната брадва в събота и да има сееееееееееч.:tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Аз имам сериозните подозрения,че съм била Валкирия ама ще видим какво ще каже другарката Марушка по въпроса :bigwink:.Ама ако се окаже вярно ваши папски и кралски височества да внимават да не си донеса бойната брадва в събота и да има сееееееееееч.:tooth:

Много добре пеете ти и твоите дружки, но се надявам да не чуя скоро ваше изпълнение.

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Е, не вярвайте на всичко,което пише :bigwink:.Не сме чак толкова лоши колкото ни описват,но по време на месечните неразположения наистина ни избива на насилие :laugh:.А аз ако запея ще изгоня всичко живо,дори и хлебарките в студентско общежитие .А и кому е нужно да се пее като имаме такъв арсенал оръжия,с които можем да свалим всеки мъж на света :tooth:.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Поздрави Модератор Физика - Математика + Пара науки Б.Богданов

Гусин Богданов, ти поне трябва да си наясно, че в България от наука парà не пада.tooth.gif

Богданов,знаеш ли,че ти си бил Александър VІ Борджия - римския папа,който вярвал в прераждане-

то и е накарал в самата Ватикана да нарисуват в неговите спални картини по таваните със сцени

от древноегипетската митология с др.ег.богове Озирис и Изида. И попитах моят духовен учител

дали Александър Борджия е бил Озирис и той ми отговори,че е бил синът на Озирис - Хор,значи и

ти си бил др.ег.бог Хор. :laugh:

Марушке, питай Йеова аз кой съм бил в предишния си живот. От времето на Вавилон до днес, остави ги другите потребители с тяхната кратка преродителна биография, почваща все от римско време. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

... Марушке, питай Йеова аз кой съм бил в предишния си живот. От времето на Вавилон до днес, остави ги другите потребители с тяхната кратка преродителна биография, почваща все от римско време. smile.gif

Неосъзнато чадо божие, карай я по-кротко с темпоралната ерес, че тук сме цял конклав от свети папи и папеси и ще ти турим една темпорална Анатема! :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Извънземен ли е, човек ли е, дух ли е или демон?

Терминът "личност" в психологията се използва за човек.

Не е извънземен,той е божество. :crazy_pilot:

Глишев,

от сега искам най-официално да те уведомя, че към мен ще се обръщаш със "свети" и ще ми бацкаш ръката, чадо мое! :tooth:

Марушка,

Свети Фабиан е папа от 236 до 250 според официалната версия.

:vertag: Да добре.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Неосъзнато чадо божие, карай я по-кротко с темпоралната ерес, че тук сме цял конклав от свети папи и папеси и ще ти турим една темпорална Анатема! :tooth:

Айде, айде, без цитати от "Стартрек Ентърпрайз" с тамошните темпорални войни.laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Тихо, светиня ти, да не почне английската Реформация още при Хенри Пети :biggrin:

:tooth:

И аз намерих доказателство за прераждане Дарвин е бил маймуна в предишен живот

Щом Дарвин е създал теорията,че ние сме произлезли от маймуни,защо не,може и да е бил маймуна, :laugh: Това не го мисля сериозно де,защото моят духовен учител Иеова ми казва,че хората не сме се прераждали в животни, - "как ли не? - каза ми той - та нима може да вярвате,

че сте били прераждали и в животни,та нали ние сме Ви създали по наш образ и подобие - как

може да си мислите подобно нещо? - значи Вие може да си мислите,че и ние може да се прераждаме

в животни,което е отвратително нещо? - но ние не сме се прераждали въобще,само падналите ангели,които са от нашия рай паднали само те се прераждат. :vertag:

Тази мисъл,че хората не се прераждат в животни го казва още и Едгар Кейси,великият САЩ медиум-ясновидец. :vertag:

Редактирано от Б.Богданов
Липсващ [/quote]
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Ех, Марушке, май всемогъщият Йеова само мен не може да идентифицира в предишните животи. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

В момента духовният сенсей на Марушка медитира.

Тихо! Да не го разсейваме...

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Марушке и аз очаквам отговора ти за моя предишен живот :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Абе, нахалници такива, затрупахте Иевота с мераците и исканията си! А озаптете се малко да си почине божеството!

Не ви ли стига, че сте в компанията на свети папи и царе? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Марушка, може ли един личен въпрос? Как точно ти ги говори тези неща? Извинявай, ако те карам да се повтаряш, следя темата откъслечно.

Иначе от всичко изписано дотук се разбира поне, че въпросният Йеова все пак е материален. Сега остава да го локализираме, пък било то и анатомично... Май нямам шанс да се надявам на нешо по-възвишено от първичен бульон след казаното? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Присъединявам се към питането. Иеова от мъжки/женски пол ли е или е безполов, или е андрогин? Можеш ли да го виждаш и ако да как изглежда? От коя планета или астрална сфера е родом? Има ли семейство? Защо е избрал точно теб за посредник?

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Следният цитат от предишен пост ме кара сериозно да се замисля дали действително искам да узная отговорите на тези въпроси:

Да не спорим и по този въпрос, защото всеки си има мнение и на Вас ако Ви е влезнала

божествена духовна сила и Вие ще вярвате в божества.

Мен явно "божествената духовна сила" ме е подминала и предпочитам така да си остане :tooth:

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Как беше? Ако ти говориш на Бог - това е молитва, ако Той ти говори - шизофрения ;). Не желая да обиждам никого, но май и мен ме е подминала "божествената духовна сила", пък и аз така предпочитам :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Ако съществува прераждането, разбира се бих искал да знам за миналите си прераждания, ама не и за бъдещите, ще се опитам да манипулирам ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Потребител

Уж не вярвате на Марушка, но се наредихте на опашка за да питате за предишния си живот. ;)

Е, как :laugh: То любопитство и кашлица устискват ли се :laugh:

Лилавке - чрез "автоматично писане" общувал Иеова с Марушка :lightbulb:

Редактирано от Kuna
Link to comment
Share on other sites

Guest
Тази тема е заключена!

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...